FreeCinema

Follow us
ΔΑΦΝΗ

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.45 - 21.45

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.15 - 23.15

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

ΤΕΤ 22.15

LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάνιελ Εσπινόζα
  • ΚΑΣΤ: Τζέικ Τζίλενχολ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ράιαν Ρέινολντς, Άριγιον Μπάκαρι, Χιρογιούκι Σανάντα, Όλγκα Ντιχοβιντσνάγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

21.30 ΠΕΜ & ΤΕΤ + 19.20

RAW

(GRAVE)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζουλιά Ντικουρνό
  • ΚΑΣΤ: Γκαράνς Μαριγιέ, Ελά Ρουμπφ, Ραμπά Ναΐτ Ουφελά, Λοράν Λουκά, Ζοανά Πρες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

23.30

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

18.15/ΣΑΒ - ΔΕΥΤ & 16.15/ΚΥΡ & 12.15 - 14.15

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

ΠΑΡ - ΔΕΥΤ 17.00 & 19.00 / ΣΑΒ & 15.00 / ΚΥΡ & 11.00 - 13.00

Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ

(PATRIOTS DAY)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πίτερ Μπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Κέβιν Μπέικον, Τζον Γκούντμαν, Μισέλ Μόναχαν, Τζ. Κ. Σίμονς, Άλεξ Γουλφ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ 21:00

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

ΠΕΜ - ΤΕΤ 20:00, 22:40

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

(BEAUTY AND THE BEAST)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Κόντον
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Γουότσον, Νταν Στίβενς, Λουκ Έβανς, Κέβιν Κλάιν, Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Έμμα Τόμσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

17.30 ΣΑΒ - ΚΥΡ+15.00 ΚΥΡ+12.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΜΠΑΝΤΙ: Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ

(ROCK DOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ας Μπράνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

11:20, 13:20, 15:20, 17:20 ΜΕΤΑΓΛ.

Ο ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

(NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόζεφ Τσένταρ
  • ΚΑΣΤ: Ρίτσαρντ Γκιρ, Λίορ Ασκενάζι, Μάικλ Σιν, Στιβ Μπουσέμι, Σαρλότ Γκενσμπούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

19:45

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ

(DANS LES FORETS DE SIBERIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαφί Νεμπού
  • ΚΑΣΤ: Ραφαέλ Περσονάζ, Εβγκένι Σιντίκιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

19:20

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 4

ΣΑΒ - ΔΕΥ 16.45 ΚΥΡ+12.45+14.45 ΜΕΤΑΓΛ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

17.45 ΣΑΒ - ΚΥΡ+ 15.45 ΚΥΡ+11.45 + 13.45 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΡΕΞΕ!

(GET OUT)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόρνταν Πιλ
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Καλούγια, Άλισον Γουίλιαμς, Κάθριν Κίνερ, Μπράντλεϊ Γουίτφορντ, Κέιλεμπ Λάντρι Τζόουνς, Μάρκους Χέντερσον, Μπέτι Γκέιμπριελ, Λιλ Ρελ Χάουερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

ΠΑΡ - ΤΡΙ 22.15