FreeCinema

Follow us

1917

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Μέντες
  • ΚΑΣΤ: Τζορτζ ΜακΚέι, Ντιν-Τσαρλς Τσάπμαν, Ντάνιελ Μέις, Κόλιν Φερθ, Άντριου Σκοτ, Μαρκ Στρονγκ, Τζον Χόλινγκγουορθ, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ρίτσαρντ Μάντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ 22:10

CIAO ITALIA

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Παπαθεοδώρου
  • ΚΑΣΤ: Ηλίας Λογοθέτης, Ελισάβετ Κωνσταντινίδου, Τιτίκα Σαριγκούλη, Νίνα Έππα, Κυριακή Υψηλάντη, Εβίτα Φιτσαντωνάκη, Κατερίνα Χριστοδουλίδου, Στίλβη Ψιλοπούλου, Θοδωρής Ρωμανίδης, Μαρία Ζαχαρή, Γιώργος Λαμπάτος, Κώστας Δράκος, Αλέξης Μαρτζούκος, Γιάννης Παπαθύμιος, Θανάσης Γεωργάκης, Γρηγόρης Αρναούτογλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: AUDIO VISUAL / ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:40

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ

(SONIC THE HEDGEHOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Νιλ ΜακΝτόνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 1

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 17:20, ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

THE GENTLEMEN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάι Ρίτσι
  • ΚΑΣΤ: Μάθιου ΜακΚόναχεϊ, Τσάρλι Χάναμ, Χιου Γκραντ, Μισέλ Ντόκερι, Χένρι Γκόλντινγκ, Τζέρεμι Στρονγκ, Κόλιν Φάρελ, Έντι Μαρσάν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ 21:50

ΓΚΡΕΤΕΛ & ΧΑΝΣΕΛ

(GRETEL & HANSEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οζ Πέρκινς
  • ΚΑΣΤ: Σοφία Λίλις, Σαμ Λίκι, Άλις Κριτζ, Τσαρλς Μπαμπαλόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 87'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 6

ΠΕΜ-ΤΕΤ 20:20, ΠΑΡ, ΣΑΒ 22:20, ΔΕΥ-ΤΕΤ 22:20

ΜΕΤΑ-ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

(SPIES IN DISGUISE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νικ Μπρούνο, Τρόι Κουέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 17:10

ΜΙΑ ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ

(A HIDDEN LIFE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τέρενς Μάλικ
  • ΚΑΣΤ: Άουγκουστ Ντίελ, Βαλερί Πάχνερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 174'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ 21:40

ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

(LITTLE WOMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέτα Γκέργουιγκ
  • ΚΑΣΤ: Σίρσα Ρόναν, Έμμα Γουότσον, Φλόρενς Πιου, Ελάιζα Σκάνλεν, Λόρα Ντερν, Τιμοτέ Σαλαμέ, Κρις Κούπερ, Μέριλ Στριπ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ 19:20

ΝΤΟΥΛΙΤΛ

(DOLITTLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Γκέιγκαν
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Χάρι Κολέτ, Μάικλ Σιν, Αντόνιο Μπαντέρας, Τζιμ Μπρόουντμπεντ, Τζέσι Μπάκλεϊ, Καρμέλ Λανιάντο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 17:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΟΙ ΣΚΑΝΤΑΛΙΑΡΗΔΕΣ

(DIE HEINZELS: RÜCKKEHR DER HEINZELMÄNNCHEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ούτε φον Μίνχοου-Πολ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 6

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 18:30

ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

(THE CALL OF THE WILD)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Σάντερς
  • ΚΑΣΤ: Χάρισον Φορντ, Ομάρ Σι, Νταν Στίβενς, Κάρα Τζι, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 5

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 18:20, ΠΕΜ-ΤΕΤ 20:30, ΠΑΡ-ΣΑΒ 22:40, ΔΕΥ-ΤΕΤ 22:40

ΧΑΛΒΑΗ 5-0

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάνος Καμπίτης
  • ΚΑΣΤ: Μάρκος Σεφερλής, Ελένη Καστάνη, Γιάννης Ζουγανέλης, Γιάννης Καπετάνιος, Έλενα Τσαβαλιά, Γιώργος Αγγελόπουλος, Δημήτρης Τζουμάκης, Πηνελόπη Αναστασοπούλου, Νίκος Βουρλιώτης, Βίκυ Κάβουρα, Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου, Ιωάννης Απέργης, Αλεξάνδρα Παναγιώταρου, Δημήτρης Σταρόβας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ 17:30, ΠΕΜ-ΤΕΤ 20:00, ΠΑΡ-ΣΑΒ 22:30, ΔΕΥ-ΤΕΤ 22:30