FreeCinema

Follow us
Π. ΦΑΛΗΡΟ

1917

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Μέντες
  • ΚΑΣΤ: Τζορτζ ΜακΚέι, Ντιν-Τσαρλς Τσάπμαν, Ντάνιελ Μέις, Κόλιν Φερθ, Άντριου Σκοτ, Μαρκ Στρονγκ, Τζον Χόλινγκγουορθ, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ρίτσαρντ Μάντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
CINERAMA

Πεμ-Τετ 21:15

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ

(SONIC THE HEDGEHOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Νιλ ΜακΝτόνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
CINERAMA

Πεμ-Τετ 17:30 (Μεταγλ)

ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

(THE CALL OF THE WILD)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Σάντερς
  • ΚΑΣΤ: Χάρισον Φορντ, Ομάρ Σι, Νταν Στίβενς, Κάρα Τζι, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
CINERAMA

Πεμ-Τετ 19:15

1917

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Μέντες
  • ΚΑΣΤ: Τζορτζ ΜακΚέι, Ντιν-Τσαρλς Τσάπμαν, Ντάνιελ Μέις, Κόλιν Φερθ, Άντριου Σκοτ, Μαρκ Στρονγκ, Τζον Χόλινγκγουορθ, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ρίτσαρντ Μάντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:45

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ

(SONIC THE HEDGEHOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Νιλ ΜακΝτόνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 1 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:15 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 18:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 3 EUROPA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00, 20:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 7 VMAX

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

THE GENTLEMEN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάι Ρίτσι
  • ΚΑΣΤ: Μάθιου ΜακΚόναχεϊ, Τσάρλι Χάναμ, Χιου Γκραντ, Μισέλ Ντόκερι, Χένρι Γκόλντινγκ, Τζέρεμι Στρονγκ, Κόλιν Φάρελ, Έντι Μαρσάν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 1 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:20, 22:50

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 9 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:15

ΓΚΡΕΤΕΛ & ΧΑΝΣΕΛ

(GRETEL & HANSEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οζ Πέρκινς
  • ΚΑΣΤ: Σοφία Λίλις, Σαμ Λίκι, Άλις Κριτζ, Τσαρλς Μπαμπαλόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 87'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 00:00

ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

(LITTLE WOMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέτα Γκέργουιγκ
  • ΚΑΣΤ: Σίρσα Ρόναν, Έμμα Γουότσον, Φλόρενς Πιου, Ελάιζα Σκάνλεν, Λόρα Ντερν, Τιμοτέ Σαλαμέ, Κρις Κούπερ, Μέριλ Στριπ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40, 19:30

ΝΤΟΥΛΙΤΛ

(DOLITTLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Γκέιγκαν
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Χάρι Κολέτ, Μάικλ Σιν, Αντόνιο Μπαντέρας, Τζιμ Μπρόουντμπεντ, Τζέσι Μπάκλεϊ, Καρμέλ Λανιάντο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΟΙ ΑΕΡΟΝΑΥΤΕΣ

(THE AERONAUTS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ Χάρπερ
  • ΚΑΣΤ: Φελίσιτι Τζόουνς, Έντι Ρέντμεϊν, Χιμές Πατέλ, Βενσάν Περέζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD / SEVEN FILMS
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50, 21:00, 23:10

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:20

ΟΙ ΣΚΑΝΤΑΛΙΑΡΗΔΕΣ

(DIE HEINZELS: RÜCKKEHR DER HEINZELMÄNNCHEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ούτε φον Μίνχοου-Πολ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:15, 18:00

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 3 EUROPA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00

ΠΑΡΑΣΙΤΑ

(GISAENGCHUNG)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπονγκ Τζουν-Χο
  • ΚΑΣΤ: Σονγκ Κανγκ-Χο, Τζο Γιέο-Τζονγκ, Παρκ Σο-Νταμ, Τσόι Γου-Σικ, Παρκ Σέο-Τζουν, Λι Σουν-Κιουν, Τζουνγκ Τζι-Σο, Τζανγκ Χίε-Τζιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 6

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 8 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

ΣΤΟ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟ

(L'UOMO DEL LABIRINTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντονάτο Καρίζι
  • ΚΑΣΤ: Τόνι Σερβίλο, Ντάστιν Χόφμαν, Βαλεντίνα Μπελέ, Βινίτσιο Μαρκιόνι, Κατερίνα Σούλια, Λουίς Νιέκο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:45, 22:20

ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

(THE CALL OF THE WILD)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Σάντερς
  • ΚΑΣΤ: Χάρισον Φορντ, Ομάρ Σι, Νταν Στίβενς, Κάρα Τζι, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 3 EUROPA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:10, 19:20

ΧΑΛΒΑΗ 5-0

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάνος Καμπίτης
  • ΚΑΣΤ: Μάρκος Σεφερλής, Ελένη Καστάνη, Γιάννης Ζουγανέλης, Γιάννης Καπετάνιος, Έλενα Τσαβαλιά, Γιώργος Αγγελόπουλος, Δημήτρης Τζουμάκης, Πηνελόπη Αναστασοπούλου, Νίκος Βουρλιώτης, Βίκυ Κάβουρα, Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου, Ιωάννης Απέργης, Αλεξάνδρα Παναγιώταρου, Δημήτρης Σταρόβας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 7 VMAX

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10, 22:00