FreeCinema

Follow us

Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ (2017)

(THE PROMISE)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τέρι Τζορτζ
  • ΚΑΣΤ: Κρίστιαν Μπέιλ, Όσκαρ Άιζαακ, Σαρλότ Λε Μπον, Άντζελα Σαραφιάν, Ντανιέλ Χιμένεθ Κάτσο, Σορέ Αγκντασλού, Ζαν Ρενό, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τομ Χολάντερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD

Ένα ερωτικό τρίγωνο στη «καρδιά» του Πρώτου Παγκοσμίου Πολέμου, με φόντο την εκδίωξη και την εξόντωση ενός ολόκληρου λαού ή, αλλιώς, η τραγική ιστορική πραγματικότητα στην υπηρεσία ενός ρομάντζου χολιγουντιανών προοπτικών.

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

18.00

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΟΦΙΑ

19.45 - 22.20

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

17.40

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

19.40

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

18.20

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2

17.45 - 20.00

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 1

17.45

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ 17.30 ΤΡΙ 16.10

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

17.45

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.10

Π. ΦΑΛΗΡΟ

CINERAMA

CINERAMA

18.15

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 3 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

20.30

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

17.30 ΔΕΥΤ - ΤΕΤ + 19.50

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΚΑΘΗΜ ΕΚΤΟΣ ΣΑΒ 18.00, ΣΑΒ 22.30

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1

ΑΝΟΙΞΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) 2+1 1

20.00

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

20.00

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINEMA

CINEMA

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 6

19:10

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ 20:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 18.00 - 20.15)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΣΚ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 20.00, ΠΑΡ 18.30, ΣΑΒ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 18:40

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

19:00

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ 7.15

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ODEON KOSMOPOLIS 2

19:10

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΝΑΥΠΛΙΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 6

18:10

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ 19:50

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

19:30

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 2

ΠΕΜ./ ΠΑΡ./ ΣΑΒ./ ΚΥΡ./ ΔΕΥ. / ΤΡΙΤ. / ΤΕΤ. 19:20

ΦΛΩΡΙΝΑ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡ - ΤΡΙ

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 1

ΠΕΜ. & ΔΕΥ. ΕΩΣ ΤΕΤ. 19:15

MEGAPLACE 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:30 - 21:50

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:30 - 21:50

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:30 - 21:50

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:30 - 21:50