FreeCinema

Follow us
ΓΛΥΦΑΔΑ

ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

(CONTRATIEMPO)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οριόλ Πάουλο
  • ΚΑΣΤ: Μάριο Κάσας, Μπάρμπαρα Λένι, Άνα Γουάχενερ, Χοσέ Κορονάδο, Φρανσέσκ Ορέγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CINE ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

21:00 23:00

ΤΡΑΓΟΥΔΑ!

(SING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαρθ Τζένινγκς, Κριστόφ Λουρντελέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
CINE ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΔΕΥΤ 21.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΠΡΟΣΔΟΚΗΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

(HAMPSTEAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Χόπκινς
  • ΚΑΣΤ: Νταϊάν Κίτον, Μπρένταν Γκλίσον, Τζέιμς Νόρτον, Λέσλι Μάνβιλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

(WAR FOR THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Ριβς
  • ΚΑΣΤ: Άντι Σέρκις, Γούντι Χάρελσον, Κάριν Κόνοβαλ, Άμια Μίλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 140'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.10

OVERDRIVE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντόνιο Νεγκρέτ
  • ΚΑΣΤ: Σκοτ Ίστγουντ, Φρέντι Θορπ, Άνα ντε Άρμας, Σιμόν Αμπκαριάν, Κλέμενς Σικ, Γκάια Βάις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

20 - 23 7 20:20

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 3

20 - 23 7 22:40

SPIDER-MAN: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ

(SPIDER-MAN: HOMECOMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Γουάτς
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χόλαντ, Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Μάικλ Κίτον, Μαρίσα Τομέι, Τζον Φαβρό, Τζέικομπ Μπάταλον, Ντόναλντ Γκλάβερ, Ζεντάγια, Λόρα Χάριερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

ΠΕΜ - ΚΥΡ 20.10

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

ΠΕΜ - ΚΥΡ 22.10

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 3

ΠΕΜ - ΚΥΡ 18.10

WONDER WOMAN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πάτι Τζένκινς
  • ΚΑΣΤ: Γκαλ Γκαντότ, Κρις Πάιν, Ντάνι Χιούστον, Ντέιβιντ Θιούλις, Κόνι Νίλσεν, Ρόμπιν Ράιτ, Ελένα Ανάγια, Σαΐντ Ταγκμαουί, Γιούεν Μπρέμνερ, Λούσι Ντέιβις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

20 - 23/7 22:10

ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

(CONTRATIEMPO)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οριόλ Πάουλο
  • ΚΑΣΤ: Μάριο Κάσας, Μπάρμπαρα Λένι, Άνα Γουάχενερ, Χοσέ Κορονάδο, Φρανσέσκ Ορέγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

20 - 23 7 22:40

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 3

20 - 23 7 20:40

ΕΡΩΤΕΣ & ΦΙΛΙΕΣ

(LOVE & FRIENDSHIP)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίτ Στίλμαν
  • ΚΑΣΤ: Κέιτ Μπέκινσεϊλ, Κλόι Σεβινί, Ξέιβιε Σάμιουελ, Μόρφιντ Κλαρκ, Τζεν Μάρεϊ, Στίβεν Φράι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

ΠΕΜ - ΚΥΡ 18.30 - 20.20

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

(BEAUTY AND THE BEAST)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Κόντον
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Γουότσον, Νταν Στίβενς, Λουκ Έβανς, Κέβιν Κλάιν, Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Έμμα Τόμσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

ΠΕΜ - ΚΥΡ 18.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΡΑΓΟΥΔΑ!

(SING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαρθ Τζένινγκς, Κριστόφ Λουρντελέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

ΠΕΜ - ΚΥΡ 18.00 ΜΕΤΑΓΛ