FreeCinema

Follow us

ΒΙΚΤΩΡΙΑ & ΑΜΠΝΤΟΥΛ (2017)

(VICTORIA & ABDUL)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Φρίαρς
  • ΚΑΣΤ: Τζούντι Ντεντς, Αλί Φαζάλ, Αντίλ Αχτάρ, Τιμ Πίγκοτ-Σμιθ, Μάικλ Γκαμπόν, Έντι Ίζαρντ, Ολίβια Γουίλιαμς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP

Ινδός γραμματέας, που ταξιδεύει μέχρι την Αγγλία για τους εορτασμούς του χρυσού ιωβηλαίου, πέφτει στην αντίληψη της γηραιάς βασίλισσας Βικτωρίας και γίνεται μέλος του υπηρετικού της προσωπικού, αναπτύσσοντας μαζί της μια πραγματικά εγκάρδια φιλία που προκαλεί την αγανάκτηση των ανακτόρων.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.00 (ΕΚΤΟΣ Σ/Κ) ΚΑΙ 20.10

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.15 - 22.15

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

ΠΕΜ - ΠΑΡ ΚΑΙ ΔΕΥΤ - ΤΕΤ 18.00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.10 - 22.20

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.15

ΖΑΠΠΕΙΟ

ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ

ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ ΚΑΙ ΚΥΡ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.00 ΠΑΡ - ΣΑΒΒ 20.30 - 22.45

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ Σ/Κ 18.15

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.20 - 19.50 - 22.15 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 19.50 - 22.15

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40

ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.30

ΜΑΤΙ

ΣΙΝΕ ΜΑΙΑΜΙ

ΣΙΝΕ ΜΑΙΑΜΙ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΣΑΒΒ - ΚΥΡ 20.00

ΣΙΝΕ ΜΑΙΑΜΙ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΣΑΒ - ΚΥΡ 21.00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.15

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 3 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΛΙΛΑ

ΛΙΛΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΚΥΡ 22.30

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10 - 22.40

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

ΣΑΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΑΛΙ CINEMAX

ΚΟΡΑΛΙ CINEMAX (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΚΥΡ 20.15

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ

ΑΙΓΛΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΘΕΡΙΝΟΣ - ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.15

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΠΡΟΒΟΛΩΝ: 21:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00

ΑΥΡΑ

ΑΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.15

ΕΛΛΗΝΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 21.10 )

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.15 - 21.15

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ 19.30)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 5

ΠΕΜ - ΚΥΡ & ΤΡΙ - ΤΕΤ: 19:40

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.00 ΠΑΡ - ΚΥΡ ΜΟΝΟ 22.00

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.15 - 22.30 ΣΑΒΒ - ΚΥΡ ΚΑΙ 18.00

ΣΗΤΕΙΑ

ΜΙΝΩΑ

ΜΙΝΩΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.45

ΣΠΕΤΣΕΣ

ΤΙΤΑΝΙΑ

ΤΙΤΑΝΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΣΑΒΒ 20.00

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.15

MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 22:15

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.30 - 22.30

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:45

K CINEPLEX LIMASSOL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:45

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:45

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:45

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:45