FreeCinema

Follow us
ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ

(FAA YEUNG NIN WA)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόνγκ Καρ Γουάι
  • ΚΑΣΤ: Τόνι Λιάνγκ, Μάγκι Τσενγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ
STUDIO NEW STAR ART CINEMA

Δευ-Τετ 22:30

ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Υπαρξιακή Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Γούσης
  • ΚΑΣΤ: Έλενα Τοπαλίδου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 78'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
STUDIO NEW STAR ART CINEMA

ΠΑ,ΣΑ 23:15, ΔΕ-ΤΕ 21:45

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ

(L'ÉVÉNEMENT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οντρέ Ντιγουάν
  • ΚΑΣΤ: Αναμαρία Βαρτολομέι, Λουάνα Μπαρζαμί, Λουίζ Ορί-Ντικερό, Λουίζ Σεβιγιότ, Κέισι Μοτέ Κλάιν, Πίο Μαρμάι, Σαντρίν Μπονέρ, Άννα Μουγκλαλίς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
STUDIO NEW STAR ART CINEMA

Πεμ-Κυρ: 20.00

ELVIS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 21:15

LIGHTYEAR

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνγκους ΜακΛέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 6 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 22:20

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 19:15

ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΚΑΡΤΩΝ

(THE CARD COUNTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Σρέιντερ
  • ΚΑΣΤ: Όσκαρ Άιζαακ, Τίφανι Χάντις, Τάι Σέρινταν, Γουίλεμ Νταφόου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 21:30

ΝΕΚΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

(THE BLACK PHONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σκοτ Ντέρικσον
  • ΚΑΣΤ: Μέισον Τέιμς, Μάντελαϊν ΜακΓκρο, Ίθαν Χοκ, Τζέρεμι Ντέιβις, Τζέιμς Ράνσοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30

ΟΥΠΣ 2! Ο ΝΩΕ ΞΑΝΑ ΕΦΥΓΕ...

(OOOPS! THE ADVENTURE CONTINUES...)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόμπι Γκένκελ, Σον ΜακΚόρμακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 6 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 20:45

ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ

(TRE PIANI)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νάνι Μορέτι
  • ΚΑΣΤ: Ρικάρντο Σκαμάρτσο, Μαργκερίτα Μπούι, Άλμπα Ρορβάκερ, Ελένα Λιέτι, Αντριάνο Τζανίνι, Νάνι Μορέτι, Ντενίζε Ταντούτσι, Αλεσάντρο Σπερντούτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 20:20

ΜΑΪΣΑΜΠΕΛ

(MAIXABEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ιθίαρ Μπογιαΐν
  • ΚΑΣΤ: Μπλάνκα Πορτίγιο, Λουίς Τοσάρ, Γιούρκο Ολαθάμπαλ, Μικέλ Μπουσταμάντε, Μαρία Θερεθουέλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΑΤΕΝΕ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Τρι, Τετ 20:50 / Παρ-Δευ 22:50

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ

(L'ÉVÉNEMENT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οντρέ Ντιγουάν
  • ΚΑΣΤ: Αναμαρία Βαρτολομέι, Λουάνα Μπαρζαμί, Λουίζ Ορί-Ντικερό, Λουίζ Σεβιγιότ, Κέισι Μοτέ Κλάιν, Πίο Μαρμάι, Σαντρίν Μπονέρ, Άννα Μουγκλαλίς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΑΤΕΝΕ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Τρ, Τετ: 22.30

ELVIS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15

ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΚΑΥΤΟ

(SOME LIKE IT HOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπίλι Γουάιλντερ
  • ΚΑΣΤ: Τόνι Κέρτις, Τζακ Λέμον, Μέριλιν Μονρόου, Τζορτζ Ραφτ, Τζο Ε. Μπράουν, Τζόαν Σάουλι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SUMMER CLASSICS
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Κυρ 21:00

ΝΕΚΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

(THE BLACK PHONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σκοτ Ντέρικσον
  • ΚΑΣΤ: Μέισον Τέιμς, Μάντελαϊν ΜακΓκρο, Ίθαν Χοκ, Τζέρεμι Ντέιβις, Τζέιμς Ράνσοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Κυρ 23:00

Η ΧΑΜΕΝΗ ΚΟΡΗ

(THE LOST DAUGHTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάγκι Τζίλενχολ
  • ΚΑΣΤ: Ολίβια Κόλμαν, Τζέσι Μπάκλεϊ, Ντακότα Τζόνσον, Εντ Χάρις, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Πολ Μεσκάλ, Νταγκμάρα Ντομίντσικ, Όλιβερ Τζάκσον-Κόεν, Πάνος Κορώνης, Άλμπα Ρορβάκερ, Νίκος Πουρσανίδης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΛΙΛΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:50

ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ

(EL BUEN PATRÓN)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Λεόν ντε Αρανόα
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μανόλο Σόλο, Αλμουδένα Αμόρ, Όσκαρ ντε λα Φουέντε, Σόνια Αλμάρτσα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΛΙΛΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:00

ΑΓΕΛΗ ΠΡΟΒΑΤΩΝ

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Δημήτρης Κανελλόπουλος
  • ΚΑΣΤ: Δημήτρης Λάλος, Άρης Σερβετάλης, Γιάννης Βασιλώττος, Λευτέρης Πολυχρόνης, Δημήτρης Λιόλιος, Δημήτρης Ξανθόπουλος, Κωνσταντίνος Σειραδάκης, Κίμωνας Κουρής, Γιώργος Βαλαής, Βιβή Πέτση, Δήμητρα Κούζα, Αρμάντο Νταούτι, Ντίνος Ποντικόπουλος, Βασίλης Βασιλάκης, Κατερίνα Ρουσιάκη, Μηνάς Μαθέας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO / DANAOS FILMS
ΤΡΙΑΝΟΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:30