FreeCinema

Follow us

BLADE RUNNER 2049 (2017)

  • ΕΙΔΟΣ: Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Άνα ντε Άρμας, Χάρισον Φορντ, Ρόμπιν Ράιτ, Σίλβια Χουκς, Τζάρεντ Λέτο, Ντέιβ Μπαουτίστα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD

Ο KB36-3.7 βγάζει στη «σύνταξη» παλιότερα μοντέλα replicants που εξακολουθούν να διαφεύγουν των Αστυνομικών Αρχών. Στη φάρμα ενός καταζητούμενου, θα εντοπίσει ένα θαμμένο κουτί με τα λείψανα μιας γυναίκας που πέθανε κατά τη διάρκεια γέννας. Και… δεν ήταν άνθρωπος!

ΓΚΑΖΙ

ΛΑΪΣ (ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

ΛΑΪΣ 2 (ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

20.30

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

22.10

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

21.45

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

ΠΕΜ & ΤΕΤ 23.00

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX CYTA

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX CYTA 2

22.15

ΑΛΚΥΟΝΙΣ New Star Art Cinema

ΑΛΚΥΟΝΙΣ New Star Art Cinema

ΠΕΜ - ΚΥΡ 22.00

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 2

ΠΕΜ - ΚΥΡ 22.15

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 15.10 - 18.30 - 21.45

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.20

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.45

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 22.15

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.15 - 22.30

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.10

VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.00

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.20 - 22.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00 - 19.20 - 22.40

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00

ΑΜΦΙΣΣΑ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΑΡ - ΚΥΡ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

17:30 Σαβ.-Κυρ. στις 16:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.10

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.45

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 22.15

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 18.00 - 21.15, ΔΕΥ ΚΑΙ ΤΕΤ 18.00)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:40

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 8

19:20

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

22:00

ΣΥΡΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛΛΑΣ

ΔΕΥ - ΣΑΒ

ΧΑΝΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:00 - 01:00

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:00 - 01:00

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:00 - 01:00

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:00 - 01:00