FreeCinema

Follow us

ΑΟΡΑΤΗ ΚΛΩΣΤΗ (2017)

(PHANTOM THREAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Τόμας Άντερσον
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Ντέι-Λιούις, Βίκι Κριπς, Λέσλι Μάνβιλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP

Στο Λονδίνο του ’50, ένας περιζήτητος σχεδιαστής γυναικείων ενδυμάτων ανακαλύπτει την καινούργια του μούσα στο πρόσωπο μιας νεαρής σερβιτόρας, η οποία θα γίνει και σύντροφός του. Ποιος από τους δύο θα βρει το μυστικό που θα τους κρατήσει μαζί, δεμένους για πάντα;

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30 - 20.10

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.30

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30 - 20.10 - 22.40

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

ΠΑΡ - ΤΡΙ 21.15 ΠΕΜ ΚΑΙ ΤΕΤ 17.45

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX CYTA

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX CYTA 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.30 - 21.15

ΙΝΤΕΑΛ

ΙΝΤΕΑΛ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.20 - 19.50

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 3 CLASS

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 3 CLASS

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.20 - 20.00 - 22.40

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.00 - 21.00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.20

ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ

ΠΕΜ - ΚΥΡ 17.50

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.45

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.20

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.10 - 21.50

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.20 - 19.45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30 - 20.00 ΤΗΝ ΤΡΙ 20/2 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.15

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.15 - 21.30

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.45 - 20.15

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30 - 20.00 - 22.30

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.15

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINEMA

CINEMA

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

ΑΡΤΑ

CINE ΠΑΛΛΑΣ

CINE ΠΑΛΛΑΣ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

18:00.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 22.10

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 20.00 - 22.30)

ΦΑΡΓΚΑΝΗ

ΦΑΡΓΚΑΝΗ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ 20.45)

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 20.10, ΤΡΙ 18.30, ΤΕΤ 18.00)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:20

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.00

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 1

19:20

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.45 - 22.25

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.40

ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 19:30

MEGAPLACE 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00