FreeCinema

Follow us
ΚΗΦΙΣΙΑ

CIAO AMORE... DALIDA

(DALIDA)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λίζα Αζουέλος
  • ΚΑΣΤ: Σβέβα Αλβίτι, Ζαν-Πολ Ρουβ, Ρικάρντο Σκαμάρτσο, Νικολά Ντιβοσέλ, Αλεσάντρο Μπόργκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / SEVEN FILMS
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 1

19.15

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.45

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

(BEAUTY AND THE BEAST)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Κόντον
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Γουότσον, Νταν Στίβενς, Λουκ Έβανς, Κέβιν Κλάιν, Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Έμμα Τόμσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.15 ΜΕΤΑΓΛ

ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

(ZJEDNOCZONE STANY MILOSCI)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομάς Βασιλέφσκι
  • ΚΑΣΤ: Γιούλια Κιγιόφσκα, Μαγκνταλένα Τσιελέτσκα, Ντορότα Κόλακ, Μάρτα Νιεράντκιεβιτς, Αντρζέι Τσίρα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS / SEVEN FILMS
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 1

21:45

ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ

(TOUR DE FRANCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί Δρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρασίντ Τζαϊντανί
  • ΚΑΣΤ: Ζεράρ Ντεπαρντιέ, Σαντέκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ONE FROM THE HEART
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 2

20:45

ΜΠΑΝΤΙ: Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ

(ROCK DOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ας Μπράνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 1

17:15 & ΣΚ 15:15 & ΚΥ 11:15 13:15 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 2

ΠΕΜ - ΚΥΡ 18.45 ΚΥΡ+12.15+14.15 ΜΕΤΑΓΛ

O ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

(NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόζεφ Τσένταρ
  • ΚΑΣΤ: Ρίτσαρντ Γκιρ, Λίορ Ασκενάζι, Μάικλ Σιν, Στιβ Μπουσέμι, Σαρλότ Γκενσμπούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 3 CLASS

17:30 20:00 22:30

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - CYTA 3 CLASS

ΣΑΒ - ΚΥΡ 15.30 ΜΕΤΑΓΛ