FreeCinema

Follow us
ΣΥΓΓΡΟΥ

ARES: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

(ARES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Πατρίκ Μπεν
  • ΚΑΣΤ: Όλα Ράπας, Μίσα Λεσκό, Τιερί Ανσίς, Ρουθ Βέγκα Φερναντέζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 80'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20, 23.20

COLOSSAL

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νάτσο Βιγκαλόντο
  • ΚΑΣΤ: Ανν Χάθαγουεϊ, Τζέισον Σουντέικις, Τιμ Μπλέικ Νέλσον, Όστιν Στόγουελ, Νταν Στίβενς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.50

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON STARCITY 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 23.00

ODEON STARCITY 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30, 23.30

ODEON STARCITY 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 22.00

ODEON STARCITY 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.30

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30, 21.30

LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάνιελ Εσπινόζα
  • ΚΑΣΤ: Τζέικ Τζίλενχολ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ράιαν Ρέινολντς, Άριγιον Μπάκαρι, Χιρογιούκι Σανάντα, Όλγκα Ντιχοβιντσνάγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON STARCITY 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40, 23.10

POWER RANGERS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Ίζραελιτ
  • ΚΑΣΤ: Ντέικρ Μοντγκόμερι, Νεϊόμι Σκοτ, Αρ Τζι Kάιλερ, Λούντι Λιν, Μπέκι Τζι, Ελίζαμπεθ Μπανκς, Μπράιαν Κράνστον, Τζον Χέιντερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 17.50

ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ

(BRAQUEURS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζουλιάν Λεκλέρκ
  • ΚΑΣΤ: Σαμί Μπουαζιλά, Γκιγιόμ Γκουί, Γιουσέφ Χατζντί, Καϊνά Καρινά, Νταβίντ Σαρασινό
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.20

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 7

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 10

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.10 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ

(THEIR FINEST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λόνε Σέρφιγκ
  • ΚΑΣΤ: Τζέμα Άρτερτον, Σαμ Κλάφλιν, Μπιλ Νάι, Τζακ Χιούστον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.50

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ

(BALLERINA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Σουμέρ, Ερίκ Βαρέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

(BEAUTY AND THE BEAST)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Κόντον
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Γουότσον, Νταν Στίβενς, Λουκ Έβανς, Κέβιν Κλάιν, Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Έμμα Τόμσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON STARCITY 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΛΟΓΚΑΝ

(LOGAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Μάνγκολντ
  • ΚΑΣΤ: Χιου Τζάκμαν, Πάτρικ Στιούαρτ, Ρίτσαρντ Γκραντ, Μπόιντ Χόλμπρουκ, Στίβεν Μέρτσαντ, Ντάφνι Κιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 137'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10

ΜΠΑΝΤΙ: Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ

(ROCK DOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ας Μπράνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON STARCITY 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 15.50 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ

(UN SAC DE BILLES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κριστιάν Ντιγκέ
  • ΚΑΣΤ: Ντοριάν ΛεΚλες, Μπατίστ Φλεριάλ, Πατρίκ Μπρουέλ, Έλσα Ζιλμπερστάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON STARCITY 2

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.20

ODEON STARCITY 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.20

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON STARCITY 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.40 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.40 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 15.40. 17.40 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ

(L' EMPEREUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λικ Ζακέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON STARCITY 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.20 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ

(GHOST IN THE SHELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούπερτ Σάντερς
  • ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Πίλου Άσμπεκ, Τακέσι Κιτάνο, Μάικλ Πιτ, Ζιλιέτ Μπινός
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON STARCITY 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.50

ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΟΥ ΜΠΟΣ

(EL BOSCO: EL JARDÍN DE LOS SUEÑOS)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χοσέ Λουίς Λόπεθ-Λίναρες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

18:45, 20:15

ΤΟ ΚΡΥΟ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

(KALANDAR SOGUGU)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μουσταφά Καρά
  • ΚΑΣΤ: Χαϊντάρ Σισμάν, Νουράι Γεσιλαράζ, Χανίφε Καρά, Ιμπραΐμ Κουβέτ, Τεμέλ Καρά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

21:45