FreeCinema

Follow us
Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΣΑΜΙ

(SAMEBLOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αμάντα Κέρνελ
  • ΚΑΣΤ: Λένε Σεσίλια Σπάροκ, Μία Έρικα Σπάροκ, Μάι-Ντόρις Ρίμπι, Χάνα Άλστρεμ, Γιούλιους Φλαϊσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

23.00 ΔΕΥΤ - ΤΕΤ

Η ΠΡΟΣΒΟΛΗ

(L’INSULTE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζιάντ Ντουεϊρί
  • ΚΑΣΤ: Αντέλ Καράμ, Καμέλ Ελ Μπασά, Καμίλ Σαλαμέχ, Ντιαμάντ Μπου Αμπούντ, Ρίτα Χάγεκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

23.00 ΠΕΜ - ΚΥΡ

ΚΡΥΦΗ ΣΥΝΤΑΓΗ

(THE CAKEMAKER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οφίρ Ραούλ Γκράιτσερ
  • ΚΑΣΤ: Τιμ Κάλκχοφ, Σάρα Άντλερ, Ρόι Μίλερ, Ζόχαρ Στράους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

21.00

HOTEL ARTEMIS

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντρου Πιρς
  • ΚΑΣΤ: Τζόντι Φόστερ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Σοφία Μπουτέλα, Τσάρλι Ντέι, Στέρλινγκ Κ. Μπράουν, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Ζάκαρι Κουίντο, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

21 - 24/6 23:00

ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ

(MOMO)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βενσάν Λομπέλ, Σεμπαστιάν Τιερί
  • ΚΑΣΤ: Κριστιάν Κλαβιέ, Κατρίν Φρο, Σεμπαστιάν Τιερί, Πασκάλ Αρμπιγιό, Ερβέ Πιερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΚΥΡ 21.00

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

(ADRIFT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάλτασαρ Κορμάκουρ
  • ΚΑΣΤ: Σεϊλίν Γούντλεϊ, Σαμ Κλάφλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΔΕΥΤ - ΤΡΙΤ 21.00 - 23.00 / ΤΕΤ 23.00

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 8

(OCEAN'S 8)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Ρος
  • ΚΑΣΤ: Σάντρα Μπούλοκ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ανν Χάθαγουεϊ, Μίντι Κάλινγκ, Σάρα Πόλσον, Ριάνα, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Ακουαφίνα, Ρίτσαρντ Άρμιτατζ, Τζέιμς Κόρντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

20:50 23:00

JURASSIC WORLD: ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΕΠΕΣΕ

(JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χουάν Αντόνιο Μπαγιόνα
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Τεντ Λεβίν, Ιζαμπέλα Σέρμον, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Τόμπι Τζόουνς, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τζέραλντιν Τσάπλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.15

ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ

(LOVING PABLO)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Λεόν ντε Αρανόα
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Πενέλοπε Κρουζ, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Τζουλιέτ Ρεστρέπο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

20.15 - 22.30

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

19.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

18.00 ΜΕΤΑΓΛ