FreeCinema

Follow us
ΙΛΙΟΝ

CORGI: ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ

(THE QUEEN'S CORGI)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 3

ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: 16.10 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.10, 14.10 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 6

ΤΕΤ: 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

HELLBOY: ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ

(HELLBOY)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νιλ Μάρσαλ
  • ΚΑΣΤ: Ντέιβιντ Χάρμπορ, Ίαν ΜακΣέιν, Σάσα Λέιν, Μίλα Γιόβοβιτς, Ντάνιελ Ντέι Κιμ, Τόμας Χέιντεν Τσερτς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 22.50

ODEON ESCAPE 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 20.10 ΤΕΤ: 23.20

ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΞΗ

(AVENGERS: ENDGAME)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντονι και Τζο Ρούσο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 181'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ESCAPE 1

ΤΕΤ: 17.30, 21.00

ODEON ESCAPE 2

ΤΕΤ: 18.30, 22.00

ODEON ESCAPE 3

ΤΕΤ: 19.30, 23.00

ODEON ESCAPE 4

ΤΕΤ: 16.30, 20.00, 23.30

ODEON ESCAPE 5

ΤΕΤ: 19.00, 22.30

ODEON ESCAPE 6

ΤΕΤ: 18.00, 21.30 3D

Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΟΝΑ

(THE CURSE OF LA LLORONA)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Τσάβες
  • ΚΑΣΤ: Λίντα Καρντελίνι, Ρέιμοντ Κρουζ, Μαρισόλ Ραμίρεζ, Ρόμαν Κρίστου, Τζέινι-Λιν Κίντσεν, Πατρίσια Βελάσκες, Σον Πάτρικ Τόμας, Τόνι Αμεντόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 21.40

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 20.20, 22.20

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 21.00, 23.00

ODEON ESCAPE 7

ΤΕΤ: 21.20

ΜΕΤΑ

(AFTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζένι Γκέιτζ
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Ντίλαν Άρνολντ, Πία Μάια, Σέλμα Μπλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ODEON ESCAPE 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 20.00, 22.30

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 18.10

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 21.30 ΤΕΤ: 16.40

ΝΕΚΡΩΤΑΦΙΟ ΖΩΩΝ

(PET SEMATARY)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέβιν Κολς, Ντένις Γουιντμάγερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Κλαρκ, Έιμι Σάιμετς, Τζον Λίθγκοου, Ζετέ Λόρενς, Χιούγκο Λαβουά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 22.40

ΝΤΑΜΠΟ

(DUMBO)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακό Δράμα Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τιμ Μπέρτον
  • ΚΑΣΤ: Κόλιν Φάρελ, Μάικλ Κίτον, Ντάνι ΝτεΒίτο, Εύα Γκριν, Νίκο Πάρκερ, Φίνλεϊ Χόμπινς, Άλαν Άρκιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ESCAPE 7

ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: 17.40 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.40, 15.20 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΛΙΝΚ

(MISSING LINK)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπάτλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ESCAPE 2

ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: 16.00, 18.00 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.00, 14.00 ΠΕΜ, ΠΑΡ: 18.00 ΤΕΤ: 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 19.00 ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: ΚΑΙ 17.00 ΚΥΡ: ΚΑΙ 13.00, 15.00 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 20.30

ODEON ESCAPE 7

ΤΕΤ: 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 7

ΤΕΤ: 19.20

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 3

(HOW TO TRAIN YOUR DRAGON: THE HIDDEN WORLD)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν ΝτεΜπλουά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ODEON ESCAPE 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 19.30 ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: ΚΑΙ 17.20 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.50, 15.10 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 3

ΤΕΤ: 17.20 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΡΙ: 18.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: ΚΑΙ 16.30 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.10, 14.20 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON ESCAPE 6

ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: 17.50 3D ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

(WONDERSTRUCK)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τοντ Χέινς
  • ΚΑΣΤ: Όουκς Φέγκλεϊ, Μίλισεντ Σίμοντς, Τζουλιάν Μουρ, Τζέιντεν Μάικλ, Μισέλ Γουίλιαμς, Τομ Νούναν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ODEON ESCAPE 6

ΣΑΒ ΕΩΣ ΤΡΙ: 16.00 ΚΥΡ: ΚΑΙ 12.20, 14.10 ΜΕΤΑΓΛ