FreeCinema

Follow us

THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (2017)

(THE POST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Σπίλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Μέριλ Στριπ, Τομ Χανκς, Σάρα Πόλσον, Μπομπ Όντενκερκ, Τρέισι Λετς, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ, Μπρους Γκρίνγουντ, Μάθιου Ρις, Άλισον Μπρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON

Το 1971, η Washington Post απέκτησε από μυστική πηγή διαβαθμισμένα έγγραφα τα οποία αποδείκνυαν την εμπλοκή τεσσάρων τουλάχιστον Προέδρων των ΗΠΑ σε αυτό που καταλήξαμε να αποκαλούμε πόλεμο (όσο και ήττα) του Βιετνάμ. Μπόρεσε η εφημερίδα να δημοσιεύσει το επίμαχο άρθρο; Ή διώχθηκε και καταδικάστηκε για «προδοσία» από την τότε Κυβέρνηση;

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 1 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.45

VILLAGE ATHENS METRO MALL 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.15

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

18.00 - 20.15

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Πεμ-Τετ 20:15

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

17.50 - 20.10 - 22.30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.10 - 21.30

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 1

18.15

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

Πεμ-Τετ 18:15, 20:20, 22:40

ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00, 20.30, 23.00

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

18.00 - 20.30

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 4

19.20 - 21.40 / ΠΕΜ & ΤΕΤ 21.40

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.30

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30

ΚΟΛΩΝΑΚΙ

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVACINEMA ODEON

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVACINEMA ODEON

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.20, 20.00, 22.30

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.45 - 23.20

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.40

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40 - 23.15

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 21.30

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.40

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

20.15 - 22.40

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

17.45 - 20.00 - 22.15

Π. ΦΑΛΗΡΟ

CINERAMA

CINERAMA

18.45 - 21.00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.30

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20 - 22.50

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.20 - 20.50 - 23.15

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS

17.30 - 19.50 - 22.10

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΖΕΑ Digital Cinema

ΖΕΑ Digital Cinema

18.00 - 20.15 - 22.30 / ΠΑΡ 18.00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΦΟΙΒΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

18.00 - 20.15 - 22.30

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 1

19.10 - 21.30

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 - 20.10 - 22.40 ΣΑΒ 21.10 - 23.45

VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.00

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19:00, 21.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.30

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

18.10 - 20.20 - 22.30

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30 - 21.45 ΣΑΒ ΚΥΡ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 17.15

ΑΡΤΑ

CINE ΠΑΛΛΑΣ

CINE ΠΑΛΛΑΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 4 CINEMAS VOLOS COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.50 - 22.15

ΔΡΑΜΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 7

19:30 22:00 ΣΚ ΚΑΙ 16:50

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

20:00 & 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00, 20.30, 23.00

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.30, 20.00, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 15.00 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20 - 22.50

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 18.15 - 20.30 - 22.30, ΔΕΥ ΚΑΙ ΤΕΤ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ)

ΒΑΚΟΥΡΑ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΔΕΥ ΚΑΙ ΤΕΤ 18.15 - 20.30 - 22.30)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 6

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:00

ΘΗΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΗΒΑΣ (ΣΟΝΙΑ)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΗΒΑΣ (ΣΟΝΙΑ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 5

19:30 22:00

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER

CINE CENTER 2

Πέμπτη 18/1: 21:15 Παρασκευή 19/1: 21:15 Σάββατο 20/1: 19:30 & 22:00 Κυριακή 21/1: 19:30 & 22:00 Δευτέρα 22/1: 21:15 Τρίτη 23/1: 21:15 Τετάρτη 24/1: 19:30 & 22:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΙΛΚΙΣ

ΑΣΤΡΟΝ

ΑΣΤΡΟΝ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

7.30 & 10.00

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 5

19:30 22:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΑΡΙΣΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 1

19:30 22:00

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 5

19:30 22:00 ΣΚ ΚΑΙ 17:00

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

ΠΕΜ 22:20 ΠΑΡ ΤΕΤ 22:05

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 2

19:45

ΣΗΤΕΙΑ

ΜΙΝΩΑ

ΜΙΝΩΑ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 3

Πεμ. / Παρ. / Σαβ. / Κυρ. / Δευ. / Τρι. / Τετ. : 22:00

ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΧΑΝΙΑ

ΑΤΤΙΚΟΝ

ΑΤΤΙΚΟΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 20:00 - 22:05

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 20:00 - 22:05

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 20:00 - 22:05

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 20:00 - 22:05