FreeCinema

Follow us
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

CAPTAIN MARVEL

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άννα Μπόντεν, Ράιαν Φλεκ
  • ΚΑΣΤ: Μπρι Λάρσον, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Τζουντ Λο, Ανέτ Μπένινγκ, Ντζιμόν Χούνσου, Τζέμα Τσαν, Λι Πέις, Μπεν Μέντελσον, Κλαρκ Γκρεγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
WESTCITY CINEMAS 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.00 ΕΚΤΟΣ ΤΡΙΣ

WESTCITY CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

ΕΜΕΙΣ

(US)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόρνταν Πιλ
  • ΚΑΣΤ: Λουπίτα Ενγιόνγκ’ο, Γουίνστον Ντουκ, Σαχέιντι Ράιτ Τζόζεφ, Έβαν Άλεξ, Μάντισον Κάρι, Ελίζαμπεθ Μος, Τιμ Χάιντεκερ, Κάλι Σέλντον, Νόελ Σέλντον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
WESTCITY CINEMAS 2

ΠΕΜ ΤΕΤ 22.00

WESTCITY CINEMAS 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.00

ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΒΟΜΒΑΗ

(HOTEL MUMBAI)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντονι Μάρας
  • ΚΑΣΤ: Ντεβ Πατέλ, Άρμι Χάμερ, Ναζανίν Μπονιάντι, Ανουπάμ Κερ, Τίλντα Κόμπαμ-Χέρβεϊ, Τζέισον Άιζαακς, Αμαντίπ Σινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
WESTCITY CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.15

Η ΕΥΝΟΟΥΜΕΝΗ

(THE FAVOURITE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Ολίβια Κόλμαν, Έμμα Στόουν, Ρέιτσελ Βάις, Νίκολας Χολτ, Τζο Άλγουιν, Γουίλεμ Ντάλμπι, Τζέιμς Σμιθ, Μαρκ Γκάτις, Τζον Λοκ, Λίαμ Φλέμινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
WESTCITY CINEMAS 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.45

Η ΣΥΖΥΓΟΣ

(THE WIFE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιορν Λ. Ρούνγκε
  • ΚΑΣΤ: Γκλεν Κλόουζ, Τζόναθαν Πράις, Μαξ Άιρονς, Κρίστιαν Σλέιτερ, Άννι Σταρκ, Χάρι Λόιντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
WESTCITY CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.00

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO 2

(THE LEGO MOVIE 2: THE SECOND PART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
WESTCITY CINEMAS 4

16:30 ΕΚΤΟΣ ΤΡ ΜΕΤΑΓΛ

ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΣΙΣΤΕΡΣ

(THE SISTERS BROTHERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Γουέστερν
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζακ Οντιάρ
  • ΚΑΣΤ: Χοακίν Φίνιξ, Τζον Σ. Ράιλι, Τζέικ Τζίλενχολ, Ριζ Άχμεντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
WESTCITY CINEMAS 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.45

ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

(WONDER PARK)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντίλαν Μπράουν, Ντέιβιντ Φάις, Κλερ Κίλνερ, Ρόμπερτ Άισκοουβ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
WESTCITY CINEMAS 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.15 ΕΚΤΟΣ ΤΡΙΣ ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΙΒΛΙΟ

(GREEN BOOK)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφική Δραματική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πίτερ Φαρέλι
  • ΚΑΣΤ: Βίγκο Μόρτενσεν, Μαχερσαλά Αλί, Λίντα Καρντελίνι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
WESTCITY CINEMAS 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.00 -21.30

ΒΕΡΟΛΙΝΟ, Σ' ΑΓΑΠΩ

(BERLIN, I LOVE YOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Σπονδυλωτό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταϊάνα Άγκρον, Πίτερ Τσέλσομ, Φερνάντο Έιμπκε, Τζάστιν Φράνκλιν, Ντένις Γκάνζελ, Ντάνι Λέβι, Ντάνιελ Λβόβσκι, Γιόζεφ Ρούσνακ, Τιλ Σβάιγκερ, Μάσι Τατζεντίν, Γκαμπριέλα Τσέρνιακ
  • ΚΑΣΤ: Έλεν Μίρεν, Κίρα Νάιτλι, Λουκ Γουίλσον, Τζιμ Στέρτζες, Μίκι Ρουρκ, Ντιέγκο Λούνα, Τζένα Ντιούαν, Χέιντεν Πανετιέρ, Νταϊάνα Άγκρον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΦΟΙΒΟΣ

19:50

ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

(DRAGGED ACROSS CONCRETE)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σ. Κρεγκ Ζάλερ
  • ΚΑΣΤ: Μελ Γκίμπσον, Βινς Βον, Τζένιφερ Κάρπεντερ, Τόρι Κιτλς, Λόρι Χόλντεν, Μάικλ Τζάι Γουάιτ, Ντον Τζόνσον, Ούντο Κίερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΦΟΙΒΟΣ

22.00

ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

(WONDER PARK)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντίλαν Μπράουν, Ντέιβιντ Φάις, Κλερ Κίλνερ, Ρόμπερτ Άισκοουβ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΦΟΙΒΟΣ

ΣΑΒ - ΔΕΥΤ 16.20