FreeCinema

Follow us

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΤΟΜΠΑΖΗ 15 - ΠΥΛΑΙΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 14560 (χρέωση ανά λεπτό 0,49€ (από σταθερό) και 0,99€ (από κινητό).

Ηλεκτρ. αγορές: www.odeon.gr & www.i-ticket.gr.

Τηλ. επικοινωνίας & αγορά εισιτηρίων: 14560 (χρέωση ανά λεπτό 0,49€ (από σταθερό) και 0,99€ (από κινητό).

Εισιτήρια: Δευτ. – Παρ.: €7,50

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α.: €6,50

Άνεργοι: €5,00

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €5,50

Εισιτήρια: Σαβ – Κυρ.: €8,00, Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α.: €7,00, Άνεργοι: €5,00, Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €5,50

3D προβολές Δευτ. – Κυρ.: €10,00

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α., Άνεργοι: €9,00

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €6,50, Δωρεάν πάρκινγκ.

DUNE

(DUNE: PART ONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ζεντάγια, Όσκαρ Άιζαακ, Τζέισον Μόμοα, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Τζος Μπρόλιν, Στίβεν ΜακΚίνλεϊ Χέντερσον, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Σάρον Ντάνκαν-Μπρούστερ, Τσεν Τσανγκ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Σαρλότ Ράμπλινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:30

MINAMATA

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντριου Λέβιτας
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Μινάμι, Μπιλ Νάι, Κάθριν Τζένκινς, Ακίκο Ιγουάσε, Ταντανόμπου Ασάνο, Ρίο Κάσε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:10 21:40

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ, Λεά Σεντού, Ραμί Μαλέκ, Ρέιφ Φάινς, Λασάνα Λιντς, Μπεν Γουίσο, Ντέιβιντ Ντέντσικ, Άνα ντε Άρμας, Τζέφρι Ράιτ, Κρίστοφ Βαλτς, Νεϊόμι Χάρις, Ρόρι Κινίαρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:40

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

VENOM 2

(VENOM: LET THERE BE CARNAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντι Σέρκις
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Γούντι Χάρελσον, Μισέλ Γουίλιαμς, Νεϊόμι Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:20

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:00 22:15

ΚΟΝΤΟΡΙΤΟ

(CONDORITO: LA PELÍCULA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Ορέλ, Εντουάρντο Σουλντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΣΑΒ-ΚΥΡ & ΤΡΙ-ΤΕΤ: 18:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΣΑΒ-ΤΕΤ: 19:30

Ο ΡΟΝ ΧΑΛΑΣΕ

(RON'S GONE WRONG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Φιλίπ Βάιν, Σάρα Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 18:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:00 (ΜΕΤΑΓΛ)