FreeCinema

Follow us
ΓΛΥΦΑΔΑ

ARES: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ

(ARES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Πατρίκ Μπεν
  • ΚΑΣΤ: Όλα Ράπας, Μίσα Λεσκό, Τιερί Ανσίς, Ρουθ Βέγκα Φερναντέζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 80'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22.40

ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ

(BRAQUEURS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζουλιάν Λεκλέρκ
  • ΚΑΣΤ: Σαμί Μπουαζιλά, Γκιγιόμ Γκουί, Γιουσέφ Χατζντί, Καϊνά Καρινά, Νταβίντ Σαρασινό
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.00 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ

(THEIR FINEST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λόνε Σέρφιγκ
  • ΚΑΣΤ: Τζέμα Άρτερτον, Σαμ Κλάφλιν, Μπιλ Νάι, Τζακ Χιούστον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.10

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ

(UN SAC DE BILLES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κριστιάν Ντιγκέ
  • ΚΑΣΤ: Ντοριάν ΛεΚλες, Μπατίστ Φλεριάλ, Πατρίκ Μπρουέλ, Έλσα Ζιλμπερστάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.40 ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ: ΚΑΙ 18.20

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.40

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.00 - 21.40

LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάνιελ Εσπινόζα
  • ΚΑΣΤ: Τζέικ Τζίλενχολ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ράιαν Ρέινολντς, Άριγιον Μπάκαρι, Χιρογιούκι Σανάντα, Όλγκα Ντιχοβιντσνάγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

20.10 - 22.20

O ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

(NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόζεφ Τσένταρ
  • ΚΑΣΤ: Ρίτσαρντ Γκιρ, Λίορ Ασκενάζι, Μάικλ Σιν, Στιβ Μπουσέμι, Σαρλότ Γκενσμπούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

18:00, 20:20

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

(BEAUTY AND THE BEAST)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπιλ Κόντον
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Γουότσον, Νταν Στίβενς, Λουκ Έβανς, Κέβιν Κλάιν, Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Έμμα Τόμσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

17.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΜΠΑΝΤΙ: Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ

(ROCK DOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ας Μπράνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

ΠΕ - ΚΥ 16:00 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ

(EL CIUDADANO ILUSTRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαστόν Ντουπράτ, Μαριάνο Κον
  • ΚΑΣΤ: Όσκαρ Μαρτίνες, Ντάντι Μπριέβα, Αντρέα Φριγκέριο, Mπελέν Τσαβάνε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ONE FROM THE HEART
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 2

18:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

22:40

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 3

17.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 4

16:10 μεταγλ.

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ

(L' EMPEREUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λικ Ζακέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ CINEPOLIS 3D DIGITAL 1

16.00 ΠΕΜ - ΚΥΡ ΜΕΤΑΓΛ