FreeCinema

Follow us
ΡΕΝΤΗ

ASSASSIN'S CREED

  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Κερζέλ
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Φασμπέντερ, Μαριόν Κοτιγιάρ, Τζέρεμι Άιρονς, Μπρένταν Γκλίσον, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Αριάν Λαμπέντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.30 - 00.00

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.20 - 22.00 - 00.30

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00

VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40

VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.30

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.00 3D

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.10 - 23.40

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.40 3D

PASSENGERS

  • ΕΙΔΟΣ: Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μόρτεν Τίλντουμ
  • ΚΑΣΤ: Τζένιφερ Λόρενς, Κρις Πρατ, Μάικλ Σιν, Λόρενς Φίσμπερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.20

ROGUE ONE: A STAR WARS STORY

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρεθ Έντουαρντς
  • ΚΑΣΤ: Φελίσιτι Τζόουνς, Ντιέγκο Λούνα, Μαντς Μίκελσεν, Φόρεστ Γουίτακερ, Ντόνι Γεν, Τζιανγκ Γουέν, Μπεν Μέντελσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.40 - 20.30

THE BACHELOR

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντώνης Σωτηρόπουλος
  • ΚΑΣΤ: Γιάννης Τσιμιτσέλης, Κατερίνα Γερονικολού, Αποστόλης Τότσικας, Θανάσης Βισκαδουράκης, Νίκος Βουρλιώτης, Γιάννης Ζουγανέλης, Τόνια Σωτηροπούλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.40 - 21.10 - 23.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.20 - 18.40 - 21.10 - 23.30

THE BYE BYE MAN

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στέισι Τάιτλ
  • ΚΑΣΤ: Ντάγκλας Σμιθ, Κρέσιντα Μπόνας, Νταγκ Τζόουνς, Κάρι-Ανν Μος, Φέι Ντάναγουεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10 - 22.20 - 00.30

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.10

ΒΑΪΑΝΑ

(MOANA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρον Κλέμεντς, Τζον Μάσκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.00 - 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.10 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ

(BALLERINA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Σουμέρ, Ερίκ Βαρέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.20 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.40 - 18.20 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΡΟΖΑ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Κορδέλλας
  • ΚΑΣΤ: Τάσος Νούσιας, Λήδα Πρωτοψάλτη, Ευγενία Δημητροπούλου, Γιλμάζ Γκρουντά, Γιούλικα Σκαφιδά, Τζεμ Ακσακάλ, Πέτρος Λαγούτης, Χάρης Εμμανουήλ, Κώστας Καζανάς, Αϊσάν Σουμερτζάν, Γιάννης Θωμάς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.50 - 21.00 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.40 - 18.50 - 21.00

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30 - 19.50 - 22.00

ΚΡΥΦΗ ΟΜΟΡΦΙΑ

(COLLATERAL BEAUTY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Φράνκελ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Έντουαρντ Νόρτον, Κέιτ Γουίνσλετ, Κίρα Νάιτλι, Έλεν Μίρεν, Μάικλ Πένια, Ναόμι Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 21.40 - 23.50

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

(NOCTURNAL ANIMALS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ Φορντ
  • ΚΑΣΤ: Έιμι Άνταμς, Τζέικ Τζίλενχολ, Μάικλ Σάνον, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Άιλα Φίσερ, Άρμι Χάμερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.30

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

(LIVE BY NIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Γκανγκστερικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπεν Άφλεκ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Άφλεκ, Ελ Φάνινγκ, Κρις Μεσίνα, Σιένα Μίλερ, Κρις Κούπερ, Ζόι Σαλντάνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.20

VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.10

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10 - 22.50

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.50 - 21.30 - 00.10

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.40 - 23.20

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ

(TROLLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόλτ Ντορν, Μάικ Μίτσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.50 - 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

ΣΙΩΠΗ

(SILENCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρησκευτικό Δράμα Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρτιν Σκορσέζε
  • ΚΑΣΤ: Άντριου Γκάρφιλντ, Άνταμ Ντράιβερ, Λίαμ Νίσον, Ταντανόμπου Ασάνο, Ισέι Όγκατα, Σίνια Τσουκαμότο, Γιόσι Όιντα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 161'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 22.10

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 23.10

ΤΕΛΕΙΟΙ ΞΕΝΟΙ

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Θοδωρής Αθερίδης
  • ΚΑΣΤ: Θοδωρής Αθερίδης, Σμαράγδα Καρύδη, Άλκις Κούρκουλος, Μαρία Ναυπλιώτου, Μάκης Παπαδημητρίου, Γιάννος Περλέγκας, Ευαγγελία Συριοπούλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.20 - 17.40

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ

(THE GREAT WALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Επική Φαντασία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζανγκ Γιμού
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντέιμον, Πέδρο Πασκάλ, Γουίλεμ Νταφόου, Τιάν Τζινγκ, Άντι Λάου, Λου Χαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 - 19.30 - 21.50 - 00.10

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20 - 22.40

ΤΡΑΓΟΥΔΑ!

(SING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαρθ Τζένινγκς, Κριστόφ Λουρντελέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.50 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.30 - 17.50 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.20 ΜΕΤΑΓΛ

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ

(FANTASTIC BEASTS AND WHERE TO FIND THEM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Γέιτς
  • ΚΑΣΤ: Έντι Ρέντμεϊν, Κάθριν Γουότερστον, Νταν Φόγκλερ, Άλισον Σούντολ, Έζρα Μίλερ, Κόλιν Φάρελ, Σαμάνθα Μόρτον, Ζόι Κράβιτς, Γιον Βόιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.50

ΒΑΪΑΝΑ

(MOANA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρον Κλέμεντς, Τζον Μάσκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.30 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΡΟΖΑ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Κορδέλλας
  • ΚΑΣΤ: Τάσος Νούσιας, Λήδα Πρωτοψάλτη, Ευγενία Δημητροπούλου, Γιλμάζ Γκρουντά, Γιούλικα Σκαφιδά, Τζεμ Ακσακάλ, Πέτρος Λαγούτης, Χάρης Εμμανουήλ, Κώστας Καζανάς, Αϊσάν Σουμερτζάν, Γιάννης Θωμάς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

20.30 - 22.00

ΤΡΑΓΟΥΔΑ!

(SING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαρθ Τζένινγκς, Κριστόφ Λουρντελέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

11:30, 14:30, 18:30 ΜΕΤΑΓΛ.