FreeCinema

Follow us

ΟΙ ΣΚΑΝΤΑΛΙΑΡΗΔΕΣ (2020)

(DIE HEINZELS: RÜCKKEHR DER HEINZELMÄNNCHEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ούτε φον Μίνχοου-Πολ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER

Ακαμάτικο ξωτικούλι ανεβαίνει στον κόσμο των ανθρώπων για να μάθει επιτέλους σε τούτη τη ζωή μια κάποια τέχνη. Μπλέκει με μουντρούχο παραδοσιακό ζαχαροπλάστη, που εξαιτίας νεοαφιχθέντος γλυκατζίδικου κολοσσού βαράει φαλιμέντο. Θα ψηθεί η φάση;

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Σαβ 16:00, 17:30 / Κυρ 17:30

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 1 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 15:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 12:50, 15:00

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Σαβ-Κυρ 16:15

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1

Σαβ-Κυρ 16:00

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΟΦΙΑ

Σαβ-Κυρ 17:00

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 1

Σαβ-Κυρ 16:30

ΓΛΥΦΑΔΑ

TOWN CINEMAS (πρώην Cinepolis)

TOWN CINEMAS 1

Σαβ-Κυρ 16:00

TOWN CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 17:15

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.00

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 6

ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 18:00 ΠΕΜΠTH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18:00

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.20 ΚΥΡ: και 12.10, 14.20

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.10 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 15.20 ΚΥΡ: και 13.10

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1

Σαβ-Κυρ 16:15

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 1

ΣΑΒ.ΚΥΡ. 14:45 16:45

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Κυρ 16:00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 16:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 12:30, 14:20, 16:10

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 15:00, 17:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 15:00, 17:00

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 15:40, 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:50, 15:40, 17:30

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.30

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

Σαβ-Κυρ 16:15

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

ΣΑΒBATO-ΚΥΡΙΑΚΗ 15.45

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

ΑΛΙΚΗ

ΑΛΙΚΗ

Πεμ-Κυρ 18:30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:15, 18:00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 3 EUROPA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΖΕΑ Digital Cinema

ΖΕΑ Digital Cinema

Σαβ 16:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 2

Πεμ-Κυρ & Τετ 17:00

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20, 20:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:20, 18:20, 20:20

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50, 18:40

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:10, 18:00

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30, 17:20

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 2

Σαβ-Κυρ 16:15

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Σαβ-Κυρ 17:00

ΑΓΡΙΝΙΟ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ

Παρ-Κυρ 17:00

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 4 CINEMAS VOLOS COCA COLA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:30

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΣΙΝΕ ΑΣΤΕΡΙΑ

ΣΙΝΕ ΑΣΤΕΡΙΑ

Σαβ-Κυρ 17:30

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

Πεμ-Κυρ 18:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 4

ΣΑΒ-ΚΥΡ 16:10, ΠΕΜ-ΤΕΤ 18:10

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Σαβ-Κυρ 16:00 / Κυρ & 12:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: και 16.10 ΚΥΡ: και 12.30, 14.20

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 12:20, 14:10, 16:00, 17:50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 15:00, 16:50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 9 COMFORT

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Σαβ-Κυρ 17:15

ΦΑΡΓΚΑΝΗ

ΦΑΡΓΚΑΝΗ

Σάββατο και Κυριακή 16.00

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 3

Σαβ-Κυρ: 11:50

Cineplexx One Salonica 5

Σαβ-Κυρ: 12:45, 14:30, 16:45, 18:30

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 17:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

Παρ-Κυρ 17:00

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 6

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 18:30

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

Σαβ-Κυρ 17:40

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Σαβ-Κυρ 17:15

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 2

ΣΑΒ-ΚΥΡ 18:10

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΛΟΙΣΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

Σαβ-Κυρ 17:30

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

Σαβ-Κυρ 17:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 3

Παρασκευή, Σάββατο & Κυριακή 17:30

VILLAGE FASHION CITY OUTLET

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 3

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 15:50

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 2

ΣΑΒ-ΚΥΡ 18:10

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 8

ΠΕΜ-ΤΕΤ 18:20

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

Σαβ-Κυρ 17:30

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

Σαβ-Κυρ 17:35

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

CINE VILLAGIO

CINE VILLAGIO

Σαβ-Κυρ 17:30

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 2

Σαβ. /Κυρ. : 17:20

ΦΙΛΙΑΤΡΑ

CINELUX ΦΙΛΙΑΤΡΑ

CINELUX ΦΙΛΙΑΤΡΑ

Σαβ-Κυρ

ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

Σαβ-Κυρ 18:00

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 3

Παρ-Κυρ 17:00

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 3

Σαβ-Κυρ 18:15