FreeCinema

Follow us

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON KOSMOPOLIS 2

19:40

PEPPERMINT

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Μορέλ
  • ΚΑΣΤ: Τζένιφερ Γκάρνερ, Τζον Γκάλαχερ Τζ., Τζον Ορτίζ, Χουάν Πάμπλο Ράμπα, Άνι Ιλόνζε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON KOSMOPOLIS 4

19:50 22:00

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON KOSMOPOLIS 5

20:00 22:30

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ

(BAD TIMES AT THE EL ROYALE)

  • ΕΙΔΟΣ: Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντρου Γκόνταρντ
  • ΚΑΣΤ: Τζεφ Μπρίτζες, Σίνθια Ερίβο, Ντακότα Τζόνσον, Τζον Χαμ, Κρις Χέμσγουορθ, Κάιλι Σπίνι, Λούις Πούλμαν, Νικ Όφερμαν, Ξαβιέ Ντολάν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON KOSMOPOLIS 1

19:30 22:20

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON KOSMOPOLIS 2

21:50

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON KOSMOPOLIS 3

ΣΚ 18:10 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON KOSMOPOLIS 4

ΣΚ 17:40 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON KOSMOPOLIS 5

ΣΚ 17:50 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ

(JOURNEYMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πάντι Κόνσινταϊν
  • ΚΑΣΤ: Πάντι Κόνσινταϊν, Τζόντι Γουίτακερ, Τόνι Πιτς, Πολ Πόπλγουελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON KOSMOPOLIS 3

20:10 22:10