FreeCinema

Follow us

LA LA LAND (2016)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντικό Μιούζικαλ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιμιεν Τσαζέλ
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Ράιαν Γκόσλινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON

Νεαρή κι άνεργη ηθοποιός που τρέχει από audition σε audition στο Λος Άντζελες, σερβίροντας καφέδες για τα προς το ζην, συναντά νεαρό πιανίστα και λάτρη της jazz με παρόμοια βιοποριστικά προβλήματα. Ο έρωτας θα φέρει την ευτυχία;

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

18.00

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30 - 20.00 - 22.30

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

18.30

ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 22.00

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

17.30 - 20.00 - 22.30

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ODEON ΟΠΕΡΑ

ODEON ΟΠΕΡΑ 1

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 19.20

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΠΑΡ

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 16.50 - 19.30 - 22.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 14.10 - 16.50 - 19.30 - 22.10

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 22.00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

17.45

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 1 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 - 19.50 - 22.30

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.20

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS

17.40 - 20.00 - 22.20

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 - 19.40 - 22.20

ΣΥΓΓΡΟΥ

ODEON STARCITY

ODEON STARCITY 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40, 22.30

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES (ΘΕΡΙΝΟ)

20.30 - 22.40

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 1 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.20

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 2

19:20 22:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 21.10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.50 - 20.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.00 - 17.50 - 20.30

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 19.00, ΔΕΥ 18.30)

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 6

ΠΕΜ - ΠΑΡ & ΤΡΙ - ΤΕΤ: 18:30

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

20:30

ΚΙΛΚΙΣ

ΑΣΤΡΟΝ

ΑΣΤΡΟΝ

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

22:00

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

CINE VILLAGIO

CINE VILLAGIO

ΤΡ - ΤΕΤ

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 1

Δευ. / Τριτ. / Τετ. : 19:30

ΧΑΝΙΑ

ΑΤΤΙΚΟΝ

ΑΤΤΙΚΟΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:50