FreeCinema

Follow us

ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΗΣ (2018)

(SKYSCRAPER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόσον Μάρσαλ Θέρμπερ
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Νεβ Κάμπελ, Τσιν Χαν, Ρόλαντ Μόλερ, Νόα Τέιλορ, Μπάιρον Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP

Πρώην επικεφαλής ομάδας διάσωσης ομήρων του FBI, μετά την αποτυχία της τελευταίας του αποστολής, διευθύνει πλέον μικρή εταιρεία συστημάτων ασφαλείας. Η ανάληψη έργου φύλαξης και προστασίας του ψηλότερου ουρανοξύστη του κόσμου στο Χονγκ Κονγκ είναι δουλειά ζωής γι’ αυτόν και την οικογένειά του. Η φωτιά που ξεσπά στο κτίριο, όμως, απειλεί τις ζωές όλων, με τον ίδιο να κάνει το παν για να σώσει γυναίκα και παιδιά, αλλά και να «καθαρίσει» το όνομά του.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 23.00

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 4

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.30

VILLAGE ATHENS METRO MALL 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.50 - 23.10

ΓΕΡΑΚΑΣ

ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 23.00

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00 3D

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

COOL ΤΥΜΒΟΣ

COOL ΤΥΜΒΟΣ 2 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 23.00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.30

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.15 3D

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 21.30 - 23.45 ΣΑΒ 16.45 - 21.30 - 23.45

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.45 - 21.00 - 23.15

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.10 - 23.30

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.00

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.10

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.40

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.15

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 3D

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.50 - 00.00

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20, 20.30, 22.50

ODEON STARCITY 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20 3D

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 23.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

ΠΕΜ - ΤΡΙ - ΤΕΤ 22.30 ΣΑΒΒ - ΚΥΡ - ΔΕΥΤ 20.15 ΠΑΡ 22.15 3D

ΗΛΥΣΙΑ

ΠΕΜ - ΤΡΙ - ΤΕΤ 20.15 ΠΑΡ 00.30 ΚΥΡ - ΔΕΥΤ 22.30

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 3 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10 - 22.30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.30 - 22.30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΡΟΒΟΛΩΝ: 18:15, 20:30 & 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.40, 19.50, 22.00

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40 3D

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 22.40 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.50

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30 3D

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.20

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.45 - 23.00

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 22:00 3D

Cineplexx One Salonica 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:10

Cineplexx One Salonica 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 17:10, 19:20 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 14:15, 17:10, 19:20

Cineplexx One Salonica 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 23:00

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 1

20:15 22:30

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 5

21:10 3D

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER

CINE CENTER 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.30

CINE CENTER 1

ΣΑΒΒ - ΔΕΥΤ 21.30 3D

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.30

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΣΑΒΒ - ΤΕΤ 23.00 ΠΑΡ 21.00 ΔΕΥΤ - ΤΡΙ 21.00 & 23.00 ΚΥΡ 22.00

ΝΑΥΠΛΙΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.45

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 3

20:10 3D

ODEON COSMOS 3

22:30

ODEON COSMOS 4

21:10

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 5

20:10 22:30 ΣΚ ΚΑΙ 18:00

ODEON VESO MARE 7

21:20 3D

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.00 - 23.00

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.45 - 22.25

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 3D

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

CINE VILLAGIO

CINE VILLAGIO

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

ΣΤΑΦΙΔΟΚΑΜΠΟΣ

ΣΙΝΕ ΡΟΔΟΝ

ΣΙΝΕ ΡΟΔΟΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.30 - 22.30

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.00

ΛΕΜΕΣΟΣ

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.00

RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

ΣΚ 17.20