FreeCinema

Follow us
ΡΕΝΤΗ

12 ΔΥΝΑΤΟΙ

(12 STRONG)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νικολάι Φούγκλσιγκ
  • ΚΑΣΤ: Κρις Χέμσγουορθ, Μάικλ Σάνον, Μάικλ Πένια, Ναβίντ Νεγκαμπάν, Τρεβάντε Ρόουντς, Έλσα Πατάκι, Γουίλιαμ Φίχτνερ, Ρομπ Ριγκλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.20 - 22.00

COCO

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λι Άνκριτς, Αντριάν Μολίνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.00 - 20.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.20 - 18.00 - 20.40 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.00 - 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 18.45 ΜΕΤΑΓΛ

JUMANJI: ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ

(JUMANJI: WELCOME TO THE JUNGLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέικ Κάσνταν
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Κέβιν Χαρτ, Κάρεν Γκίλαν, Τζακ Μπλακ, Ρις Ντάρμπι, Μπόμπι Καναβάλε, Νικ Τζόνας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.20

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.00 - 21.30 - 00.00 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.30 - 19.00 - 21.30 - 00.00

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.50 - 20.20 - 22.50 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.20 - 17.50 - 20.20 - 22.50

MOLLY'S GAME

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άαρον Σόρκιν
  • ΚΑΣΤ: Τζέσικα Τσάστεϊν, Ίντρις Έλμπα, Κέβιν Κόστνερ, Μάικλ Σέρα, Τζέρεμι Στρονγκ, Κρις Ο’Ντάουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.10 - 22.10

STAR WARS: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ JEDI

(STAR WARS: THE LAST JEDI)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ράιαν Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Ντέιζι Ρίντλεϊ, Μαρκ Χάμιλ, Άνταμ Ντράιβερ, Κάρι Φίσερ, Όσκαρ Άιζαακ, Τζον Μπογιέγκα, Κέλι Μαρί Τραν, Ντόνολ Γκλίσον, Μπενίσιο Ντελ Τόρο, Γκουέντολιν Κρίστι, Λόρα Ντερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.30 - 21.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.10 - 18.30 - 21.40

THE BACHELOR 2

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιάννης Παπαδάκος
  • ΚΑΣΤ: Γιάννης Τσιμιτσέλης, Θανάσης Βισκαδουράκης, Νίκος Βουρλιώτης, Ηλίας Μελέτης, Βασιλική Τρουφάκου, Τόνι Σφήνος, Γιώργος Μαυρίδης, Δημήτρης Τζουμάκης, Δημήτρης Πιατάς, Άννα Κουρή
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.40 - 21.10 - 23.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.10 - 18.40 - 21.10 - 23.40

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.20 - 19.50 - 22.20

THE POST: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

(THE POST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Σπίλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Μέριλ Στριπ, Τομ Χανκς, Σάρα Πόλσον, Μπομπ Όντενκερκ, Τρέισι Λετς, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ, Μπρους Γκρίνγουντ, Μάθιου Ρις, Άλισον Μπρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 - 20.10 - 22.40 ΣΑΒ 21.10 - 23.45

VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.00

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ

(MURDER ON THE ORIENT EXPRESS)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κένεθ Μπράνα
  • ΚΑΣΤ: Κένεθ Μπράνα, Τζόνι Ντεπ, Μισέλ Φάιφερ, Τζούντι Ντεντς, Πενέλοπε Κρουζ, Ντέιζι Ρίντλεϊ, Γουίλεμ Νταφόου, Ντέρεκ Τζάκομπι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40

Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

(DEN OF THIEVES)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστιαν Γκούντγκαστ
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Πάμπλο Σράιμπερ, Κέρτις Τζάκσον, Ντον Ολιβιέρι, Ο’Σέι Τζάκσον Τζούνιορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.30

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.10 - 21.00 - 23.50 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 21.00 - 23.50

Η ΠΙΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΩΡΑ

(DARKEST HOUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζο Ράιτ
  • ΚΑΣΤ: Γκάρι Όλντμαν, Λίλι Τζέιμς, Κριστίν Σκοτ Τόμας, Μπεν Μέντελσον, Ρόναλντ Πίκαπ, Στίβεν Ντιλέιν, Νίκολας Τζόουνς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 125'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.10

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.20 - 20.00 - 22.40

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.40 - 21.20 - 00.00

ΘΑΥΜΑ

(WONDER)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Τσμπόσκι
  • ΚΑΣΤ: Τζέικομπ Τρέμπλεϊ, Τζούλια Ρόμπερτς, Ιζαμπέλα Βίντοβιτς, Όουεν Γουίλσον, Νόα Τζουπ, Μπράις Γκέισαρ, Μάντι Πατίνκιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 - 19.30

Ο ΕΠΙΒΑΤΗΣ

(THE COMMUTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζάουμε Κόλετ-Σέρα
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Βέρα Φαρμίγκα, Πάτρικ Γουίλσον, Κίλιαν Σκοτ, Κλάρα Λάγο, Σαζάντ Λατίφ, Άντι Νάιμαν, Ρόλαντ Μόλερ, Έλα-Ρέι Σμιθ, Σαμ Νιλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30

VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.50

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 - 19.50 - 22.10

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.20 - 23.40

ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΛΕΙΔΙ

(INSIDIOUS: THE LAST KEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Ρόμπιτελ
  • ΚΑΣΤ: Λιν Σέι, Λι Γουανέλ, Άνγκους Σάμσον, Κερκ Ασεβέντο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 21.50 - 00.10

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.00

ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ 2

(PADDINGTON 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Γουίσο (φωνή), Χιου Γκραντ, Χιου Μπόνβιλ, Σάλι Χόκινς, Σάμιουελ Τζόσλιν, Τζούλι Γουόλτερς, Μαρί-Φρανς Αλβάρεζ, Σαντζίβ Μπασκάρ, Μπεν Μίλερ, Τζέσικα Χάινς, Ρόμπι Τζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.20 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00 - 18.20 ΜΕΤΑΓΛ

ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ

(FERDINAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλος Σαλντάνια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 - 20.20 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.00 - 17.40 - 20.20 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.50 - 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.40 ΜΕΤΑΓΛ

COCO

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λι Άνκριτς, Αντριάν Μολίνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

18.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ

(THE SQUARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνική Σάτιρα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Έστλουντ
  • ΚΑΣΤ: Κλας Μπανγκ, Ελίζαμπεθ Μος, Ντόμινικ Γουέστ, Τέρι Νόταρι, Κρίστοφερ Λέσο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 142'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

20.45, ΠΑΡ & ΣΑΒ + 23.00