FreeCinema

Follow us

ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ: ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ (2018)

(FIFTY SHADES FREED)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Φόλεϊ
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Τζόνσον, Τζέιμι Ντόρναν, Άριελ Κέμπελ, Τάιλερ Χόουκλιν, Μαξ Μαρτίνι, Έρικ Τζόνσον, Ελοΐζ Μάμφορντ, Ρίτα Όρα, Λουκ Γκράιμς, Κάλουμ Κιθ Ρένι, Μάρσια Γκέι Χάρντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP

Ο Κρίστιαν Γκρέι παντρεύεται την Αναστέιζια Στιλ, όμως οι λογαριασμοί τους με τον Τζακ Χάιντ δεν έχουν τελειώσει. Ο τελευταίος ζητά εκδίκηση για τη ζωή που «έχασε». Τι εννοεί ακριβώς και πόσο επικίνδυνο μπορεί να προκύπτει το συμπέρασμα;

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00

VILLAGE ATHENS METRO MALL 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.20 - 22.50

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.15

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.10

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.50 - 22.00

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.30 - 20.45

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.15 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: ΚΑΙ 17.40

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20, 21.00, 23.15

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.45

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30 - 19.50 - 22.10

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.20 - 23.40

VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.30 - 22.00 ΠΑΡ ΕΩΣ ΚΥΡ 19.00 - 21.30 - 00.00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 1 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.20 - 21.40 - 00.00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.50 - 22.10

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30 ΤΗΝ ΤΡΙ 20/2 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.50 - 20.10 - 22.30

VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.20 - 19.40 - 22.00

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.30 - 20.50 - 23.10

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.10 - 21.30 - 23.50 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.50 - 19.10 - 21.30 - 23.50

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.00

ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 20.50 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ: ΚΑΙ 23.10

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

ΑΓΡΙΝΙΟ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

ΠΕΜ - ΚΥΡ - ΤΡΙ - ΤΕΤ 19.30 ΠΑΡ - ΣΑΒΒ - ΔΕΥΤ 22.15

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINEMA

CINEMA

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

ΑΡΤΑ

CINE ΠΑΛΛΑΣ

CINE ΠΑΛΛΑΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.00 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ) - 21.30

CINE ΠΑΛΛΑΣ 2

ΣΑΒΒ - ΚΥΡ 19.00

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑΡ 19.30

ΣΤΑΡ 2

ΠΑΡ 19.30

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 4 CINEMAS VOLOS COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.30

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΓΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΓΚΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 2

17:50 20:10 22:30

ODEON @ TALOS PLAZA 8

19:00 21:20

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

20:15 & 22:30.

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

20:15, 21:00 & 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

20:15, 21:00 & 22:30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 21.00, 23.20

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10, 20.30, 22.50

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.00

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.40 - 21.00 - 23.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40 - 23.00

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.20

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 22.20, ΤΡΙ 22.50, ΤΕΤ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:00, 22:30 ΠΕΜ - ΠΑΡ&ΤΡΙ - ΤΕΤ: 17:50, 20:00, 22:30

Cineplexx One Salonica 7

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:20, 23:30

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

20:10 22:30

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

19:10 21:30

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.45 - 22.30

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER

CINE CENTER 2

Πέμπτη 15/2: 21:30 Παρασκευή 16/2: 21:30 Σάββατο 17/2: 19:00 Κυριακή 18/2: 21:30 Δευτέρα 19/2: 19:00 Τρίτη 20/2: 21:30 Τετάρτη 21/2: 21:30

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20:40

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30 - 22.00

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30 - 22.00

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 2

20:10 22:30

ODEON KOSMOPOLIS 3

19:10 21:30

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.30

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΠΕΜ - ΚΥΡ - ΤΡΙ 19.30 ΠΑΡ - ΣΑΒΒ - ΤΕΤ 22.00 ΔΕΥΤ 21.30

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.15 - 22.00

ΛΑΡΙΣΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.15

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 4

ΠΑΡ - ΣΑΒΒ - ΚΥΡ 20.00 - 22.15

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΝΑΞΟΣ

ΣΙΝΕ ΝΑΞΟΣ

ΣΙΝΕ ΝΑΞΟΣ

ΠΑΡ- ΤΕΤ 22.00

ΝΑΥΠΛΙΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00 (ΚΥΡ - ΔΕΥΤ ΚΛΕΙΣΤΑ)

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 1

20:10 22:30

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 2

19:30 21:50

ODEON VESO MARE 7

20:50 23:20

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.50 - 22.00

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.00

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.30

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

CINE VILLAGIO

CINE VILLAGIO

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

ΣΕΡΡΕΣ

ΚΡΟΝΙΟ

ΚΡΟΝΙΟ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.45

ΣΥΡΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛΛΑΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 1

ΠΕΜ - ΤΡΙ 22.00

CINEVILLE 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 20:00, 22:30

MEGAPLACE 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.30

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.00

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:45 20:00 - 22:00 22:15 - 24:15

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:45 20:00 - 22:00 22:15 - 24:15 ΣΚ ΚΑΙ 15:30 - 17:30

K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:45 20:00 - 22:00 22:15 - 24:15 ΣΚ ΚΑΙ 15:30 - 17:30

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 1

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:45 20:00 - 22:00 22:15 - 24:15

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:45 20:00 - 22:00 22:15 - 24:15