FreeCinema

Follow us

ARCTIC (2019)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζο Πένα
  • ΚΑΣΤ: Μαντς Μίκελσεν, Μαρία Τέλμα Σμαραντότιρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE

Η «ρουτίνα» επιβίωσης και αναζήτησης βοήθειας του μοναδικού επιζώντα ενός αεροπορικού δυστυχήματος στην Αρκτική σπάει ξαφνικά όταν ένα ελικόπτερο που φτάνει να τον διασώσει συντρίβεται και ο άντρας αναλαμβάνει την προστασία της βαριά τραυματισμένης πιλότου.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Π -Κ ΚΑΙ Τ - Τ 22:00

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

19:30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 5

ΠΑΡ - ΤΡ 20:00

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1

ΠEM - TET 22:00

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΣΤΟΡ

ΑΣΤΟΡ

ΠΕΜ. - ΤΕΤ.: 18:00 - 20:00 - 22:00

ΑΣΤΟΡ

ΠEM - TET 18:00- 20:00 - 22:00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.10 - 23.20

ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ

ΠEM - TET 22:25 ΚΑΙ ΣΚ +16:30

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

ΠEM - TET 18:15

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.30 - 20.40 - 22.50

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.50

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΠEM - TET 19:35

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.30 - 20.40 - 22.50

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 2

ΠEM - TET 18:15

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINEMA

CINEMA

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 3 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.50

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠEM - TET

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.00 - 20.15 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 20.15

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ 21.45)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 4

ΠΕΜ - ΠΑΡ & ΤΡΙ - ΤΕΤ: 17:50

Cineplexx One Salonica 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:20

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

ΔΕΥ ΩΣ ΤΕΤ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠEM - TET

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

ΠEM - TET (ΕΚΤΟΣ ΔΕΥ) 10:15

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

ΠEM - TET

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

ΠEM - TET 19:30

ΝΑΞΟΣ

ΣΙΝΕ ΝΑΞΟΣ

ΣΙΝΕ ΝΑΞΟΣ

ΠEM - TET

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

ΠEM - TET 20:05 - 22:25|Σ - Κ-Δ +17:45