FreeCinema

Follow us

ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Θοδωρής Αθερίδης
  • ΚΑΣΤ: Θοδωρής Αθερίδης, Σμαράγδα Καρύδη, Παναγιώτα Βλαντή, Γιώργος Χρυσοστόμου, Γιάννος Περλέγκας, Μάρθα Καραγιάννη
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

Η ΕΞΟΔΟΣ: ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ

(EXODUS: GODS AND KINGS)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρησκευτικό Έπος
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίντλεϊ Σκοτ
  • ΚΑΣΤ: Κρίστιαν Μπέιλ, Τζόελ Έτζερτον, Μπεν Κίνγκσλεϊ, Άαρον Πολ, Σιγκούρνι Γουίβερ, Τζον Τουρτούρο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 150'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

Η ΠΡΩΤΗ ΑΓΑΠΗ

(THE BEST OF ME)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Χόφμαν
  • ΚΑΣΤ: Μισέλ Μόναγκαν, Τζέιμς Μάρσντεν, Λουκ Μπρέισι, Λιάνα Λιμπεράτο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ ΔΙΟ

(DUMB AND DUMBER TO)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπόμπι Φαρέλι, Πίτερ Φαρέλι
  • ΚΑΣΤ: Τζιμ Κάρεϊ, Τζεφ Ντάνιελς, Ρομπ Ριγκλ, Κάθλιν Τέρνερ, Ρέιτσελ Μέλβιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ

(PADDINGTON)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Γουίσο (φωνή), Χιου Μπόνβιλ, Σάλι Χόκινς, Νικόλ Κίντμαν, Τζούλι Γουόλτερς, Πίτερ Καπάλντι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ (ΜΕΤΑΓΛ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ

(FROZEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑ 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ ΜΕΤΑΓΛ

FURY

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Πολεμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Έιγερ
  • ΚΑΣΤ: Μπραντ Πιτ, Σάια ΛαΜπαφ, Λόγκαν Λέρμαν, Μάικλ Πένια, Τζον Μπέρνθαλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 134'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
STER PANTHEON PLAZA 3

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 16:00, 19:00, 22:00 ΠΕΜ - ΠΑΡ & ΔΕΥ: 19:00, 22:00

THE HUNGER GAMES: ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ - ΜΕΡΟΣ Ι

(THE HUNGER GAMES: MOCKINGJAY - PART I)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φράνσις Λόρενς
  • ΚΑΣΤ: Τζένιφερ Λόρενς, Λίαμ Χέμσγουορθ, Τζουλιάν Μουρ, Γούντι Χάρελσον, Φίλιπ Σίμουρ Χόφμαν, Τζος Χάτσερσον, Ντόναλντ Σάδερλαντ, Τζέφρι Ράιτ, Ελίζαμπεθ Μπανκς, Νάταλι Ντόρμερ, Σαμ Κλάφλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ / SEVEN FILMS
STER PANTHEON PLAZA 2

ΠΕΜ - ΔΕΥ: 22:30

ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

(PENGUINS OF MADAGASCAR)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έρικ Νταρνέλ, Σάιμον Τζέι Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
STER PANTHEON PLAZA 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 14:30, 16:30, 18:30, 20:30 ΠΕΜ - ΠΑΡ & ΔΕΥ: 18:30, 20:30 ΤΕΤ: 15:00, 17:00 ΜΕΤΑΓΛ

ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ

(PADDINGTON)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Γουίσο (φωνή), Χιου Μπόνβιλ, Σάλι Χόκινς, Νικόλ Κίντμαν, Τζούλι Γουόλτερς, Πίτερ Καπάλντι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
STER PANTHEON PLAZA 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 14:00, 16:00 ΤΕΤ: 14:00 ΜΕΤΑΓΛ

ΧΟΜΠΙΤ: Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ ΣΤΡΑΤΩΝ

(THE HOBBIT: THE BATTLE OF THE FIVE ARMIES)

  • ΕΙΔΟΣ: Επική Φαντασία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πίτερ Τζάκσον
  • ΚΑΣΤ: Μάρτιν Φρίμαν, Ίαν ΜακΚέλεν, Ρίτσαρντ Άρμιτατζ, Ορλάντο Μπλουμ, Εβάντζελιν Λίλι, Έινταν Τέρνερ, Λουκ Έβανς, Λι Πέις, Κέιτ Μπλάνσετ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 144’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
STER PANTHEON PLAZA 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 23:00 ΠΕΜ - ΠΑΡ & ΔΕΥ: 19:30, 22:20

STER PANTHEON PLAZA 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 20:00 ΤΡΙ: 20:00, 23:00 3D

STER PANTHEON PLAZA 2

ΤΡΙ: 19:00, 22:00 ΤΕΤ: 19:00

STER PANTHEON PLAZA 3

ΤΕΤ: 15:20, 18:10 ΤΡΙ: 21:00

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ

(FROZEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
STER PANTHEON PLAZA 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ & ΤΡΙ: 18:00 ΠΕΜ - ΠΑΡ & ΔΕΥ: 17:30 ΤΕΤ: 16:00, 18:00 ΜΕΤΑΓΛ