FreeCinema

Follow us

ΕΥΤΥΧΙΑ (2019)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άγγελος Φραντζής
  • ΚΑΣΤ: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Κάτια Γκουλιώνη, Πυγμαλίων Δαδακαρίδης, Θάνος Τοκάκης, Ντίνα Μιχαηλίδου, Παύλος Ορκόπουλος, Ευαγγελία Συριοπούλου, Λίλα Μπακλέση, Ανδρέας Κωνσταντίνου, Ευγενία Σαμαρά, Γιάννης Δρακόπουλος, Αντώνης Λουδάρος, Κρατερός Κατσούλης, Ματθίλδη Μαγγίρα, Χρύσα Ρώπα, Φοίβος Δεληβοριάς, Χάρης Μαυρουδής, Λεωνίδας Κακούρης, Κατερίνα Διδασκάλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER

Η Ευτυχία Παπαγιαννοπούλου ήταν η γυναίκα που έγραψε τους στίχους για μερικές από τις μεγαλύτερες και πιο αξιομνημόνευτες επιτυχίες στην ιστορία του ελληνικού τραγουδιού. Αυτή είναι η ζωή της.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 3

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:00

VILLAGE ATHENS METRO MALL 4

ΠΑΡ : 18:30

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 17:15, 19:30

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΟΦΙΑ

Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 20:30 / Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜΠTH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18:30

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 2

ΠΕΜΠTH ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50, 21:30

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 18:15

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

Πεμ-Τετ 18:00

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 17:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 20:00

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:10, 19:50, 22:30

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 2

Πεμ-Τετ 17:45

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 19:00

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 1

Πεμ-Τετ 19:00

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 1 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50

ΕΔΕΣΣΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ

Κυρ, Τετ 18:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ 20:00

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 18:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:15

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.00, 19.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50, 21.20

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00, 20:40

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Πεμ, Παρ 18:45

ΦΑΡΓΚΑΝΗ

ΦΑΡΓΚΑΝΗ

Πέμπτη και Δευτέρα 14.45, Παρασκευή 16.00

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

Πέμπτη έως Κυριακή 17.25, Δευτέρα έως Τετάρτη 22.05

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Τετ: 19:40 Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 17:15, 19:40

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

Παρ-Σαβ 18:45

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΛΟΙΣΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 19:45

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 18:00

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:20

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΣΑΜΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

Σαβ-Κυρ 18:00

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 3

Πεμ. /Παρ. /Σαβ. /Κυρ. /Δευ. /Τριτ. /Τετ. : 19:30

ΧΑΝΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 4

Πεμ-Τετ 20:15

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 3

Πεμ-Τετ 19:30, 22:15

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 5

Πεμ-Τετ 22:15

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 19:45

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 22:15

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

Πεμ-Τετ 22:15

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 19:45

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 2

Πεμ-Τετ 19:30, 22:15