FreeCinema

Follow us
ΜΑΡΟΥΣΙ

BOOK CLUB

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Χόλντερμαν
  • ΚΑΣΤ: Νταϊάν Κίτον, Τζέιν Φόντα, Κάντις Μπέργκεν, Μέρι Στίνμπερτζεν, Κρεγκ Τ. Νέλσον, Άντι Γκαρσία, Ντον Τζόνσον, Αλίσια Σίλβερστοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00

ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ

(LOVING PABLO)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Λεόν ντε Αρανόα
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Πενέλοπε Κρουζ, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Τζουλιέτ Ρεστρέπο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 8

(OCEAN'S 8)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Ρος
  • ΚΑΣΤ: Σάντρα Μπούλοκ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ανν Χάθαγουεϊ, Μίντι Κάλινγκ, Σάρα Πόλσον, Ριάνα, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Ακουαφίνα, Ρίτσαρντ Άρμιτατζ, Τζέιμς Κόρντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00

ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ

(MOMO)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βενσάν Λομπέλ, Σεμπαστιάν Τιερί
  • ΚΑΣΤ: Κριστιάν Κλαβιέ, Κατρίν Φρο, Σεμπαστιάν Τιερί, Πασκάλ Αρμπιγιό, Ερβέ Πιερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.30

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 ΜΕΤΑΓΛ

BOOK CLUB

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Χόλντερμαν
  • ΚΑΣΤ: Νταϊάν Κίτον, Τζέιν Φόντα, Κάντις Μπέργκεν, Μέρι Στίνμπερτζεν, Κρεγκ Τ. Νέλσον, Άντι Γκαρσία, Ντον Τζόνσον, Αλίσια Σίλβερστοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20

DEADPOOL 2

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Ρέινολντς, Τζος Μπρόλιν, Τζούλιαν Ντένισον, Μορένα Μπακαρίν, Ζάζι Μπιτς, Μπριάνα Χίλντεμπραντ, Μπιλ Σκάρσγκαρντ, Τι Τζέι Μίλερ, Τέρι Κρουζ, Ρομπ Ντιλέινι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.45

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.30 - 23.10

HOTEL ARTEMIS

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντρου Πιρς
  • ΚΑΣΤ: Τζόντι Φόστερ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Σοφία Μπουτέλα, Τσάρλι Ντέι, Στέρλινγκ Κ. Μπράουν, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Ζάκαρι Κουίντο, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.40

JURASSIC WORLD: ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΕΠΕΣΕ

(JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χουάν Αντόνιο Μπαγιόνα
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Τεντ Λεβίν, Ιζαμπέλα Σέρμον, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Τόμπι Τζόουνς, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τζέραλντιν Τσάπλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 20.45 - 23.30 ΣΑΒ 15.30 - 20.45 - 23.30

VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.50 - 21.30 - 00.10 ΣΑΒ 16.10 - 18.50 - 21.30 - 00.10

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.20

SOLO: A STAR WARS STORY

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρον Χάουαρντ
  • ΚΑΣΤ: Άλντεν Έρενραϊχ, Εμίλια Κλαρκ, Ντόναλντ Γκλόβερ, Γούντι Χάρελσον, Τάντι Νιούτον, Πολ Μπέτανι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.00 ΣΑΒ 16.00 - 19.00

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.45

ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ

(LOVING PABLO)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Λεόν ντε Αρανόα
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Πενέλοπε Κρουζ, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Τζουλιέτ Ρεστρέπο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.50 - 22.30

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.40 - 23.20

ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ

(SPINNING MAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάιμον Κάιζερ
  • ΚΑΣΤ: Γκάι Πιρς, Πιρς Μπρόσναν, Μίνι Ντράιβερ, Αλεξάντρα Σιπ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.40

ΕΝΑΣ ΣΚΙΟΥΡΟΣ ΣΟΥΠΕΡ-ΗΡΩΑΣ 2

(THE NUT JOB 2: NUTTY BY NATURE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.50 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΔΙΑΔΟΧΗ

(HEREDITARY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα (Τρόμου)
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άρι Άστερ
  • ΚΑΣΤ: Τόνι Κολέτ, Άλεξ Γουλφ, Γκέιμπριελ Μπερν, Μίλι Σαπίρο, Ανν Ντάουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.50

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.10 - 23.50

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 8

(OCEAN'S 8)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Ρος
  • ΚΑΣΤ: Σάντρα Μπούλοκ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ανν Χάθαγουεϊ, Μίντι Κάλινγκ, Σάρα Πόλσον, Ριάνα, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Ακουαφίνα, Ρίτσαρντ Άρμιτατζ, Τζέιμς Κόρντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.40 - 21.00 - 23.20 ΣΑΒ 16.20 - 18.40 - 21.00 - 23.20

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.00

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.30 - 20.00 ΣΑΒ 15.10 - 17.30 - 20.00

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.10

ΛΕΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ

(LEO DA VINCI: MISSIONE MONNA LISA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέρτζιο Μάνφιο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.00 ΣΑΒ 16.00 - 18.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

(ADRIFT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάλτασαρ Κορμάκουρ
  • ΚΑΣΤ: Σεϊλίν Γούντλεϊ, Σαμ Κλάφλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.20

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.20 ΣΑΒ 15.20 - 18.20

VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 - 20.15 ΣΑΒ 15.00 - 17.40 - 20.15 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 3

ΣΑΒ 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.10 ΣΑΒ 16.20 - 19.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.30 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE @ THE MALL 8

ΣΑΒ 15.45 3D ΜΕΤΑΓΛ

ΠΙΤΕΡ ΡΑΜΠΙΤ

(PETER RABBIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
  • ΚΑΣΤ: Ντόνολ Γκλίσον, Ρόουζ Μπερν, Σαμ Νιλ, Μαριάν Ζαν-Μπατίστ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 12

ΣΑΒ 15.40 ΜΕΤΑΓΛ

THE PARTY

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάλι Πότερ
  • ΚΑΣΤ: Κριστίν Σκοτ Τόμας, Τίμοθι Σπολ, Πατρίσια Κλάρκσον, Μπρούνο Γκαντς, Κίλιαν Μέρφι, Τσέρι Τζόουνς, Έμιλι Μόρτιμερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 71'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΙΑΝΑ

ΤΕΤ 21.00

Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΣΑΜΙ

(SAMEBLOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αμάντα Κέρνελ
  • ΚΑΣΤ: Λένε Σεσίλια Σπάροκ, Μία Έρικα Σπάροκ, Μάι-Ντόρις Ρίμπι, Χάνα Άλστρεμ, Γιούλιους Φλαϊσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΔΙΑΝΑ

20.30 ΠΕΜ - ΚΥΡ

Η ΛΗΣΤΕΙΑ

(MONEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέλα Μπαμπλουάνι
  • ΚΑΣΤ: Τζορτζ Μπαμπλουάνι, Βενσάν Ροτιέ, Σαρλότ Βαν Μπερβεσέλ, Λουί-Ντο ντε Λενκεσέν, Μπενουά Μαζιμέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΔΙΑΝΑ

ΠΕΜ-ΤΕΤ 22.30 ΔΕΥ-ΤΡΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 20.45

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ

(THE LADYKILLERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Μακέντρικ
  • ΚΑΣΤ: Άλεκ Γκίνες, Σέσιλ Πάρκερ, Χέρμπερτ Λομ, Πίτερ Σέλερς, Ντάνι Γκριν, Τζακ Γουόρνερ, Κέιτι Τζόνσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: BIBLIOTHEQUE
ΔΙΑΝΑ

Πεμ-Κυρ 18:45

ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗΣ, Ο ΠΙΟ ΓΛΥΚΟΣ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΟΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ελένη Αλεξανδράκη
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΙΑΝΑ

ΔΕΥ - ΤΡΙ 19.10

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΙΑΝΑ

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.45 ΜΕΤΑΓΛ

ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ

(MOMO)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βενσάν Λομπέλ, Σεμπαστιάν Τιερί
  • ΚΑΣΤ: Κριστιάν Κλαβιέ, Κατρίν Φρο, Σεμπαστιάν Τιερί, Πασκάλ Αρμπιγιό, Ερβέ Πιερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

21.00 ΠΕΜ - ΚΥΡ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

(ADRIFT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάλτασαρ Κορμάκουρ
  • ΚΑΣΤ: Σεϊλίν Γούντλεϊ, Σαμ Κλάφλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

21.00 ΔΕΥΤ - ΤΕΤ