FreeCinema

Follow us
ΔΑΦΝΗ

ΑΔΕΛΦΙΚΟΙ ΕΧΘΡΟΙ

(FRÈRES ENNEMIS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Αστυνομικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταβίντ Ελοφέν
  • ΚΑΣΤ: Ματίας Σχούναρτς, Ρεντά Κατέμπ, Αντέλ Μπενσερίφ, Φιανσό
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΤΛΑΝΤΙΣ 2

Πέμ.-Τετ.: 20.20/ 22.30

ΑΝΥΠΑΚΟΗ

(DISOBEDIENCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σεμπαστιάν Λέλιο
  • ΚΑΣΤ: Ρέιτσελ Βάις, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Αλεσάντρο Νιβόλα, Άλαν Κορντούνερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΤΛΑΝΤΙΣ 2

18.00

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΤΙΣΕ Ο ΤΖΑΚ

(THE HOUSE THAT JACK BUILT)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λαρς φον Τρίερ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντίλον, Μπρούνο Γκαντς, Ούμα Θέρμαν, Σιβόν Φάλον Χόγκαν, Σοφί Γκρόμπελ, Ράιλι Κίου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SEVEN FILMS
ΑΤΛΑΝΤΙΣ 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ

18.30 21.30

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 4

18.30 - 20.40

COLETTE

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουός Γουεστμόρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρα Νάιτλι, Ντόμινικ Γουέστ, Ντενίζ Γκαφ, Φιόνα Σο, Έλενορ Τόμλινσον, Αλ Γουίβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

18.30 - 20.50

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

19.00 - 21.30 - 23.45

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 4

23.00

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

ΠΕΜ & ΤΕΤ 22.15

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

19:30

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

21:45

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 1

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.45 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

(FLEUVE NOIR)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Ζονκά
  • ΚΑΣΤ: Βενσάν Κασέλ, Ρομέν Ντουρίς, Σαντρίν Κιμπερλέν, Ελοντί Μπουσέ, Σαρλ Μπερλίνγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

20:15, 22:30

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 5

ΠΑΡ - ΤΡΙΤ 22.15

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

19.45

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 6

ΣΑΒ - ΚΥΡ 15.15

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 3

18:00 ΣΑ - ΚΥ 15:45

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

(DOWN A DARK HALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ροντρίγκο Κορτές
  • ΚΑΣΤ: Ούμα Θέρμαν, ΑνναΣοφία Ρομπ, Ίζαμπελ Φέρμαν, Τέιλορ Ράσελ, Βικτόρια Μορόλες, Νόα Σίλβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 2

23:15

ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΟΑΛΑ

(BLINKY BILL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Τέιλορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΝΑ 3D CINEMAX CYTA 4

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.30 ΜΕΤΑΓΛ