FreeCinema

Follow us

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 15:15 3D

Cineplexx One Salonica 2

ΠΕΜ - ΠΑΡ: 17:15, 19:15, 21:15, 23:15 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 13:15, 17:15, 19:15, 21:15, 23:15

Cineplexx One Salonica 6

ΠΕΜ - ΠΑΡ: 22:15

Cineplexx One Salonica 6

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:15 3D

THE EQUALIZER 2

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντουάν Φουκουά
  • ΚΑΣΤ: Ντενζέλ Γουόσινγκτον, Πέντρο Πασκάλ, Άστον Σάντερς, Σακίνα Τζέφρεϊ, Μπιλ Πούλμαν, Μελίσα Λίο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 7

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 23:00

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 1

ΠΕΜ - ΠΑΡ: 17:10, 19:30, 21:45 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 19:30, 21:45

Cineplexx One Salonica 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 18:15, 20:30, 22:50 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 12:45, 15:45, 18:15, 20:30, 22:50

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
Cineplexx One Salonica 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 19:50

Η ΚΑΛΟΓΡΙΑ

(THE NUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόριν Χάρντι
  • ΚΑΣΤ: Ντεμιάν Μπιτσίρ, Ταΐσα Φαρμίγκα, Ζονάς Μπλοκέ, Μπόνι Άαρονς, Ίνγκριντ Μπίσου, Σάρλοτ Χόουπ, Σάντρα Τέλες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
Cineplexx One Salonica 5

ΤΕΤ: 22:30

ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ & ΓΟΥΙΝΙ

(CHRISTOPHER ROBIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Φόρστερ
  • ΚΑΣΤ: Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Χέιλι Άτγουελ, Μπρόντι Καρμάικλ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 5

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 11:40, 13:50, 17:40 ΜΕΤΑΓΛ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 18:40 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 12:30, 14:30, 16:30, 18:40 ΜΕΤΑΓΛ

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ

(JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Κερ
  • ΚΑΣΤ: Ρόουαν Άτκινσον, Όλγκα Κουριλένκο, Έμμα Τόμσον, Τζέικ Λέισι, Μπεν Μίλερ, Μιράντα Χένεσι, Άνταμ Τζέιμς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
Cineplexx One Salonica 5

ΠΕΜ - ΠΑΡ&ΔΕΥ - ΤΕΤ: 17:45

Cineplexx One Salonica 7

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:00

Cineplexx One Salonica 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 19:40

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
Cineplexx One Salonica 7

ΠΕΜ - ΠΑΡ&ΔΕΥ - ΤΕΤ: 19:00

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
Cineplexx One Salonica 6

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 18:00 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 ΜΕΤΑΓΛ

Cineplexx One Salonica 7

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 17:00, 19:00 ΣΑΒ - ΚΥΡ: 13:00, 15:00, 17:00, 19:00 ΜΕΤΑΓΛ

ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

(DOWN A DARK HALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ροντρίγκο Κορτές
  • ΚΑΣΤ: Ούμα Θέρμαν, ΑνναΣοφία Ρομπ, Ίζαμπελ Φέρμαν, Τέιλορ Ράσελ, Βικτόρια Μορόλες, Νόα Σίλβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
Cineplexx One Salonica 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 20:40, 22:40

Cineplexx One Salonica 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΤΕΤ: 21:30

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ: 12:15, 17:30 ΜΕΤΑΓΛ

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 19.10 ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00 3D

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 19.10 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.20, 14.50

BEL CANTO

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Γουάιτζ
  • ΚΑΣΤ: Τζουλιάν Μουρ, Κεν Γουατανάμπε, Σεμπάστιαν Κοχ, Κριστόφ Λαμπέρ, Ρίο Κάσε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40

COLETTE

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουός Γουεστμόρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρα Νάιτλι, Ντόμινικ Γουέστ, Ντενίζ Γκαφ, Φιόνα Σο, Έλενορ Τόμλινσον, Αλ Γουίβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.10

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40, 23.00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 21.40

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.20

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50, 22.50

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Η ΠΤΩΣΗ

(MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ ΜακΚουόρι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Χένρι Κάβιλ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Σάιμον Πεγκ, Βινγκ Ρέιμς, Σον Χάρις, Άντζελα Μπάσετ, Άλεκ Μπόλντουιν, Μισέλ Μόναχαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 147'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10

ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ & ΓΟΥΙΝΙ

(CHRISTOPHER ROBIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Φόρστερ
  • ΚΑΣΤ: Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Χέιλι Άτγουελ, Μπρόντι Καρμάικλ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.20 ΚΥΡ: ΚΑΙ 13.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.30, 18.40 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.10, 14.20 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 20.30, 22.30

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.20 ΚΥΡ: ΚΑΙ 13.00, 15.10 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.10 ΚΥΡ: ΚΑΙ 14.00 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40 ΚΥΡ: ΚΑΙ 13.10, 15.20, 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.50 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.30, 14.40 ΜΕΤΑΓΛ

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.10 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.40 ΜΕΤΑΓΛ

ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

(DOWN A DARK HALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ροντρίγκο Κορτές
  • ΚΑΣΤ: Ούμα Θέρμαν, ΑνναΣοφία Ρομπ, Ίζαμπελ Φέρμαν, Τέιλορ Ράσελ, Βικτόρια Μορόλες, Νόα Σίλβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.50, 23.10

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.00 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.00, 14.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΪ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ

(THE HOUSE WITH A CLOCK IN ITS WALLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ίλαϊ Ροθ
  • ΚΑΣΤ: Τζακ Μπλακ, Κέιτ Μπλάνσετ, Όουεν Βακάρο, Κάιλ ΜακΛάχλαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00, 20.20 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.50, 15.40

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00, 23.10 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.30

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50 3D

COLETTE

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουός Γουεστμόρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρα Νάιτλι, Ντόμινικ Γουέστ, Ντενίζ Γκαφ, Φιόνα Σο, Έλενορ Τόμλινσον, Αλ Γουίβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30, 22.50

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20, 20.50, 23.20

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50, 22.20 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.20

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.20, 22.10

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Η ΠΤΩΣΗ

(MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ ΜακΚουόρι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Χένρι Κάβιλ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Σάιμον Πεγκ, Βινγκ Ρέιμς, Σον Χάρις, Άντζελα Μπάσετ, Άλεκ Μπόλντουιν, Μισέλ Μόναχαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 147'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00

Η ΚΑΛΟΓΡΙΑ

(THE NUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόριν Χάρντι
  • ΚΑΣΤ: Ντεμιάν Μπιτσίρ, Ταΐσα Φαρμίγκα, Ζονάς Μπλοκέ, Μπόνι Άαρονς, Ίνγκριντ Μπίσου, Σάρλοτ Χόουπ, Σάντρα Τέλες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.00, 23.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.00

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.20 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 8

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: 18.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΪ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ

(THE HOUSE WITH A CLOCK IN ITS WALLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ίλαϊ Ροθ
  • ΚΑΣΤ: Τζακ Μπλακ, Κέιτ Μπλάνσετ, Όουεν Βακάρο, Κάιλ ΜακΛάχλαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.00

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 7

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.00 - 21.15 - 23.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.30 - 14.40 - 16.50 - 19.00 - 21.15 - 23.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 9 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.30

SEARCHING

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ανίς Τσαγκάντι
  • ΚΑΣΤ: Τζον Τσο, Σάρα Σον, Μισέλ Λα, Τζόζεφ Λι, Ντέμπρα Μέσινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.45

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20 - 22.50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40 - 23.10

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.20 - 22.20

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.50

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 6 VMAX

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.50 - 21.30 - 00.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.10 - 18.50 - 21.30 - 00.10

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.45

Η ΚΑΛΟΓΡΙΑ

(THE NUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόριν Χάρντι
  • ΚΑΣΤ: Ντεμιάν Μπιτσίρ, Ταΐσα Φαρμίγκα, Ζονάς Μπλοκέ, Μπόνι Άαρονς, Ίνγκριντ Μπίσου, Σάρλοτ Χόουπ, Σάντρα Τέλες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.40

ΜΙΑ ΠΑΠΙΑ ΜΑ ΠΟΙΑ ΠΑΠΙΑ

(DUCK DUCK GOOSE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Τζένκινς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.10 - 15.20 - 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30

Ο ΛΟΥΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ

(LUIS UND DIE ALIENS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βόλφγκανγκ Λαουενστάιν, Κρίστοφ Λαουενστάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / SEVEN FILMS
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.50 - 14.50 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 14.00 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.50 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.40 - 15.45 - 17.50 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.00 - 14.10 - 16.20 - 18.30 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 9 COMFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.30 - 20.00 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.00 - 17.30 - 20.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

(DOWN A DARK HALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ροντρίγκο Κορτές
  • ΚΑΣΤ: Ούμα Θέρμαν, ΑνναΣοφία Ρομπ, Ίζαμπελ Φέρμαν, Τέιλορ Ράσελ, Βικτόρια Μορόλες, Νόα Σίλβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 21.50 - 00.00

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.15 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00 - 18.15 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΪ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ

(THE HOUSE WITH A CLOCK IN ITS WALLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ίλαϊ Ροθ
  • ΚΑΣΤ: Τζακ Μπλακ, Κέιτ Μπλάνσετ, Όουεν Βακάρο, Κάιλ ΜακΛάχλαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.40 - 15.00

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΤΙΣΕ Ο ΤΖΑΚ

(THE HOUSE THAT JACK BUILT)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λαρς φον Τρίερ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντίλον, Μπρούνο Γκαντς, Ούμα Θέρμαν, Σιβόν Φάλον Χόγκαν, Σοφί Γκρόμπελ, Ράιλι Κίου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.15 - 23.20

COLETTE

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουός Γουεστμόρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρα Νάιτλι, Ντόμινικ Γουέστ, Ντενίζ Γκαφ, Φιόνα Σο, Έλενορ Τόμλινσον, Αλ Γουίβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 18.30 - 20.30, ΔΕΥ ΚΑΙ ΤΕΤ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ)

ΒΑΚΟΥΡΑ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΔΕΥ ΚΑΙ ΤΕΤ 18.30 - 20.30)

ΑΝΥΠΑΚΟΗ

(DISOBEDIENCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σεμπαστιάν Λέλιο
  • ΚΑΣΤ: Ρέιτσελ Βάις, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Αλεσάντρο Νιβόλα, Άλαν Κορντούνερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΒΑΚΟΥΡΑ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 22.30)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΒΑΚΟΥΡΑ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΚΥΡ 12.30) ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΒΑΚΟΥΡΑ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΚΥΡ 10.30) ΜΕΤΑΓΛ

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΚΥΡ 12.30) ΜΕΤΑΓΛ

ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

(ET MAINTENANT ON VA OÙ?)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ναντίν Λαμπάκι
  • ΚΑΣΤ: Ναντίν Λαμπάκι, Λέιλα Χακίμ, Ιβόν Μααλούφ, Αντοανέτ Νουφαϊλί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΤΕΤ 17/10 21.00)

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΒΑΚΟΥΡΑ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΣΑΒ 17.00, ΚΥΡ 10.30 -17.00 ) ΜΕΤΑΓΛ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΥΡ ΜΕΤΑΓΛ

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ

(JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Κερ
  • ΚΑΣΤ: Ρόουαν Άτκινσον, Όλγκα Κουριλένκο, Έμμα Τόμσον, Τζέικ Λέισι, Μπεν Μίλερ, Μιράντα Χένεσι, Άνταμ Τζέιμς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

(blank)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑ - ΚΥ 3D

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΡ - ΚΥΡ ΜΕΤΑΓΛ

ΑΝΥΠΑΚΟΗ

(DISOBEDIENCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σεμπαστιάν Λέλιο
  • ΚΑΣΤ: Ρέιτσελ Βάις, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Αλεσάντρο Νιβόλα, Άλαν Κορντούνερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ 18.00, ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.15)

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 20.00, ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00)

Η ΠΑΡΕΙΣΦΡΗΣΗ

(BLACKkKLANSMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σπάικ Λι
  • ΚΑΣΤ: Τζον Ντέιβιντ Γουόσινγκτον, Άνταμ Ντράιβερ, Τόφερ Γκρέις, Κόρεϊ Χόκινς, Λόρα Χάριερ, Ρόμπερτ Τζον Μπερκ, Ράιαν Έγκολντ, Άλεκ Μπόλντουιν, Χάρι Μπελαφόντε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 22.15)

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΚΥΡ 16.20) ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΚΥΡ 14.50) ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 20.45 - 22.30)

ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΝΕ

(MUŠKARCI NE PLAČU)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεν Ντρίλοβιτς
  • ΚΑΣΤ: Μπόρις Ισάκοβιτς, Λέον Λούτσεβ, Εμίρ Χατζιχαφιζμπέγκοβιτς, Σεμπάστιαν Καβάτζα, Ερμίν Μπράβο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 17.30 - 19.00)

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΑΤΑΛΙ (ΘΕΡΙΝΟ)

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΠΕΜ ΠΑΡ 20.15 - 22.00

ΟΙΚΤΟΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάμπης Μακρίδης
  • ΚΑΣΤ: Γιάννης Δρακόπουλος, Εύη Σαουλίδου, Μάκης Παπαδημητρίου, Νότα Τσερνιάφσκι, Τζωρτζίνα Χρυσκιώτη, Νίκος Καραθάνος, Παναγιώτης Τασούλης, Ευδοξία Ανδρουλιδάκη, Κώστας Ξυκομηνός, Κώστας Κoτούλας, Μαρίσσα Τριανταφυλλίδου, Βίκτωρ Αρδίττης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS
ΟΛΥΜΠΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 19:00)

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

19:00

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΤΙΣΕ Ο ΤΖΑΚ

(THE HOUSE THAT JACK BUILT)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λαρς φον Τρίερ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντίλον, Μπρούνο Γκαντς, Ούμα Θέρμαν, Σιβόν Φάλον Χόγκαν, Σοφί Γκρόμπελ, Ράιλι Κίου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΟΛΥΜΠΙΟΝ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 21:00).

ΜΕ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΤΗ ΓΟΗΤΕΙΑ

(CHARMØREN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μιλάντ Αλαμί
  • ΚΑΣΤ: Αρνταλάν Εσμαϊλί, Σόχο Ρεζανετζάντ, Σούζαν Τασλιμί, Λαρς Μπρίγκμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 18:00 - 20:00 ΕΚΤΟΣ ΠΕΜ 11/10)

ΟΙΚΤΟΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάμπης Μακρίδης
  • ΚΑΣΤ: Γιάννης Δρακόπουλος, Εύη Σαουλίδου, Μάκης Παπαδημητρίου, Νότα Τσερνιάφσκι, Τζωρτζίνα Χρυσκιώτη, Νίκος Καραθάνος, Παναγιώτης Τασούλης, Ευδοξία Ανδρουλιδάκη, Κώστας Ξυκομηνός, Κώστας Κoτούλας, Μαρίσσα Τριανταφυλλίδου, Βίκτωρ Αρδίττης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS
ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 22:00)

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ

(JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Κερ
  • ΚΑΣΤ: Ρόουαν Άτκινσον, Όλγκα Κουριλένκο, Έμμα Τόμσον, Τζέικ Λέισι, Μπεν Μίλερ, Μιράντα Χένεσι, Άνταμ Τζέιμς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΣΙΝΕ ΑΛΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

(blank)

CLIMAX

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικοχορευτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκασπέρ Νοέ
  • ΚΑΣΤ: Σοφία Μπουτέλα, Ρομέν Γκιγερμίκ, Σουεϊλά Γιακούμπ, Κίντι Σμάιλ, Κλοντ Γκαζάν Μολ, Ζιζέλ Πάλμερ, Tέιλορ Κασλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 21:30)

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

ΠΕΜ - ΚΥΡ 21.30

Η ΠΑΡΕΙΣΦΡΗΣΗ

(BLACKkKLANSMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σπάικ Λι
  • ΚΑΣΤ: Τζον Ντέιβιντ Γουόσινγκτον, Άνταμ Ντράιβερ, Τόφερ Γκρέις, Κόρεϊ Χόκινς, Λόρα Χάριερ, Ρόμπερτ Τζον Μπερκ, Ράιαν Έγκολντ, Άλεκ Μπόλντουιν, Χάρι Μπελαφόντε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 18:30

Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

(LE SAMOURAÏ)

  • ΕΙΔΟΣ: Νουάρ Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Πιερ Μελβίλ
  • ΚΑΣΤ: Αλέν Ντελόν, Φρανσουά Περιέ, Ναταλί Ντελόν, Κατί Ροζιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ

21.30 ΔΕΥΤ - ΤΡ

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

(THE PLACE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πἀολο Τζενοβέζε
  • ΚΑΣΤ: Βαλέριο Μασταντρέα, Άλμπα Ρορβάκερ, Μάρκο Τζιαλίνι, Αλεσάντρο Μπόργκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS
ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22:00)

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΟΥΛ

(SAUL FIA)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λάσλο Νέμες
  • ΚΑΣΤ: Γκέζα Ρέριγκ, Λεβέντ Μόλναρ, Ουρς Ρεχν, Αμιτάι Κένταρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE
ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

(ΠΡΟΒΟΛΗ: ΚΥΡ 20:00).

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΛΩΣΣΑ

(SUEÑO EN OTRO IDIOMA)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερνέστο Κοντρέρας
  • ΚΑΣΤ: Ελίχιο Μέντες, Χοσέ Μανουέλ Πονσέλις, Φερνάντο Άλβαρες Ρεμπέιλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

22.00 ΠΕΜ - ΚΥΡ

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

(ΠΕΜ ΕΩΣ ΣΑΒ 22:00)

ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟ

(LOCKE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Νάιτ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

(ΠΡΟΒΟΛΗ: ΚΥΡ 18:00)

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΤΙΣΕ Ο ΤΖΑΚ

(THE HOUSE THAT JACK BUILT)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λαρς φον Τρίερ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντίλον, Μπρούνο Γκαντς, Ούμα Θέρμαν, Σιβόν Φάλον Χόγκαν, Σοφί Γκρόμπελ, Ράιλι Κίου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 19:00 ΕΚΤΟΣ ΚΥΡ 14/10)

2001: Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

(2001: A SPACE ODYSSEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στάνλεϊ Κιούμπρικ
  • ΚΑΣΤ: Κιρ Ντουλέι, Γκάρι Λόκγουντ, Γουίλιαμ Σιλβέστερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΦΑΡΓΚΑΝΗ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ:17.00)

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΦΑΡΓΚΑΝΗ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 19.30)

Ο ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

(FLEUVE NOIR)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Ζονκά
  • ΚΑΣΤ: Βενσάν Κασέλ, Ρομέν Ντουρίς, Σαντρίν Κιμπερλέν, Ελοντί Μπουσέ, Σαρλ Μπερλίνγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE
ΦΑΡΓΚΑΝΗ

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 21.45, )