FreeCinema

Follow us

OVERDRIVE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντόνιο Νεγκρέτ
  • ΚΑΣΤ: Σκοτ Ίστγουντ, Φρέντι Θορπ, Άνα ντε Άρμας, Σιμόν Αμπκαριάν, Κλέμενς Σικ, Γκάια Βάις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 5

21:00 23:10

SPIDER-MAN: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ

(SPIDER-MAN: HOMECOMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Γουάτς
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χόλαντ, Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Μάικλ Κίτον, Μαρίσα Τομέι, Τζον Φαβρό, Τζέικομπ Μπάταλον, Ντόναλντ Γκλάβερ, Ζεντάγια, Λόρα Χάριερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 2

20:00 22:50

ODEON @ TALOS PLAZA 4

22:00

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 5

ΣΚ 18:50 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3

(CARS 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Φι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 4

19:20 ΜΕΤΑΓΛ

ΞΑ ΜΟΥ

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλειώ Φανουράκη
  • ΚΑΣΤ: Γιώργος Χωραφάς, Σοφία Χιλλ, Νίκος Μπουσδούκος, Λευτέρης Ελευθερίου, Γιώργης Σμπώκος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ODEON @ TALOS PLAZA 6

20:20

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

(WAR FOR THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Ριβς
  • ΚΑΣΤ: Άντι Σέρκις, Γούντι Χάρελσον, Κάριν Κόνοβαλ, Άμια Μίλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 7

20:40

ODEON @ TALOS PLAZA 8

19:30 22:30

OVERDRIVE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντόνιο Νεγκρέτ
  • ΚΑΣΤ: Σκοτ Ίστγουντ, Φρέντι Θορπ, Άνα ντε Άρμας, Σιμόν Αμπκαριάν, Κλέμενς Σικ, Γκάια Βάις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

: 18:30, 20:30 & 22:30

SPIDER-MAN: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ

(SPIDER-MAN: HOMECOMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Γουάτς
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χόλαντ, Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Μάικλ Κίτον, Μαρίσα Τομέι, Τζον Φαβρό, Τζέικομπ Μπάταλον, Ντόναλντ Γκλάβερ, Ζεντάγια, Λόρα Χάριερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

18:00, 20:15 & 22:30

ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

(CONTRATIEMPO)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οριόλ Πάουλο
  • ΚΑΣΤ: Μάριο Κάσας, Μπάρμπαρα Λένι, Άνα Γουάχενερ, Χοσέ Κορονάδο, Φρανσέσκ Ορέγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

20:30 & 22:30

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3

(CARS 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Φι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ 18:30 & 20:15 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

18:30 & 20:15 μεταγλ.

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

(WAR FOR THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Ριβς
  • ΚΑΣΤ: Άντι Σέρκις, Γούντι Χάρελσον, Κάριν Κόνοβαλ, Άμια Μίλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ 20:00 & 22:30

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ

(PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδης Φαντασία Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόαχιμ Ρόνινγκ, Έσπεν Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Τζέφρι Ρας, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μπρέντον Θουέιτς, Κάγια Σκοντελάριο, Κέβιν ΜακΝάλι, Ντέιβιντ Γουέναμ, Στίβεν Γκρέιαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ 18:00 & 22:30

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

18:15 ΜΕΤΑΓΛ.