FreeCinema

Follow us

ΠΑΡΑΣΙΤΑ (2019)

(GISAENGCHUNG)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπονγκ Τζουν-Χο
  • ΚΑΣΤ: Σονγκ Κανγκ-Χο, Τζο Γιέο-Τζονγκ, Παρκ Σο-Νταμ, Τσόι Γου-Σικ, Παρκ Σέο-Τζουν, Λι Σουν-Κιουν, Τζουνγκ Τζι-Σο, Τζανγκ Χίε-Τζιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS

Η πτωχή (και όχι ακριβώς τίμια) οικογένεια των Κιμ σκαρφίζεται τρόπους για να εισχωρήσει στη ζωή (και το σπιτικό) των εύπορων Παρκ. Θα ακολουθήσουν μέρες ευτυχούς συνύπαρξης, όμως ουδείς υπολογίζει την ανατροπή που θα προκαλέσει η εμφάνιση ενός… «φαντάσματος».

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τετ 21:30

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΔΑΝΑΟΣ

ΔΑΝΑΟΣ 2

Πεμ-Τετ 17:30, 20:00, 22:30

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

Πεμ-Τετ 22:20

ΔΑΦΝΗ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 2

Πεμ-Τετ 19:00, 21:45

ΕΞΑΡΧΕΙΑ

ΑΑΒΟΡΑ

ΑΑΒΟΡΑ

Πεμ-Τετ 20:00

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΙΝΤΕΑΛ

ΙΝΤΕΑΛ

Σαβ-Κυρ 15:15

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 1

Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:50, 19:30 / Σαβ-Κυρ 19:30

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2

Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, 20:40 / Σαβ-Κυρ 18:30, 20:40, 22:45

ΜΑΡΟΥΣΙ

ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ

Κυρ-Τετ 18:00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 21:30

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

Πεμ-Τετ 22:00

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

Πεμ-Τετ 19:45

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛΛΑΣ

Πεμ-Τετ 20:00, 22:25

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS

Πεμ-Τετ 19:10, 21:30

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ – ΤΕΤΑΡΤΗ 17.40

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 20:45

WESTCITY CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 18:15

WESTCITY CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 21:45

ΣΥΓΓΡΟΥ

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 17:45, 21:45 / Τρι 17:45

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 22:00

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 19:00

ΒΑΚΟΥΡΑ 2

Πεμ-Τετ 22:00

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

Πεμ-Τετ 21:30

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 2

Πεμ, Σαβ-Τετ 21:15

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

Πεμ-Τετ 22:00

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 3

Πεμ-Τετ 19:30, 22:00

ΠΑΤΡΑ

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΑΝΘΕΟΝ

Πεμ-Τρ 21:45

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 1

Πεμ-Τετ 19:20