FreeCinema

Follow us
ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΥΣΙΑΖΑΤΕ

(SORRY WE MISSED YOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κεν Λόουτς
  • ΚΑΣΤ: Κρις Χίτσεν, Ντέμπι Χάνιγουντ, Ρις Στόουν, Κέιτι Πρόκτορ, Ρος Μπρούστερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΒΑΝΑ

Πεμ-Τετ 18:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΑΜΟΥ

(MARRIAGE STORY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόα Μπάουμπακ
  • ΚΑΣΤ: Άνταμ Ντράιβερ, Σκάρλετ Τζοχάνσον, Άζι Ρόμπερτσον, Λόρα Ντερν, Άλαν Άλντα, Τζούλι Χάγκερτι, Ρέι Λιότα, Μέριτ Γουέβερ, Γουάλας Σον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΒΑΝΑ

Πεμ-Τετ 20:00

ΠΑΡΑΣΙΤΑ

(GISAENGCHUNG)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπονγκ Τζουν-Χο
  • ΚΑΣΤ: Σονγκ Κανγκ-Χο, Τζο Γιέο-Τζονγκ, Παρκ Σο-Νταμ, Τσόι Γου-Σικ, Παρκ Σέο-Τζουν, Λι Σουν-Κιουν, Τζουνγκ Τζι-Σο, Τζανγκ Χίε-Τζιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΑΒΑΝΑ

Πεμ-Τετ 22:30

Ο ΙΡΛΑΝΔΟΣ

(THE IRISHMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρτιν Σκορσέζε
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ντε Νίρο, Αλ Πατσίνο, Τζο Πέσι, Στίβεν Γκρέιαμ, Ρέι Ρομάνο, Τζέσι Πλέμονς, Άννα Πάκουιν, Κάθριν Ναρντούτσι, Αλέκσα Παλαντίνο, Μπόμπι Καναβάλε, Χάρβεϊ Καϊτέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 209'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

Πεμ-Τετ 21:30

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ

(DOLOR Y GLORIA)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πέδρο Αλμοδόβαρ
  • ΚΑΣΤ: Αντόνιο Μπαντέρας, Ασιέρ Ετσεαντία, Λεονάρντο Σμπαράλια, Ασιέρ Φλόρες, Πενέλοπε Κρουζ, Νόρα Νάβας, Σεσίλια Ροτ, Χουλιέτα Σεράνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

Πεμ-Τετ 19:30

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ

(FROZEN II)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

Σαβ-Κυρ 16:30, 18:00 (Μεταγλ)

ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ

(SPIDER IN THE WEB)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Κατασκοπείας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έραν Ρίκλις
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Κίνγκλσεϊ, Μόνικα Μπελούτσι, Ιτάι Τιράν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 22:10

Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

(DRONNINGEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μέι ελ-Τούχι
  • ΚΑΣΤ: Τρίνε Ντίρχολμ, Γκούσταβ Λιντ, Μάγκνους Κρέπερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Πεμ-Τετ 21:30

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

(THE ADDAMS FAMILY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρεγκ Τίρναν, Κόνραντ Βέρνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Σαβ-Κυρ 16:45 (Μεταγλ)

ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ

(MOTHERLESS BROOKLYN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έντουαρντ Νόρτον
  • ΚΑΣΤ: Έντουαρντ Νόρτον, Γκούγκου Μπάθα-Ρο, Άλεκ Μπόλντουιν, Γουίλεμ Νταφόου, Μπόμπι Καναβάλε, Τσέρι Τζόουνς, Μάικλ Κ. Γουίλιαμς, Μπρους Γουίλις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 144'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 19:20

ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ

(KNIVES OUT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ράιαν Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ, Άνα ντε Άρμας, Κρις Έβανς, Τζέιμι Λι Κέρτις, Μάικλ Σάνον, Τόνι Κολέτ, Ντον Τζόνσον, ΛαΚίθ Στάνφιλντ, Κρίστοφερ Πλάμερ, Κάθριν Λάνγκφορντ, Τζέιντεν Μαρτέλ, Ρίκι Λίντχοουμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Πεμ-Τετ 19:00

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 20:00, 22:30

ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΙΙ

(FROZEN II)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Τζένιφερ Λι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 17:45 (Μεταγλ)

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

Σαβ-Κυρ 17:00 (Μεταγλ)