FreeCinema

Follow us
ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ASSASSIN'S CREED

  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Κερζέλ
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Φασμπέντερ, Μαριόν Κοτιγιάρ, Τζέρεμι Άιρονς, Μπρένταν Γκλίσον, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Αριάν Λαμπέντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.10

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.15 - 21.45

ΒΑΪΑΝΑ

(MOANA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρον Κλέμεντς, Τζον Μάσκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 17.15 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ

(BALLERINA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Σουμέρ, Ερίκ Βαρέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΡΟΖΑ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Κορδέλλας
  • ΚΑΣΤ: Τάσος Νούσιας, Λήδα Πρωτοψάλτη, Ευγενία Δημητροπούλου, Γιλμάζ Γκρουντά, Γιούλικα Σκαφιδά, Τζεμ Ακσακάλ, Πέτρος Λαγούτης, Χάρης Εμμανουήλ, Κώστας Καζανάς, Αϊσάν Σουμερτζάν, Γιάννης Θωμάς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.40 - 20.50

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

(NOCTURNAL ANIMALS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ Φορντ
  • ΚΑΣΤ: Έιμι Άνταμς, Τζέικ Τζίλενχολ, Μάικλ Σάνον, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Άιλα Φίσερ, Άρμι Χάμερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.20

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

(LIVE BY NIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Γκανγκστερικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπεν Άφλεκ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Άφλεκ, Ελ Φάνινγκ, Κρις Μεσίνα, Σιένα Μίλερ, Κρις Κούπερ, Ζόι Σαλντάνα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.15 - 21.10 - 23.50

ΣΙΩΠΗ

(SILENCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρησκευτικό Δράμα Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρτιν Σκορσέζε
  • ΚΑΣΤ: Άντριου Γκάρφιλντ, Άνταμ Ντράιβερ, Λίαμ Νίσον, Ταντανόμπου Ασάνο, Ισέι Όγκατα, Σίνια Τσουκαμότο, Γιόσι Όιντα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 161'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.50

ΤΟ ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ

(THE GREAT WALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Επική Φαντασία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζανγκ Γιμού
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντέιμον, Πέδρο Πασκάλ, Γουίλεμ Νταφόου, Τιάν Τζινγκ, Άντι Λάου, Λου Χαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10

ΤΡΑΓΟΥΔΑ!

(SING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαρθ Τζένινγκς, Κριστόφ Λουρντελέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 17.45 ΜΕΤΑΓΛ

INVISIBLE

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Δημήτρης Αθανίτης
  • ΚΑΣΤ: Γιάννης Στάνκογλου, Χρήστος Μπενέτσης, Νικολίτσα Ντρίζη, Μενέλαος Χαζαράκης, Κώστας Κουρτάρας, Κόρα Καρβούνη, Κώστας Ξυκομηνός
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΠΑΛΛΑΣ

19:00

ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

(LA HISTORIA OFICIAL)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λουίς Πουένσο
  • ΚΑΣΤ: Νόρμα Αλεάντρο, Έκτορ Αλτέριο, Ούγκο Αράνα, Τσουντσούνα Βιγιαφάνιε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΠΑΛΛΑΣ

20:50

Ο ΧΟΡΕΥΤΗΣ

(DANCER)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Κάντορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE
ΠΑΛΛΑΣ

ΠΕΜ - ΤΕΤ 22:40

PATERSON

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζιμ Τζάρμους
  • ΚΑΣΤ: Άνταμ Ντράιβερ, Γκολσίφτε Φαραχανί, Μπάρι Σαμπάκα Χένλεϊ, Κλιφ Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: AMA FILMS
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ

18:00, 20:20, 22:40