FreeCinema

Follow us

1917

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Μέντες
  • ΚΑΣΤ: Τζορτζ ΜακΚέι, Ντιν-Τσαρλς Τσάπμαν, Ντάνιελ Μέις, Κόλιν Φερθ, Άντριου Σκοτ, Μαρκ Στρονγκ, Τζον Χόλινγκγουορθ, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ρίτσαρντ Μάντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 19:30

BAD BOYS FOR LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Τζέικομπ Σίπιο, Κέιτ ντελ Καστίγιο, Πάολα Νούνιεζ, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Τσαρλς Μέλτον, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 4

Πεμ-Τετ 19:40, 22:15

CATS

  • ΕΙΔΟΣ: Μιούζικαλ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ Χούπερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LARNACA 6

Πεμ-Τετ 17:35

JUMANJI: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΙΣΤΑ

(JUMANJI: THE NEXT LEVEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέικ Κάσνταν
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Κέβιν Χαρτ, Κάρεν Γκίλαν, Τζακ Μπλακ, Ακουαφίνα, Άλεξ Γουλφ, Ντάνι ΝτεΒίτο, Ρόρι ΜακΚαν, Ρις Ντάρμπι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 3

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15 / Σαβ-Κυρ & 14:45 (Υποτ)

STAR WARS: SKYWALKER - Η ΑΝΟΔΟΣ

(STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέι Τζέι Έιμπραμς
  • ΚΑΣΤ: Ντέιζι Ρίντλεϊ, Άνταμ Ντράιβερ, Όσκαρ Άιζαακ, Τζον Μπογιέγκα, Κάρι Φίσερ, Ίαν ΜακΝτίαρμιντ, Νεϊόμι Άκι, Κέλι Μαρί Τραν, Λουπίτα Ενγιόνγκ’ο, Ρίτσαρντ Ε. Γκραντ, Μπίλι Ντι Γουίλιαμς, Γκρεγκ Γκρούνμπεργκ, Ντόνολ Γκλίσον, Μαρκ Χάμιλ, Χάρισον Φορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 142'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 6

Πεμ-Τετ 22:00

ΕΥΤΥΧΙΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άγγελος Φραντζής
  • ΚΑΣΤ: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Κάτια Γκουλιώνη, Πυγμαλίων Δαδακαρίδης, Θάνος Τοκάκης, Ντίνα Μιχαηλίδου, Παύλος Ορκόπουλος, Ευαγγελία Συριοπούλου, Λίλα Μπακλέση, Ανδρέας Κωνσταντίνου, Ευγενία Σαμαρά, Γιάννης Δρακόπουλος, Αντώνης Λουδάρος, Κρατερός Κατσούλης, Ματθίλδη Μαγγίρα, Χρύσα Ρώπα, Φοίβος Δεληβοριάς, Χάρης Μαυρουδής, Λεωνίδας Κακούρης, Κατερίνα Διδασκάλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LARNACA 2

Πεμ-Τετ 19:40, 22:15

Η ΚΑΤΑΡΑ

(THE GRUDGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίκολας Πες
  • ΚΑΣΤ: Άντρεα Ράιζμποροου, Ντεμιάν Μπιτσίρ, Λιν Σέι, Τζον Τσο, Τζάκι Γουίβερ, Φράνκι Φέιζον, Τάρα Γουέστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 22:15

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΟΡΕΨΑΜΕ

(AND THEN WE DANCED)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λεβάν Ακίν
  • ΚΑΣΤ: Λεβάν Γκελμπακιανί, Μπάτσι Βαλισβίλι, Άνα Γιαβακισβίλι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
K CINEPLEX LARNACA 6

Πεμ-Τετ 19:45

ΜΕΤΑ-ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

(SPIES IN DISGUISE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νικ Μπρούνο, Τρόι Κουέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 15:00 (Μεταγλ)

ΝΤΟΥΛΙΤΛ

(DOLITTLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Γκέιγκαν
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Χάρι Κολέτ, Μάικλ Σιν, Αντόνιο Μπαντέρας, Τζιμ Μπρόουντμπεντ, Τζέσι Μπάκλεϊ, Καρμέλ Λανιάντο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LARNACA 1

Πεμ-Τετ 17:30, 20:00, 22:15 / Σαβ-Κυρ & 15:15 (Υποτ)

K CINEPLEX LARNACA 2

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 15:15 (Μεταγλ)

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ

(FROZEN II)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 4

Πεμ-Τετ 17:35 / Σαβ-Κυρ & 15:30 (Μεταγλ)

K CINEPLEX LARNACA 6

Σαβ-Κυρ 15:30 (Υποτ)