FreeCinema

Follow us

SHORT FUSE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ανδρέας Λαμπρόπουλος, Κώστας Σκύφτας
  • ΚΑΣΤ: Αποστόλης Τότσικας, Ευγενία Δημητροπούλου, Τάσος Νούσιας, Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης, Νίκος Ορφανός, Θοδωρής Αθερίδης, Γιώργος Καραμίχος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 1

28/04

ΑΝΑΣΤΑΣΗ

(RISEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρησκευτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέβιν Ρέινολντς
  • ΚΑΣΤ: Τζόζεφ Φάινς, Τομ Φέλτον, Πίτερ Φερθ, Κλιφ Κέρτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 1

ΚΥΡ -ΤΕΤ

ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ

(MOTHER'S DAY)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Μάρσαλ
  • ΚΑΣΤ: Τζένιφερ Άνιστον, Κέιτ Χάντσον, Τζούλια Ρόμπερτς, Τζέισον Σουντέικις, Τίμοθι Όλιφαντ, Μάργκο Μάρτιντεϊλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΑΠΟ ΚΥΡ 1 ΜΑΐΟΥ ΠΕΜ - ΤΕΤ

Ο ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

(THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέντρικ Νίκολας-Τρόγιαν
  • ΚΑΣΤ: Κρις Χέμσγουορθ, Σαρλίζ Θέρον, Τζέσικα Τσάστεϊν, Έμιλι Μπλαντ, Νικ Φροστ, Ρομπ Μπράιντον, Σέρινταν Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.15 ΕΚΤΟΣ ΠΑΡ - ΣΑΒΒ 3D

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.30 ΕΚΤΟΣ ΠΑΡ - ΣΑΒΒ

ΡΑΤΣΕΤ & ΚΛΑΝΚ

(RATCHET & CLANK)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέβιν Μονρόου, Τζέρικα Κλίλαντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ

(ROBINSON CRUSOE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βενσάν Κέστελοοτ, Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ ΠΣ ΚΛΕΙΣΤΑ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ 3D

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

(THE JUNGLE BOOK)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Φαβρό
  • ΚΑΣΤ: Νίιλ Σέτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΠΕΜ 3D ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 3

ΠΑΡ - ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ 3D ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 4

ΠΑΡ - ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΕΤΑΓΛ

ΑΝΑΣΤΑΣΗ

(RISEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρησκευτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέβιν Ρέινολντς
  • ΚΑΣΤ: Τζόζεφ Φάινς, Τομ Φέλτον, Πίτερ Φερθ, Κλιφ Κέρτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
STER PANTHEON PLAZA 1

ΚΥΡ - ΤΕΤ: 20:15, 22:20

ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ

(MOTHER'S DAY)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Μάρσαλ
  • ΚΑΣΤ: Τζένιφερ Άνιστον, Κέιτ Χάντσον, Τζούλια Ρόμπερτς, Τζέισον Σουντέικις, Τίμοθι Όλιφαντ, Μάργκο Μάρτιντεϊλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
STER PANTHEON PLAZA 2

ΚΥΡ - ΤΕΤ: 20:10, 22:30

ΖΗΣΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟ

(HIGH STRUNG)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικοχορευτικό Ρομάντζο
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Ντέιμιαν
  • ΚΑΣΤ: Κίναν Κάμπα, Νίκολας Γκαλιτζίν, Σονόγια Μιζούνο, Ρίτσαρντ Σάουθγκεϊτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
STER PANTHEON PLAZA 2

ΠΕΜ: 20:30 ΚΥΡ - ΤΕΤ: 18:10

STER PANTHEON PLAZA 3

ΣΑΒ: 17:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑΠΕΙΝΩΣΕ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ

(RACE)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Χόπκινς
  • ΚΑΣΤ: Στεφάν Τζέιμς, Τζέισον Σουντέικις, Έλι Γκόρι, Σανίς Μπάντον, Καρίς βαν Χάουτεν, Τζέρεμι Άιρονς, Ντέιβιντ Κρος, Μπάρναμπι Μέτσουρατ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 134'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
STER PANTHEON PLAZA 1

ΚΥΡ - ΤΕΤ: 17:45

STER PANTHEON PLAZA 2

ΠΕΜ: 22:30 ΣΑΒ: 18:20

Ο ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

(THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέντρικ Νίκολας-Τρόγιαν
  • ΚΑΣΤ: Κρις Χέμσγουορθ, Σαρλίζ Θέρον, Τζέσικα Τσάστεϊν, Έμιλι Μπλαντ, Νικ Φροστ, Ρομπ Μπράιντον, Σέρινταν Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
STER PANTHEON PLAZA 3

ΠΕΜ: 19:30, 22:00 ΣΑΒ: 19:30 ΚΥΡ - ΤΕΤ: 19:45, 22:00

ΡΑΤΣΕΤ & ΚΛΑΝΚ

(RATCHET & CLANK)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέβιν Μονρόου, Τζέρικα Κλίλαντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
STER PANTHEON PLAZA 1

ΠΕΜ: 17:00 ΣΑΒ: 15:00, 17:00 ΚΥΡ - ΤΕΤ: 16:00 ΜΕΤΑΓΛ

ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ

(ROBINSON CRUSOE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βενσάν Κέστελοοτ, Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
STER PANTHEON PLAZA 3

ΠΕΜ: 17:30 ΣΑΒ: 15:30 ΚΥΡ - ΤΕΤ: 16:00 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

(THE JUNGLE BOOK)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Φαβρό
  • ΚΑΣΤ: Νίιλ Σέτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
STER PANTHEON PLAZA 1

ΠΕΜ & ΣΑΒ: 19:00 ΜΕΤΑΓΛ

STER PANTHEON PLAZA 1

ΠΕΜ: 21:00

STER PANTHEON PLAZA 2

ΠΕΜ: 16:10, 18:20 ΣΑΒ - ΤΕΤ: 16:10 ΜΕΤΑΓΛ

STER PANTHEON PLAZA 3

ΚΥΡ - ΤΕΤ: 17:45 ΜΕΤΑΓΛ