FreeCinema

Follow us

CORGI: ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ

(THE QUEEN'S CORGI)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LIMASSOL 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:15 - 19:00 ΣΚ ΚΑΙ 15:15 - 17:00 ΜΕΤΑΓΛ

GLASS

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μ. Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Μπρους Γουίλις, Τζέιμς ΜακΑβόι, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Σάρα Πόλσον, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Σπένσερ Τριτ Κλαρκ, Σαρλέιν Γούνταρντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LIMASSOL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:15 - 24:40

ΑΛΙΤΑ: Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ

(ALITA: BATTLE ANGEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Ροντρίγκεζ
  • ΚΑΣΤ: Ρόζα Σαλαζάρ, Κρίστοφ Βαλτς, Κίαν Τζόνσον, Τζένιφερ Κόνελι, Μαχερσάλα Αλί, Τζάκι Ερλ Χέιλι, Εντ Σκριν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LIMASSOL 1

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:00 - 19:20 19:30 - 21:50 22:15 - 24:35

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ

(ASTÉRIX: LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λουί Κλισί, Αλεξάντρ Αστιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LIMASSOL 1

ΣΚ 15:10 - 16:50 ΜΕΤΑΓΛ

ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ 2

(HAPPY DEATH DAY 2U)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανική Κωμωδία Τρόμου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LIMASSOL 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 20:00 - 21:55 22:15 - 24:10

Η ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

(THE UPSIDE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νιλ Μπέργκερ
  • ΚΑΣΤ: Κέβιν Χαρτ, Μπράιαν Κράνστον, Νικόλ Κίντμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LIMASSOL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:30 - 21:50

Η ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

(VYKRADENA PRYNTSESA: RUSLAN I LYUDMYLA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Όλεχ Μαλαμούζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
K CINEPLEX LIMASSOL 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:15 - 18:55 ΣΚ ΚΑΙ 15:15 - 16:55 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO 2

(THE LEGO MOVIE 2: THE SECOND PART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LIMASSOL 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:30 - 19:30 ΣΚ ΚΑΙ 15:20 - 17:20 ΜΕΤΑΓΛ

K CINEPLEX LIMASSOL 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 17:30 - 19:30 ΣΚ ΚΑΙ 15:20 - 17:20

Ο ΣΕΙΣΜΟΣ

(SKJELVET)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Καταστροφής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Αντρέας Άντερσεν
  • ΚΑΣΤ: Κριστόφερ Γιόνερ, Άνε Νταλ Τορπ, Κατρίνε Τόρμποργκ Γιόχανσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
K CINEPLEX LIMASSOL 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19:45 - 21:45

Ο ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΣ

(THE PRODIGY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίκολας ΜακΚάρθι
  • ΚΑΣΤ: Τέιλορ Σίλινγκ, Τζάκσον Ρόμπερτ Σκοτ, Τζον Μούνι, Κολμ Φιόρε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LIMASSOL 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 20:00 - 21:45 22:15 - 24:00

ΨΥΧΡΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ

(COLD PURSUIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μαύρη Κωμωδία Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χανς Πέτερ Μόλαντ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Τομ Μπέιτμαν, Ντέιβιντ Ο’Χάρα, Έμι Ρόσαμ, Τομ Τζάκσον, Γουίλιαμ Φόρσαϊθ, Λόρα Ντερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
K CINEPLEX LIMASSOL 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 22:15 - 24:25

CORGI: ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ

(THE QUEEN'S CORGI)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

ΣΚ 15.30 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

GLASS

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μ. Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Μπρους Γουίλις, Τζέιμς ΜακΑβόι, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Σάρα Πόλσον, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Σπένσερ Τριτ Κλαρκ, Σαρλέιν Γούνταρντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

22.00

SPIDER-MAN: ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΡΑΧΝΟ-ΣΥΜΠΑΝ

(SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπομπ Περσικέτι, Πίτερ Ράμζι, Ρόντνεϊ Ρόθμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

ΣΚ 15.10 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΛΙΤΑ: Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ

(ALITA: BATTLE ANGEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Ροντρίγκεζ
  • ΚΑΣΤ: Ρόζα Σαλαζάρ, Κρίστοφ Βαλτς, Κίαν Τζόνσον, Τζένιφερ Κόνελι, Μαχερσάλα Αλί, Τζάκι Ερλ Χέιλι, Εντ Σκριν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

22.00

RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

ΣΚ 17.20

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ

(ASTÉRIX: LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λουί Κλισί, Αλεξάντρ Αστιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

ΣΚ 15.20 ΜΕΤΑΓΛ

ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ 2

(HAPPY DEATH DAY 2U)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανική Κωμωδία Τρόμου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.00

Η ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

(THE UPSIDE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νιλ Μπέργκερ
  • ΚΑΣΤ: Κέβιν Χαρτ, Μπράιαν Κράνστον, Νικόλ Κίντμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45

Η ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

(VYKRADENA PRYNTSESA: RUSLAN I LYUDMYLA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Όλεχ Μαλαμούζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

ΣΚ 15.30 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO 2

(THE LEGO MOVIE 2: THE SECOND PART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

ΣΚ 15.20 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

ΣΚ 15.20 17.30

Ο ΣΕΙΣΜΟΣ

(SKJELVET)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Καταστροφής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Αντρέας Άντερσεν
  • ΚΑΣΤ: Κριστόφερ Γιόνερ, Άνε Νταλ Τορπ, Κατρίνε Τόρμποργκ Γιόχανσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

22.10

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45

Ο ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΣ

(THE PRODIGY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίκολας ΜακΚάρθι
  • ΚΑΣΤ: Τέιλορ Σίλινγκ, Τζάκσον Ρόμπερτ Σκοτ, Τζον Μούνι, Κολμ Φιόρε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.00

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΝΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίκος Ζαπατίνας
  • ΚΑΣΤ: Θανάσης Τσαλταμπάσης, Λευτέρης Ελευθερίου, Demy, Τζόελ Σέρεντμπεργκ, Κατερίνα Παπουτσάκη, Νατάσα Τσακαρισιάνου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

ΣΚ 17.20

ΨΥΧΡΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ

(COLD PURSUIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μαύρη Κωμωδία Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χανς Πέτερ Μόλαντ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Τομ Μπέιτμαν, Ντέιβιντ Ο’Χάρα, Έμι Ρόσαμ, Τομ Τζάκσον, Γουίλιαμ Φόρσαϊθ, Λόρα Ντερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.00