FreeCinema

Follow us

ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ (2019)

(ADULTS IN THE ROOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολιτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κώστας Γαβράς
  • ΚΑΣΤ: Χρήστος Λούλης, Αλέξανδρος Μπουρδούμης, Ούλριχ Τούκουρ, Βαλέρια Γκολίνο, Ντάαν Σούρμανς, Χρήστος Στέργιογλου, Δημήτρης Τάρλοου, Αλέξανδρος Λογοθέτης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON

Πριν από λίγα χρόνια, η αριστερή Κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ ήρθε σε ρήξη με σχεδόν ολόκληρη την υπόλοιπη Ευρώπη για το ζήτημα του ελληνικού χρέους. Αυτή είναι μία καταγραφή της απόπειρας διαπραγματεύσεων, με αφηγητή / πρωταγωνιστή τον Γιάνη Βαρουφάκη.

ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

Πεμ-Τετ 19:00, 21:40

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 4

Πεμ-Τετ 20:40

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 6

Πεμ-Τετ 21:10

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2

Πεμ-Τετ 21:30

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ODEON ΟΠΕΡΑ

ODEON ΟΠΕΡΑ 2

Πεμ-Τετ 19:20, 22:00 Σαβ-Κυρ 16:40

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

Πεμ-Παρ / Δευ-Τετ 17:20

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 2

Πεμ-Τετ 21:45

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:20

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 1

Πεμ-Τετ 19:00, 21:30

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 21:15

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:20

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΒΑΝΑ

ΑΒΑΝΑ

Πεμ-Τετ 19:00, 21:15

ΑΓΡΙΝΙΟ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ

Πεμ-Τετ

ΑΙΓΙΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

Πέμπτη, Κυριακή, Δευτέρα, Τετάρτη: 19:30, Παρασκευή: 19:30 & 22:00, Σάββατο, Τρίτη: 22:00.

ΑΡΤΑ

CINE ΠΑΛΛΑΣ

CINE ΠΑΛΛΑΣ 1

Πεμ-Τετ 21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 6

Πεμ-Τετ 19:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

Πεμ-Τετ 20:15

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 6

Πεμ-Τετ 19:20, 22:10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

Πεμ-Τετ 19:20, 21:50

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

Πεμ-Τετ 19:15, 21:30 (πλην Δευτ)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Παρ-Κυρ 19:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

Παρ-Κυρ 19:00

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS

Δευ -Τετ 19:00

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

Πεμ-Τετ 19:30

ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

ΑΝΝΥ

ΑΝΝΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Δευ-Τετ

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ

Πεμ-Τετ 21:15 / Δευ & Τετ και στις 18:45

ΑΡΙΩΝ 1

Σαβ 18:45

ΑΡΙΩΝ 2

Πεμ-Τετ 21:15 / Τετ και στις 18:45

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 8

Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 21:10 Δευ 18:30

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 2

Πεμ-Τετ 22:00

ΣΑΜΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

Πεμ-Τετ

ΣΥΡΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛΛΑΣ

Πεμ-Τρ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1

Πεμ-Τετ

ΦΙΛΙΑΤΡΑ

CINELUX ΦΙΛΙΑΤΡΑ

CINELUX ΦΙΛΙΑΤΡΑ

Πεμ-Παρ 19:00