FreeCinema

Follow us
ΣΥΓΓΡΟΥ

BOOK CLUB

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Χόλντερμαν
  • ΚΑΣΤ: Νταϊάν Κίτον, Τζέιν Φόντα, Κάντις Μπέργκεν, Μέρι Στίνμπερτζεν, Κρεγκ Τ. Νέλσον, Άντι Γκαρσία, Ντον Τζόνσον, Αλίσια Σίλβερστοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 18.10

DEADPOOL 2

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Ρέινολντς, Τζος Μπρόλιν, Τζούλιαν Ντένισον, Μορένα Μπακαρίν, Ζάζι Μπιτς, Μπριάνα Χίλντεμπραντ, Μπιλ Σκάρσγκαρντ, Τι Τζέι Μίλερ, Τέρι Κρουζ, Ρομπ Ντιλέινι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 8

ΠΕΜ ΕΩΣ TET: 22.50

HOTEL ARTEMIS

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντρου Πιρς
  • ΚΑΣΤ: Τζόντι Φόστερ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Σοφία Μπουτέλα, Τσάρλι Ντέι, Στέρλινγκ Κ. Μπράουν, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Ζάκαρι Κουίντο, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.20

JURASSIC WORLD: ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΕΠΕΣΕ

(JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χουάν Αντόνιο Μπαγιόνα
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Τεντ Λεβίν, Ιζαμπέλα Σέρμον, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Τόμπι Τζόουνς, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τζέραλντιν Τσάπλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON STARCITY 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.10

ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ

(LOVING PABLO)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Λεόν ντε Αρανόα
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Πενέλοπε Κρουζ, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Τζουλιέτ Ρεστρέπο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.40

ΕΝΑΣ ΣΚΙΟΥΡΟΣ ΣΟΥΠΕΡ-ΗΡΩΑΣ 2

(THE NUT JOB 2: NUTTY BY NATURE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 6

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.00 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΔΙΑΔΟΧΗ

(HEREDITARY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα (Τρόμου)
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άρι Άστερ
  • ΚΑΣΤ: Τόνι Κολέτ, Άλεξ Γουλφ, Γκέιμπριελ Μπερν, Μίλι Σαπίρο, Ανν Ντάουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ODEON STARCITY 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20, 23.00

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 8

(OCEAN'S 8)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Ρος
  • ΚΑΣΤ: Σάντρα Μπούλοκ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ανν Χάθαγουεϊ, Μίντι Κάλινγκ, Σάρα Πόλσον, Ριάνα, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Ακουαφίνα, Ρίτσαρντ Άρμιτατζ, Τζέιμς Κόρντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON STARCITY 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.40

ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.50

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30,21.00, 23.20

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα Περιόδου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιάννης Σμαραγδής
  • ΚΑΣΤ: Οδυσσέας Παπασπηλιόπουλος, Μαρίνα Καλογήρου, Νίκος Καρδώνης, Αλέξανδρος Καμπαξής, Στέφανος Ληναίος, Αργύρης Ξάφης, Θοδωρής Αθερίδης, Μαρία Σκουλά, Αμαλία Αρσένη, Γιούλικα Σκαφιδά, Ζέτα Δούκα, Αλέξανδρος Κολλάτος, Στάθης Ψάλτης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: AUDIO VISUAL / ODEON
ODEON STARCITY 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ

(MOMO)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βενσάν Λομπέλ, Σεμπαστιάν Τιερί
  • ΚΑΣΤ: Κριστιάν Κλαβιέ, Κατρίν Φρο, Σεμπαστιάν Τιερί, Πασκάλ Αρμπιγιό, Ερβέ Πιερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.50

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

(ADRIFT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάλτασαρ Κορμάκουρ
  • ΚΑΣΤ: Σεϊλίν Γούντλεϊ, Σαμ Κλάφλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON STARCITY 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 4

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 3D ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40 ΜΕΤΑΓΛ

ΞΥΠΟΛΗΤΟΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

(PARIS PIEDS NUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντομινίκ Αμπέλ, Φιόνα Γκόρντον
  • ΚΑΣΤ: Φιόνα Γκόρντον, Ντομινίκ Αμπέλ, Εμανουέλ Ριβά, Πιερ Ρισάρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

Πεμ-Τετ 20:30, 22:00