FreeCinema

Follow us

BAYWATCH

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σεθ Γκόρντον
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Ζακ Έφρον, Πριγιάνκα Τσόπρα, Αλεξάντρα Νταντάριο, Κέλι Ρόρμπακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
K CINEPLEX NICOSIA 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:55

SPIDER-MAN: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ

(SPIDER-MAN: HOMECOMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Γουάτς
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χόλαντ, Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Μάικλ Κίτον, Μαρίσα Τομέι, Τζον Φαβρό, Τζέικομπ Μπάταλον, Ντόναλντ Γκλάβερ, Ζεντάγια, Λόρα Χάριερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:00 - 19:30 19:45 - 22:15 22:30 - 01:00

TRANSFORMERS 5: Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

(TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μπέι
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Λόρα Χάντοκ, Άντονι Χόπκινς, Τζος Ντουμέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
K CINEPLEX NICOSIA 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 22:20 22:30 - 01:05

WONDER WOMAN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πάτι Τζένκινς
  • ΚΑΣΤ: Γκαλ Γκαντότ, Κρις Πάιν, Ντάνι Χιούστον, Ντέιβιντ Θιούλις, Κόνι Νίλσεν, Ρόμπιν Ράιτ, Ελένα Ανάγια, Σαΐντ Ταγκμαουί, Γιούεν Μπρέμνερ, Λούσι Ντέιβις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:15 - 24:50

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3

(CARS 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Φι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:30 - 19:30 ΜΕΤΑΓΛ

ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3

(DESPICABLE ME 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
K CINEPLEX NICOSIA 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:30

K CINEPLEX NICOSIA 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:30

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

(WAR FOR THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Ριβς
  • ΚΑΣΤ: Άντι Σέρκις, Γούντι Χάρελσον, Κάριν Κόνοβαλ, Άμια Μίλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX NICOSIA 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:00 - 19:35 19:45 - 22:20 22:30 - 01:05

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ

(PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδης Φαντασία Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόαχιμ Ρόνινγκ, Έσπεν Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Τζέφρι Ρας, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μπρέντον Θουέιτς, Κάγια Σκοντελάριο, Κέβιν ΜακΝάλι, Ντέιβιντ Γουέναμ, Στίβεν Γκρέιαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:15 - 24:40

SPIDER-MAN: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ

(SPIDER-MAN: HOMECOMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Γουάτς
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χόλαντ, Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Μάικλ Κίτον, Μαρίσα Τομέι, Τζον Φαβρό, Τζέικομπ Μπάταλον, Ντόναλντ Γκλάβερ, Ζεντάγια, Λόρα Χάριερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:00 - 19:30 19:45 - 22:15 22:30 - 01:00 ΣΚ KAI 11:00 - 13:30 14:00 - 16:30

TRANSFORMERS 5: Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

(TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μπέι
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Λόρα Χάντοκ, Άντονι Χόπκινς, Τζος Ντουμέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 22:20 22:30 - 01:05

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3

(CARS 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Φι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:30 - 19:30 ΣΚ KAI 10:45 - 12:45 13:00 - 15:00 15:15 - 17:15 ΜΕΤΑΓΛ

ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3

(DESPICABLE ME 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:45 - 19:30 ΣΚ KAI 11:15 - 13:00 13:15 - 15:00 15:30 - 17:15

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

(WAR FOR THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Ριβς
  • ΚΑΣΤ: Άντι Σέρκις, Γούντι Χάρελσον, Κάριν Κόνοβαλ, Άμια Μίλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 22:20 22:30 - 01:05