FreeCinema

Follow us

Η ΕΥΝΟΟΥΜΕΝΗ (2018)

(THE FAVOURITE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Ολίβια Κόλμαν, Έμμα Στόουν, Ρέιτσελ Βάις, Νίκολας Χολτ, Τζο Άλγουιν, Γουίλεμ Ντάλμπι, Τζέιμς Σμιθ, Μαρκ Γκάτις, Τζον Λοκ, Λίαμ Φλέμινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON

Στην Αγγλία των αρχών του 18ου αιώνα, η Βασίλισσα κυβερνά στη σκιά της Λαίδης Σάρα, της εκλεκτής της αυλής που μπορεί να μην κατέχει τον θρόνο αλλά παίρνει σχεδόν όλες τις αποφάσεις για το μέλλον της χώρας. Ο ερχομός της Άμπιγκεϊλ, μιας ξεπεσμένης εξαδέλφης της, θα ανατρέψει τις ισορροπίες στο παλάτι.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.45

VILLAGE ATHENS METRO MALL 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.45 - 22.15

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Πεμ-Τετ 18:00, 20:15, 22:30

ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.00, 22.40

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 1

17.45 - 20.15 - 22.45

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 3

18.45 - 21.15

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ODEON ΟΠΕΡΑ

ODEON ΟΠΕΡΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.00, 19.30, 22.15

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

ΠΑΡ - ΤΡΙΤ 21.15

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

17.30 - 20.00 - 22.30

ΚΟΛΩΝΑΚΙ

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVACINEMA ODEON

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVACINEMA ODEON

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.20, 20.00, 22.40

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.30

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.30 - 00.00

VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 15.20 - 18.00 - 20.45 - 23.15 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 18.00 - 20.45 - 23.15

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 20.30 ΔΕΥ 19.00 - 21.40

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.30 - 22.10

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.15, 23.00

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.20

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

17.45 - 20.15 - 22.40

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

17.45 - 20.00 -22.15

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

17.45 - 20.00 - 22.15

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

ΑΛΙΚΗ

ΑΛΙΚΗ

Πεμ-Τρι 21:00 / Τετ 18:30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.10 - 20.40 - 23.10

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 22.10

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 23.00

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.45 - 21.15

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.15 - 22.45

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.40- 20.00 - 22.20

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΦΟΙΒΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

17.50 - 20.15 - 22.30

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30- 21.45

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40 - 23.10

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 22.00

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50, 21.20

ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30, 23.20

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.20

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΒΑΝΑ

ΑΒΑΝΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30- 20.00 - 22.30

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.40

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINEMA

CINEMA

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 4 CINEMAS VOLOS COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.15 - 21.45

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.00, 22.30

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.40

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.00, 22.30 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.30, 15.00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.40

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40, 23.10

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.15

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.45

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.40

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 20.00 - 22.00, ΔΕΥ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 17.00 - 19.15 - 21.30)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:30

Cineplexx One Salonica 7

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:20, 22:40

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER

CINE CENTER 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

CITY CENTER

CITY CENTER 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

VILLAGE FASHION CITY OUTLET

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.15 - 21.45

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΕΚΤΟΣ 16/02 21:30

MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 19:30, 22:00