FreeCinema

Follow us

ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΜΕ Τ’ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ (2017)

(CALL ME BY YOUR NAME)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Άρμι Χάμερ, Μάικλ Στούλμπαργκ, Αμίρα Καζάρ, Εστέρ Γκαρέλ, Βικτουάρ Ντι Μπουά, Βάντα Καπριόλο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD

Βόρεια Ιταλία, 1983. Ο 17χρονος Έλιο κάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές στη βίλα των γονιών του, σπαταλώντας τον χρόνο σε τυχαίες βόλτες, επιπόλαια flirt με κορίτσια, αναγνώσεις βιβλίων και παίζοντας ή προσπαθώντας να συνθέσει μουσική. Κι ύστερα ήρθε ο Όλιβερ…

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

18.00

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΔΑΝΑΟΣ

ΔΑΝΑΟΣ 1

19.20 - 22.00

ΔΑΝΑΟΣ 2

17.40

ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX - CYTA

ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX - CYTA

20.00 - 22.00

ΑΧΑΡΝΩΝ

ΟΣΚΑΡ

ΟΣΚΑΡ

19.50 - 22.15

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

20.40

ΓΚΑΖΙ

ΛΑΪΣ (ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

ΛΑΪΣ 1 (ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

19.00 - 21.30

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

22.20

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

17.50

ΔΑΦΝΗ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ

21.30

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 2

17.30 - 20.00 (ΤΡΙ ΜΟΝΟ 17.30)

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1

22.15

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX CYTA

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX CYTA 2

ΠΑΡ - ΤΡΙ 18.15

ΕΛΛΗ

ΕΛΛΗ

17:00, 19:40, 22:20

ΑΛΚΥΟΝΙΣ New Star Art Cinema

ΑΛΚΥΟΝΙΣ New Star Art Cinema

ΠΕΜ - ΣΑΒ 18.00, ΚΥΡ 11.30, ΔΕΥΤ - ΤΕΤ.00

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 1

22.15

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.40 ΠΑΡ 23.50

ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ

ΣΑΒ+ΚΥΡ+ΤΕΤ 16.10

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΤΤΑΛΟΣ

17.45 - 20.15 - 22.30

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΙΛΙΟΝ

ΙΛΙΟΝ

19.00 - 21.30

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

ΣΑΒ - ΔΕΥ14.00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.10

ΡΕΝΤΗ

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

21.30

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

20.00

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

18.15

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 19.00 - 21.30)

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 22:00

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ