FreeCinema

Follow us
ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

(REMEMBER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ατόμ Εγκογιάν
  • ΚΑΣΤ: Κρίστοφερ Πλάμερ, Μάρτιν Λαντάου, Γιούργκεν Πρόχνοφ, Ντιν Νόρις, Μπρούνο Γκαντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΒΑΝΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.20

ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΚΟΡΗ

(FATHERS AND DAUGHTERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαμπριέλε Μουτσίνο
  • ΚΑΣΤ: Ράσελ Κρόου, Αμάντα Σάιφριντ, Κάιλι Ρότζερς, Άαρον Πολ, Τζέιν Φόντα, Οκτέιβια Σπένσερ, Κουαβενζανέι Γουόλις, Ντιάνε Κρούγκερ, Μπρους Γκρίνγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΒΑΝΑ

20.15 - 22.30

ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΚΟΡΗ

(FATHERS AND DAUGHTERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαμπριέλε Μουτσίνο
  • ΚΑΣΤ: Ράσελ Κρόου, Αμάντα Σάιφριντ, Κάιλι Ρότζερς, Άαρον Πολ, Τζέιν Φόντα, Οκτέιβια Σπένσερ, Κουαβενζανέι Γουόλις, Ντιάνε Κρούγκερ, Μπρους Γκρίνγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΒΑΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.00

ANGRY BIRDS: Η ΤΑΙΝΙΑ

(THE ANGRY BIRDS MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλέι Κέιτις, Φέργκαλ Ράιλι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ 17.45 ΜΕΤΑΓΛ

THEEB: Ο ΛΥΚΟΣ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ

(THEEB)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νατζί Αμπού Νογάρ
  • ΚΑΣΤ: Γιασίρ Έιντ Αλ-Χβιετάτ, Χουσέιν Σαλαμέχ Αλ-Σβεϊλχιγίν, Τζακ Φοξ, Χασάν Μουτλάγκ Αλ-Μαραγιέχ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

20:40, 22:30

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ

(LE GRAND PARTAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξαντρά Λεκλέρ
  • ΚΑΣΤ: Ντιντιέ Μπουρντόν, Καρίν Βιάρ, Βαλερί Μποντόν, Μισέλ Βιγερμόζ, Ζοζιάν Μπαλασκό, Πατρίκ Σενέ, Σαντρά Ζιντανί, Ζακί Μπερουαγέ, Ανεμόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

20:40, 22:30

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

(THE JUNGLE BOOK)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Φαβρό
  • ΚΑΣΤ: Νίιλ Σέτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ 18.15 ΜΕΤΑΓΛ

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ

(LE GRAND PARTAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξαντρά Λεκλέρ
  • ΚΑΣΤ: Ντιντιέ Μπουρντόν, Καρίν Βιάρ, Βαλερί Μποντόν, Μισέλ Βιγερμόζ, Ζοζιάν Μπαλασκό, Πατρίκ Σενέ, Σαντρά Ζιντανί, Ζακί Μπερουαγέ, Ανεμόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

20:45

ΤΟ ΣΩΜΑ

(EL CUERPO)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οριόλ Πάουλο
  • ΚΑΣΤ: Χοσέ Κορονάδο, Μπελέν Ρουέδα, Ούγκο Σίλβα, Άουρα Γκαρίδο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

22:30

ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ

(MELBOURNE)

  • ΕΙΔΟΣ: Ψυχολογικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίμα Τζαβίντι
  • ΚΑΣΤ: Πεϊμάν Μοάντι, Νεγκάρ Τζαβαεριάν, Μάνι Χαγκίγκι, Ροσανάκ Γκεράμι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

21.00 - 23.00