FreeCinema

Follow us
ΓΛΥΦΑΔΑ

COLETTE

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουός Γουεστμόρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρα Νάιτλι, Ντόμινικ Γουέστ, Ντενίζ Γκαφ, Φιόνα Σο, Έλενορ Τόμλινσον, Αλ Γουίβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00

ΑΔΕΛΦΙΚΟΙ ΕΧΘΡΟΙ

(FRÈRES ENNEMIS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Αστυνομικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταβίντ Ελοφέν
  • ΚΑΣΤ: Ματίας Σχούναρτς, Ρεντά Κατέμπ, Αντέλ Μπενσερίφ, Φιανσό
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 23.00

Ο ΚΥΡΙΟΣ & ΤΟ ΟΠΛΟ

(THE OLD MAN & THE GUN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ρέντφορντ, Κέισι Άφλεκ, Σίσι Σπέισεκ, Ντάνι Γκλόβερ, Τομ Γουέιτς, Τίκα Σάμπτερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.00

Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

(CHARMING)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρος Βενοκούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 1

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
TOWN CINEMAS 1

Πέμ.-Τετ.: 20.20, Πέμ., Παρ. &, Δευτ.-Τετ. & 18.00

TOWN CINEMAS 2

Πέμ.-Τετ.: 23.20

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
TOWN CINEMAS 1

Πέμ.-Τετ.: 22.40

TOWN CINEMAS 3

Πέμ.-Τετ.: 17.30/ 20.10

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
TOWN CINEMAS 2

Σάβ., Κυρ.: 12.15/ 14.15 μεταγλ.

Ο ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ

(FLEUVE NOIR)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Ζονκά
  • ΚΑΣΤ: Βενσάν Κασέλ, Ρομέν Ντουρίς, Σαντρίν Κιμπερλέν, Ελοντί Μπουσέ, Σαρλ Μπερλίνγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE
TOWN CINEMAS 2

Πέμ.-Τετ.: 19.00

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
TOWN CINEMAS 1

Πέμ.-Τετ.: 16.00, Σάβ., Κυρ. & 12.00/ 14.00/ 18.00 μεταγλ.

TOWN CINEMAS 2

Πέμ.-Τετ.: 17.00 μεταγλ.

TOWN CINEMAS 3

Σάβ., Κυρ.: 13.00/ 15.00 μεταγλ.

ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ

(DOWN A DARK HALL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ροντρίγκο Κορτές
  • ΚΑΣΤ: Ούμα Θέρμαν, ΑνναΣοφία Ρομπ, Ίζαμπελ Φέρμαν, Τέιλορ Ράσελ, Βικτόρια Μορόλες, Νόα Σίλβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
TOWN CINEMAS 2

Πέμ.-Τετ.: 21.20

TOWN CINEMAS 3

Πέμ.-Τετ.: 22.50