FreeCinema

Follow us

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

Λ. ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 116, ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ ΓΑΖΙΟΥ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2810 82 1400 & 2810 823 813

Γενική Είσοδος 8€ Φοιτητικό, Παιδικό & Κάρτα Μέλους «Καρέ Καρέ» Club 7€

www.texnopolis.net

BAD BOYS FOR LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Τζέικομπ Σίπιο, Κέιτ ντελ Καστίγιο, Πάολα Νούνιεζ, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Τσαρλς Μέλτον, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 22:30

JOKER

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τοντ Φίλιπς
  • ΚΑΣΤ: Χοακίν Φίνιξ, Ρόμπερτ Ντε Νίρο, Ζάζι Μπιτς, Φράνσις Κόνροϊ, Μπρετ Κάλεν, Γκλεν Φλέσλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Πεμ-Τετ 21:30

JUMANJI: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΙΣΤΑ

(JUMANJI: THE NEXT LEVEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέικ Κάσνταν
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Κέβιν Χαρτ, Κάρεν Γκίλαν, Τζακ Μπλακ, Ακουαφίνα, Άλεξ Γουλφ, Ντάνι ΝτεΒίτο, Ρόρι ΜακΚαν, Ρις Ντάρμπι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

Πεμ-Τετ 19:00 (Μεταγλ)

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

Πεμ-Τετ 21:15

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ

(SONIC THE HEDGEHOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Νιλ ΜακΝτόνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Πεμ-Τετ 19:00

ΓΕΤΙ: Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ

(ABOMINABLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζιμ Κάλτον, Τοντ Γουάιλντερμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 18:15

ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

(A BEAUTIFUL DAY IN THE NEIGHBORHOOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαριέλ Χέλερ
  • ΚΑΣΤ: Μάθιου Ρις, Τομ Χανκς, Κρις Κούπερ, Σούζαν Κελέτσι Γουάτσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 6 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:45, 22:45

Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

(THE INVISIBLE MAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Ψυχολογικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λι Γουανέλ
  • ΚΑΣΤ: Ελίζαμπεθ Μος, Όλιβερ Τζάκσον-Κόεν, Χάριετ Ντάιερ, Άλντις Χοτζ, Στορμ Ριντ, Μάικλ Ντόρμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 22:15

ΟΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΕΣ

(LES TRADUCTEURS)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεζίς Ρουανσάρ
  • ΚΑΣΤ: Λαμπέρ Γουίλσον, Όλγκα Κουριλένκο, Ρικάρντο Σκαμάρτσο, Άλεξ Λόδερ, Εντουάρντο Νοριέγκα, Σίντσε Μπαμπέτ Κνούντσεν, Μανώλης Μαυροματάκης, Φρεντερίκ Τσάου, Άννα Μαρία Στουρμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 20:30

ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

(THE TRIP TO GREECE)

  • ΕΙΔΟΣ: Τουριστική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Γουίντερμποτομ
  • ΚΑΣΤ: Στιβ Κούγκαν, Ρομπ Μπράιντον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE / TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 6 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:45, 22:45

ΦΥΓΑΜΕ

(ONWARD)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταν Σκάνλον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 18:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:15