FreeCinema

Follow us

ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ (2019)

(LITTLE WOMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέτα Γκέργουιγκ
  • ΚΑΣΤ: Σίρσα Ρόναν, Έμμα Γουότσον, Φλόρενς Πιου, Ελάιζα Σκάνλεν, Λόρα Ντερν, Τιμοτέ Σαλαμέ, Κρις Κούπερ, Μέριλ Στριπ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD

Η ιστορία της γυναικοκρατούμενης οικογένειας Μαρτς κατά τη διάρκεια του Αμερικανικού Εμφυλίου, όπως την αφηγείται η μια εκ των τεσσάρων νεαρών αδελφών, η φιλόδοξη συγγραφέας Τζο.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1

Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 17:30, 20:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 21:45

ΑΧΑΡΝΩΝ

ΟΣΚΑΡ

ΟΣΚΑΡ

Πεμ-Τετ 17:40

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 1

Πεμ-Τετ 18:30, 21:00

ΓΛΥΦΑΔΑ

TOWN CINEMAS (πρώην Cinepolis)

TOWN CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 17:50, 20:30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜΠTH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17:15 20:00

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.20

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 3

ΠΕΜΠTH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17:15 20:00

ΙΝΤΕΑΛ

ΙΝΤΕΑΛ

Πεμ-Τετ 17:20, 21:45

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 3

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 3

ΠΕΜΠTH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00 19:45 22:30

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ : 14:40, 17:30 ΚΥΡ : 14:20, 17:10

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00, 21:50

ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ

Σαβ-Κυρ 15:30

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 18:45

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

Πεμ-Τετ 19:15

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40, 19:30

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:45, 20:30

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 19:40

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 19:00

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:00, 19:50

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Κυρ 17:40

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 2

Πεμ-Τετ 18:00

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 17:20, 19:50

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 19:00

ΑΓΡΙΝΙΟ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ

Πεμ-Τετ 19:00

ΑΙΓΙΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Κυρ 21:30 / Δευ-Τετ 18:45

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 1

Πεμ-Τετ 19:00

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 3 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:15

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 5

ΠΕΜ-ΤΕΤ 22:20

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 18:00, 20:15

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

Πεμ-Τετ 20:15

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 22.10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

Πεμ-Τετ 19.00, εκτός Δευτέρας

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:20

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

Σαβ 17:00 (Μεταγλ)

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

Σαβ 19:30 / Κυρ-Δευ 22:00

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

Πεμ-Κυρ 19:20

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Δευ-Τετ 19:30

ΚΙΑΤΟ

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΑΣ

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΑΣ

Σαβ-Κυρ 20:15

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

Πεμ-Δευ 19:00

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:20 22:10

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

Παρ-Τετ 19:00

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

Πεμ-Τετ 19:00, 22:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 19:10

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 19:30, 22:00

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ 1

Πεμ-Τετ 21:15 / Κυρ, Τετ & 18:30

ΝΑΥΠΛΙΟ

CINE NAFPLIO

CINE NAFPLIO

Παρ-Τετ 18:45

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:20

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 1

ΔΕΥ 19:20

ODEON VESO MARE 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ ΕΚΤΟΣ ΔΕΥ 18:40 21:30

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΑΝΘΕΟΝ

Πεμ-Τρ 19:15

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

Πεμ-Τετ 19:30

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 20:30

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

Πεμ-Τετ 19:20

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:30

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

Πεμ-Τετ 19:15

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2

Πεμ-Τετ 19:00

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 2

Παρ. /Σαβ. /Κυρ. /Δευ. /Τριτ. /Τετ. : 19:10

ΧΑΝΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:15

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 19:30

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 5

Πεμ-Τετ 22:15

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 6

Πεμ-Τετ 22:15

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

Πεμ-Τετ 22:15

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 4

Πεμ-Τετ 19:30