FreeCinema

Follow us
ΜΑΡΟΥΣΙ

ARES: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

(ARES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Πατρίκ Μπεν
  • ΚΑΣΤ: Όλα Ράπας, Μίσα Λεσκό, Τιερί Ανσίς, Ρουθ Βέγκα Φερναντέζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 80'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.00

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 23.00

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ

(THEIR FINEST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λόνε Σέρφιγκ
  • ΚΑΣΤ: Τζέμα Άρτερτον, Σαμ Κλάφλιν, Μπιλ Νάι, Τζακ Χιούστον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.30 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.00

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ

(UN SAC DE BILLES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κριστιάν Ντιγκέ
  • ΚΑΣΤ: Ντοριάν ΛεΚλες, Μπατίστ Φλεριάλ, Πατρίκ Μπρουέλ, Έλσα Ζιλμπερστάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.30

ARES: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

(ARES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Πατρίκ Μπεν
  • ΚΑΣΤ: Όλα Ράπας, Μίσα Λεσκό, Τιερί Ανσίς, Ρουθ Βέγκα Φερναντέζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 80'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.50 - 23.50

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.00 - 16.00 - 18.50 - 21.40 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΡΙ 16.00 - 18.50 - 21.40 ΤΕΤ 16.00 - 18.50 - 21.40 - 00.30

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 14.40 - 17.30 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20 - 23.10

VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 22.20

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 21.00 - 00.00 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 15.00 - 18.00 - 21.00 - 00.00

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.50

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 22.20

LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάνιελ Εσπινόζα
  • ΚΑΣΤ: Τζέικ Τζίλενχολ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ράιαν Ρέινολντς, Άριγιον Μπάκαρι, Χιρογιούκι Σανάντα, Όλγκα Ντιχοβιντσνάγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.45 - 23.00

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.00 - 00.15

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.45 - 23.15

O ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

(NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόζεφ Τσένταρ
  • ΚΑΣΤ: Ρίτσαρντ Γκιρ, Λίορ Ασκενάζι, Μάικλ Σιν, Στιβ Μπουσέμι, Σαρλότ Γκενσμπούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.30

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.30 - 15.00 - 17.20 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 15.00 - 17.20 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.30 - 16.00 - 18.30 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

(BEAUTY AND THE BEAST)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Κόντον
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Γουότσον, Νταν Στίβενς, Λουκ Έβανς, Κέβιν Κλάιν, Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Έμμα Τόμσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 14.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 - 19.50 - 22.30

ΚΟΝΓΚ: Η ΝΗΣΟΣ ΤΟΥ ΚΡΑΝΙΟΥ

(KONG: SKULL ISLAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόρνταν Βογκτ-Ρόμπερτς
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χίντλστον, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Μπρι Λάρσον, Τζον Σι Ράιλι, Τζον Γκούντμαν, Κόρεϊ Χόκινς, Τζον Ορτίζ, Τιαν Τζινγκ, Τόμπι Κέμπελ, Σέι Γουίγκαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.20 - 15.00 - 17.30 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 15.00 - 17.30

VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.10

ΛΟΓΚΑΝ

(LOGAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Μάνγκολντ
  • ΚΑΣΤ: Χιου Τζάκμαν, Πάτρικ Στιούαρτ, Ρίτσαρντ Γκραντ, Μπόιντ Χόλμπρουκ, Στίβεν Μέρτσαντ, Ντάφνι Κιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 137'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.10

ΜΠΑΝΤΙ: Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ

(ROCK DOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ας Μπράνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.10 - 15.10 - 17.10 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 15.10 - 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.10 - 14.10 - 16.15 - 18.15 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 16.15 - 18.15 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ

(UN SAC DE BILLES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κριστιάν Ντιγκέ
  • ΚΑΣΤ: Ντοριάν ΛεΚλες, Μπατίστ Φλεριάλ, Πατρίκ Μπρουέλ, Έλσα Ζιλμπερστάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 - 19.20

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.40 - 14.40 - 16.40 - 18.40 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 16.40 - 18.40 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 13.40 - 15.40 - 17.40 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 15.40 - 17.40 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ

(L' EMPEREUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λικ Ζακέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΚΥΡ 12.50 - 14.50 - 16.50 ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ 16.50 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ

(GHOST IN THE SHELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούπερτ Σάντερς
  • ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Πίλου Άσμπεκ, Τακέσι Κιτάνο, Μάικλ Πιτ, Ζιλιέτ Μπινός
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.20 - 23.40

ΤΡΕΞΕ!

(GET OUT)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόρνταν Πιλ
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Καλούγια, Άλισον Γουίλιαμς, Κάθριν Κίνερ, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ, Κέιλεμπ Λάντρι Τζόουνς, Μάρκους Χέντερσον, Μπέτι Γκέιμπριελ, Λιλ Ρελ Χάουερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 22.45

AFTERIMAGE

(POWIDOKI)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντρέι Βάιντα
  • ΚΑΣΤ: Μπόγκουσλαβ Λίντα, Σοφία Γουισλάζ, Μάριους Μποναζέσκι, Σιμόν Μπομπρόσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΔΙΑΝΑ

18.40

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ

(DANS LES FORETS DE SIBERIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαφί Νεμπού
  • ΚΑΣΤ: Ραφαέλ Περσονάζ, Εβγκένι Σιντίκιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΔΙΑΝΑ

22:20

ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΟΥ ΜΠΟΣ

(EL BOSCO: EL JARDÍN DE LOS SUEÑOS)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χοσέ Λουίς Λόπεθ-Λίναρες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΔΙΑΝΑ

17:00, 20:30

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ

(L' EMPEREUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λικ Ζακέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΙΑΝΑ

ΠΑΡ - ΣΑΒ 17.15 ΜΕΤΑΓΛ