FreeCinema

Follow us

ANNABELLE: CREATION (2017)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Φ. Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Άντονι ΛαΠάλια, Μιράντα Ότο, Σαμάρα Λι, Στέφανι Σίγκμαν, Λούλου Γουίλσον, Τάλιθα Μπέιτμαν, Γκρέις Φούλτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER

Ο κατασκευαστής της πρωτότυπης κούκλας… του κακού χάνει τη μικρή του κόρη σε τροχαίο. Δώδεκα χρόνια αργότερα, εκείνος και η σύζυγός του θα φιλοξενήσουν στην καλιφορνέζικη φάρμα τους μια καλόγρια και έξι ορφανά κορίτσια, μεταξύ των οποίων και η βασανισμένη από πολιομυελίτιδα Τζάνις, που θα κάνει το λάθος να μπει στο δωμάτιο της εκλιπούσας Άναμπελ.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 1 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ 21.50 - 00.10 ΤΡΙ 00.10

VILLAGE ATHENS METRO MALL 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.50

VILLAGE ATHENS METRO MALL 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1

20:20 22:30

ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

20:20 22:30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

21:00 23:15

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

22:00

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 23.00

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2

22:15

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10 - 22.30

VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.10 - 23.30

VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 - 19.30 - 21.50 - 00.10

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.15

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

20:15 22:30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 1 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 21.50 - 00.10

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.00

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.30

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.10 - 21.30 - 23.50

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΜΑΡΙΕΛ

ΜΑΡΙΕΛ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕ - ΚΥ 22:00 ΔΕ - ΤΕ 20:00 22:00

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ 19.20 - 21.40 - 00.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΕΤ 17.00 - 19.20 - 21.40 - 00.00

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30 - 19.50 - 22.10

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50, 22.10

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40, 23.10

ΑΓΡΙΝΙΟ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ

22 - 26/9

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINEMA

CINEMA

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 4 CINEMAS VOLOS COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.00 - 23.20

ΔΡΑΜΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

25 - 27/9

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 2

20:50 23:10

ODEON @ TALOS PLAZA 7

19:50 22:10

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

ΠΡΟΒΟΛΩΝ: 20:30 & 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΡΟΒΟΛΩΝ: 20:30, 22:30 & 23:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΠΡΟΒΟΛΩΝ: 20:30, 22:30 & 23:30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30, 23.10

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.10, 23.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.30 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: ΚΑΙ 20.10 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.10 - 23.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.15

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.50 - 00.10

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 23.20)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:15, 23:30

Cineplexx One Salonica 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:00

Cineplexx One Salonica 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 22:30

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

20:00 22:20

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER

CINE CENTER 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 5

20:00 22:20

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΑΜΙΑ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΑΡΙΣΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 2

20:00 22:20

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 3

20:50 23:10

ODEON VESO MARE 4

19:50 22:10

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

CINEVILLE 2

ΠΕΜ./ ΠΑΡ./ ΣΑΒ./ ΚΥΡ./ ΔΕΥ. / ΤΡΙΤ. / ΤΕΤ. 22:20

ΦΛΩΡΙΝΑ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 20:40 22:00

MEGAPLACE 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

MEGAPLACE 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΧΙΟΣ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΧΙΟΥ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΧΙΟΥ

ΠΕΜ - ΤΕΤ