FreeCinema

Follow us
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

FAST & FURIOUS 8: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(THE FATE OF THE FURIOUS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φ. Γκάρι Γκρέι
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Ντουέιν Τζόνσον, Τζέισον Στέιθαμ, Σαρλίζ Θέρον, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Λουκ Έβανς, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Έλσα Πατάκι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ, Σκοτ Ίστγουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.30 - 20.00 - 22.40

LIFE

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάνιελ Εσπινόζα
  • ΚΑΣΤ: Τζέικ Τζίλενχολ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ράιαν Ρέινολντς, Άριγιον Μπάκαρι, Χιρογιούκι Σανάντα, Όλγκα Ντιχοβιντσνάγια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

22:30

O ΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

(NORMAN: THE MODERATE RISE AND TRAGIC FALL OF A NEW YORK FIXER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόζεφ Τσένταρ
  • ΚΑΣΤ: Ρίτσαρντ Γκιρ, Λίορ Ασκενάζι, Μάικλ Σιν, Στιβ Μπουσέμι, Σαρλότ Γκενσμπούρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

17:50, 20:10

ΜΠΑΝΤΙ: Ο ΡΟΚ ΣΤΑΡ

(ROCK DOG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ας Μπράνον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1

ΠΕ - ΚΥ 15:50 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

16:00 μεταγλ.

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

ΠΕΜ - ΚΥΡ 16.15

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

ΠΕΜ -ΚΥΡ 16.15 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ

(THEIR FINEST)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λόνε Σέρφιγκ
  • ΚΑΣΤ: Τζέμα Άρτερτον, Σαμ Κλάφλιν, Μπιλ Νάι, Τζακ Χιούστον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.00 - 20.15

ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ

(TOUR DE FRANCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί Δρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρασίντ Τζαϊντανί
  • ΚΑΣΤ: Ζεράρ Ντεπαρντιέ, Σαντέκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ONE FROM THE HEART
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2

18.10- 20.10 - 22.10

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ

(UN SAC DE BILLES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κριστιάν Ντιγκέ
  • ΚΑΣΤ: Ντοριάν ΛεΚλες, Μπατίστ Φλεριάλ, Πατρίκ Μπρουέλ, Έλσα Ζιλμπερστάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.30

Ο ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ

(EL CIUDADANO ILUSTRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκαστόν Ντουπράτ, Μαριάνο Κον
  • ΚΑΣΤ: Όσκαρ Μαρτίνες, Ντάντι Μπριέβα, Αντρέα Φριγκέριο, Mπελέν Τσαβάνε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ONE FROM THE HEART
ΔΑΝΑΟΣ 2

17:40, 20:00, 22:20

ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΣΙΒΗΡΙΑΣ

(DANS LES FORETS DE SIBERIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαφί Νεμπού
  • ΚΑΣΤ: Ραφαέλ Περσονάζ, Εβγκένι Σιντίκιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΔΑΝΑΟΣ 1

18:15, 20:15, 22:15

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 2: ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ

(L' EMPEREUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λικ Ζακέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΑΝΑΟΣ 2

ΣΑΒ - ΚΥΡ 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

(ZJEDNOCZONE STANY MILOSCI)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομάς Βασιλέφσκι
  • ΚΑΣΤ: Γιούλια Κιγιόφσκα, Μαγκνταλένα Τσιελέτσκα, Ντορότα Κόλακ, Μάρτα Νιεράντκιεβιτς, Αντρζέι Τσίρα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS / SEVEN FILMS
ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX - CYTA

ΠΕΜ -ΤΕΤ 18.00 20.10 22.20