FreeCinema

Follow us
ΙΛΙΟΝ

JURASSIC WORLD: ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΕΠΕΣΕ

(JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χουάν Αντόνιο Μπαγιόνα
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Τεντ Λεβίν, Ιζαμπέλα Σέρμον, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Τόμπι Τζόουνς, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τζέραλντιν Τσάπλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON ESCAPE 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.50, 21.30

ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ

(LOVING PABLO)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Λεόν ντε Αρανόα
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Πενέλοπε Κρουζ, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Τζουλιέτ Ρεστρέπο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40, 23.20

ΕΝΑΣ ΣΚΙΟΥΡΟΣ ΣΟΥΠΕΡ-ΗΡΩΑΣ 2

(THE NUT JOB 2: NUTTY BY NATURE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 7

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.30 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΔΙΑΔΟΧΗ

(HEREDITARY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα (Τρόμου)
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άρι Άστερ
  • ΚΑΣΤ: Τόνι Κολέτ, Άλεξ Γουλφ, Γκέιμπριελ Μπερν, Μίλι Σαπίρο, Ανν Ντάουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40

ODEON ESCAPE 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.10

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 8

(OCEAN'S 8)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Ρος
  • ΚΑΣΤ: Σάντρα Μπούλοκ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ανν Χάθαγουεϊ, Μίντι Κάλινγκ, Σάρα Πόλσον, Ριάνα, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Ακουαφίνα, Ρίτσαρντ Άρμιτατζ, Τζέιμς Κόρντεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10, 22.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.50

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.40 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ: ΚΑΙ 19.20

ODEON ESCAPE 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.40

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ

(ADRIFT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάλτασαρ Κορμάκουρ
  • ΚΑΣΤ: Σεϊλίν Γούντλεϊ, Σαμ Κλάφλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 16.50 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00 ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 17.20 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 5

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.20, 19.00 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.30 3D ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΣΕΡΛΟΚ ΖΟΥΜΠΟΜΣ

(SHERLOCK GNOMES)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Στίβενσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON ESCAPE 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 16.40 ΜΕΤΑΓΛ

JURASSIC WORLD: ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΕΠΕΣΕ

(JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χουάν Αντόνιο Μπαγιόνα
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Τεντ Λεβίν, Ιζαμπέλα Σέρμον, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Τόμπι Τζόουνς, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τζέραλντιν Τσάπλιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΣΤΕΡΙ (ΠΡΩΗΝ ΙΛΙΟΝ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΔΕΥΤ - ΤΕΤ

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΓΑΠΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ Σ' ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

(AMORI CHE NON SANNO STARE AL MONDO)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φραντσέσκα Κομεντσίνι
  • ΚΑΣΤ: Λουτσία Μασίνο, Τόμας Τραμπάκι, Βαλεντίνα Μπελέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΑΣΤΕΡΙ (ΠΡΩΗΝ ΙΛΙΟΝ) (ΘΕΡΙΝΟ)

23.00

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΣΤΕΡΙ (ΠΡΩΗΝ ΙΛΙΟΝ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ - ΚΥΡ 20.50 ΜΕΤΑΓΛ