FreeCinema

Follow us
ΧΑΛΑΝΔΡΙ

AMERICAN MADE

  • ΕΙΔΟΣ: Πολιτική Σάτιρα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταγκ Λίμαν
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Ντόνολ Γκλίσον, Σάρα Ράιτ, Κέιλεμπ Λάντρι Τζόουνς, Αλεχάντρο Έντα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΒΑΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

ΟΜΙΧΛΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ

(NEBEL IM AUGUST)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα Περιόδου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάι Βέσελ
  • ΚΑΣΤ: Ίβο Πίτσκερ, Σεμπάστιαν Κοχ, Τόμας Σούμπερτ, Φρίτσι Χάμπερλαντ, Χενριέτε Κονφούριους, Μπράνκο Σαμαρόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΑΒΑΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

20.00

ΒΙΚΤΩΡΙΑ & ΑΜΠΝΤΟΥΛ

(VICTORIA & ABDUL)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Φρίαρς
  • ΚΑΣΤ: Τζούντι Ντεντς, Αλί Φαζάλ, Αντίλ Αχτάρ, Τιμ Πίγκοτ-Σμιθ, Μάικλ Γκαμπόν, Έντι Ίζαρντ, Ολίβια Γουίλιαμς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΙΓΛΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΘΕΡΙΝΟΣ - ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.15

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

(THE EMOJI MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόνι Λεοντίς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

18.45 ΜΕΤΑΓΛ

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ

(DUNKIRK)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Νόλαν
  • ΚΑΣΤ: Φιόν Γουάιτχεντ, Νταμιέν Μπονάρ, Τομ Γκλιν-Κάρνεϊ, Τζακ Λόουντεν, Χάρι Στάιλς, Άνιουριν Μπάρναρντ, Τζέιμς Ντ’ Άρσι, Μπάρι Κίγκαν, Κένεθ Μπράνα, Κίλιαν Μέρφι, Μαρκ Ράιλανς, Τομ Χάρντι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

20:45 22:45

ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3

(DESPICABLE ME 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάιλ Μπάλντα, Πιέρ Κοφέν, Ερίκ Γκιγιόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

ΠΑΡ - ΣΑΒΒ - ΚΥΡ 18.15 ΜΕΤΑΓΛ

ΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΛΟΣ

(THE SENSE OF AN ENDING)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ριτές Μπάτρα
  • ΚΑΣΤ: Τζιμ Μπρόουντμπεντ, Σάρλοτ Ράμπλινγκ, Μισέλ Ντόκερι, Έμιλι Μόρτιμερ, Μπίλι Χάουλ, Χάριετ Γουόλτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

20.30 22.30

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

(THE EMOJI MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόνι Λεοντίς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

19.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

(CONTRATIEMPO)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οριόλ Πάουλο
  • ΚΑΣΤ: Μάριο Κάσας, Μπάρμπαρα Λένι, Άνα Γουάχενερ, Χοσέ Κορονάδο, Φρανσέσκ Ορέγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

22:50

ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ

(DUNKIRK)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Νόλαν
  • ΚΑΣΤ: Φιόν Γουάιτχεντ, Νταμιέν Μπονάρ, Τομ Γκλιν-Κάρνεϊ, Τζακ Λόουντεν, Χάρι Στάιλς, Άνιουριν Μπάρναρντ, Τζέιμς Ντ’ Άρσι, Μπάρι Κίγκαν, Κένεθ Μπράνα, Κίλιαν Μέρφι, Μαρκ Ράιλανς, Τομ Χάρντι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

21:00

KINGSMAN: Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

(KINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάθιου Βον
  • ΚΑΣΤ: Ταρόν Έτζερτον, Κόλιν Φερθ, Τζουλιάν Μουρ, Μαρκ Στρονγκ, Χάλι Μπέρι, Τζεφ Μπρίτζες, Τσάνινγκ Τέιτουμ, Πέδρο Πασκάλ, Έλτον Τζον, Έντουαρντ Χόλκροφτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

21.30

ΑΚΟΜΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ

(À MON ÂGE JE ME CACHE ENCORE POUR FUMER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ραϊανά
  • ΚΑΣΤ: Χιάμ Αμπάς, Φαντιλά Μπελκεμπλά, Ναντιά Κασί, Ναντιμά Μπενσικού
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / SEVEN FILMS
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

20.00

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΝΕΛ

(AL FINAL DEL TUNEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ροντρίγκο Γκράντε
  • ΚΑΣΤ: Λεονάρντο Σμπαράλια, Κλάρα Λάγκο, Φεντερίκο Λούπι, Πάμπλο Ετσάρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ CINEMA (ΘΕΡΙΝΟ)

20.30 22.45