FreeCinema

Follow us

COCO

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λι Άνκριτς, Αντριάν Μολίνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ ΜΕΤΑΓΛ

JUMANJI: ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ

(JUMANJI: WELCOME TO THE JUNGLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέικ Κάσνταν
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Κέβιν Χαρτ, Κάρεν Γκίλαν, Τζακ Μπλακ, Ρις Ντάρμπι, Μπόμπι Καναβάλε, Νικ Τζόνας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI

(STAR WARS: THE LAST JEDI)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ράιαν Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Ντέιζι Ρίντλεϊ, Μαρκ Χάμιλ, Άνταμ Ντράιβερ, Κάρι Φίσερ, Όσκαρ Άιζαακ, Τζον Μπογιέγκα, Κέλι Μαρί Τραν, Ντόνολ Γκλίσον, Μπενίσιο Ντελ Τόρο, Γκουέντολιν Κρίστι, Λόρα Ντερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ

(INSIDIOUS: THE LAST KEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Ρόμπιτελ
  • ΚΑΣΤ: Λιν Σέι, Λι Γουανέλ, Άνγκους Σάμσον, Κερκ Ασεβέντο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΤΖΑΜΑΪΚΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ανδρέας Μορφονιός
  • ΚΑΣΤ: Σπύρος Παπαδόπουλος, Φάνης Μουρατίδης, Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους, Νικολέτα Κοτσαηλίδου, Μελέτης Ηλίας, Νίκος Παντελίδης, Μαίρη Ευαγγέλου, Ίρις Πανταζάρα, Παύλος Ορκόπουλος, Νίκος Ορφανός
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ

12 ΔΥΝΑΤΟΙ

(12 STRONG)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νικολάι Φούγκλσιγκ
  • ΚΑΣΤ: Κρις Χέμσγουορθ, Μάικλ Σάνον, Μάικλ Πένια, Ναβίντ Νεγκαμπάν, Τρεβάντε Ρόουντς, Έλσα Πατάκι, Γουίλιαμ Φίχτνερ, Ρομπ Ριγκλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

(THE POST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Σπίλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Μέριλ Στριπ, Τομ Χανκς, Σάρα Πόλσον, Μπομπ Όντενκερκ, Τρέισι Λετς, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ, Μπρους Γκρίνγουντ, Μάθιου Ρις, Άλισον Μπρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΓΑΤΟ... ΣΥΜΜΟΡΙΑ: Η ΑΡΧΗ

(DON GATO: EL INICIO DE LA PANDILLA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντρέ Κουτουριέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 3

ΣΑΒ - ΚΥΡ 17.45

Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

(DEN OF THIEVES)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστιαν Γκούντγκαστ
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Πάμπλο Σράιμπερ, Κέρτις Τζάκσον, Ντον Ολιβιέρι, Ο’Σέι Τζάκσον Τζούνιορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ

(DARKEST HOUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζο Ράιτ
  • ΚΑΣΤ: Γκάρι Όλντμαν, Λίλι Τζέιμς, Κριστίν Σκοτ Τόμας, Μπεν Μέντελσον, Ρόναλντ Πίκαπ, Στίβεν Ντιλέιν, Νίκολας Τζόουνς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 125'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.15 - 22.30

Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ

(THE COMMUTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζάουμε Κόλετ-Σέρα
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Βέρα Φαρμίγκα, Πάτρικ Γουίλσον, Κίλιαν Σκοτ, Κλάρα Λάγο, Σαζάντ Λατίφ, Άντι Νάιμαν, Ρόλαντ Μόλερ, Έλα-Ρέι Σμιθ, Σαμ Νιλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ

(FERDINAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλος Σαλντάνια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ