FreeCinema

Follow us
Π. ΦΑΛΗΡΟ

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ

(ASTÉRIX: LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λουί Κλισί, Αλεξάντρ Αστιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
CINERAMA

ΣΑΒ - ΚΥΡ 15.30 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ

(THE KINDERGARTEN TEACHER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάρα Κολάντζελο
  • ΚΑΣΤ: Μάγκι Τζίλενχολ, Γκαέλ Γκαρσία Μπερνάλ, Μάικλ Τσέρνους, Πάρκερ Σέβακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS
CINERAMA

18.45

Η ΣΥΖΥΓΟΣ

(THE WIFE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιορν Λ. Ρούνγκε
  • ΚΑΣΤ: Γκλεν Κλόουζ, Τζόναθαν Πράις, Μαξ Άιρονς, Κρίστιαν Σλέιτερ, Άννι Σταρκ, Χάρι Λόιντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
CINERAMA

20.30 22.15

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO 2

(THE LEGO MOVIE 2: THE SECOND PART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CINERAMA

ΣΑ - ΚΥ 17:00 ΜΕΤΑΓΛ

CORGI: ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ

(THE QUEEN'S CORGI)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.10 - 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΛΙΤΑ: Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ

(ALITA: BATTLE ANGEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Ροντρίγκεζ
  • ΚΑΣΤ: Ρόζα Σαλαζάρ, Κρίστοφ Βαλτς, Κίαν Τζόνσον, Τζένιφερ Κόνελι, Μαχερσάλα Αλί, Τζάκι Ερλ Χέιλι, Εντ Σκριν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 1 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30 - 20.00 - 22.30

ΑΣΤΕΡΙΞ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΖΩΜΟΥ

(ASTÉRIX: LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λουί Κλισί, Αλεξάντρ Αστιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΕΥΝΟΟΥΜΕΝΗ

(THE FAVOURITE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Ολίβια Κόλμαν, Έμμα Στόουν, Ρέιτσελ Βάις, Νίκολας Χολτ, Τζο Άλγουιν, Γουίλεμ Ντάλμπι, Τζέιμς Σμιθ, Μαρκ Γκάτις, Τζον Λοκ, Λίαμ Φλέμινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.40 - 23.20

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 22.10

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 21.50

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 20.30 - 23.00 ΠΑΡ 23.00

Η ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

(VYKRADENA PRYNTSESA: RUSLAN I LYUDMYLA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Όλεχ Μαλαμούζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 4

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.50 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΣΥΖΥΓΟΣ

(THE WIFE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιορν Λ. Ρούνγκε
  • ΚΑΣΤ: Γκλεν Κλόουζ, Τζόναθαν Πράις, Μαξ Άιρονς, Κρίστιαν Σλέιτερ, Άννι Σταρκ, Χάρι Λόιντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.20 - 23.30

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.40 ΠΑΡ 22.00

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO 2

(THE LEGO MOVIE 2: THE SECOND PART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΦΑΡΟΦΥΛΑΚΑΣ

(THE VANISHING)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Νίχολμ
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Πίτερ Μάλαν, Κόνορ Σουίντελς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.10 - 21.40 - 23.50

ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΙΒΛΙΟ

(GREEN BOOK)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφική Δραματική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πίτερ Φαρέλι
  • ΚΑΣΤ: Βίγκο Μόρτενσεν, Μαχερσαλά Αλί, Λίντα Καρντελίνι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΕΤ 20.10 - 22.50 ΤΡΙ 20.10

ΨΥΧΡΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ

(COLD PURSUIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μαύρη Κωμωδία Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χανς Πέτερ Μόλαντ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Τομ Μπέιτμαν, Ντέιβιντ Ο’Χάρα, Έμι Ρόσαμ, Τομ Τζάκσον, Γουίλιαμ Φόρσαϊθ, Λόρα Ντερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΤΡΙ 22.50