FreeCinema

Follow us

WESTCITY CINEMAS

Κωνσταντινουπόλεως 82B, Περιστέρι

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: Τηλ.: 2105756239

Εισιτήρια: € 7,50, παιδ. € 5,00, φοιτ., άνεργοι & άνω των 65 € 6,00. Κάθε Τετ., Πέμ. 2 άτομα με ένα εισιτήριο.

AQUAMAN

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γουάν
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Μόμοα, Άμπερ Χερντ, Γουίλεμ Νταφόου, Πάτρικ Γουίλσον, Γιαχία Αμπντούλ-Ματίν ΙΙ, Νικόλ Κίντμαν, Τεμουέρα Μόρισον, Ντολφ Λούντγκρεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 143'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
WESTCITY CINEMAS 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.00- 20.45

WESTCITY CINEMAS 1

18:00 20:45

WESTCITY CINEMAS 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 22.00

WESTCITY CINEMAS 2

22:00

BOHEMIAN RHAPSODY

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Σίνγκερ
  • ΚΑΣΤ: Ραμί Μαλέκ, Γκουίλιμ Λι, Μπεν Χάρντι, Λούσι Μπόιντον, Τζο Ματζέλο, Έινταν Γκίλεν, Άλεν Λιτς, Τομ Χολάντερ, Μάικ Μάγερς, Άαρον ΜακΚάσκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 134'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
WESTCITY CINEMAS 3

21.45

WESTCITY CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.45

SPIDER-MAN: ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΡΑΧΝΟ-ΣΥΜΠΑΝ

(SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπομπ Περσικέτι, Πίτερ Ράμζι, Ρόντνεϊ Ρόθμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
WESTCITY CINEMAS 3

17.15 ΜΕΤΑΓΛ

WESTCITY CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17.15 ΜΕΤΑΓΛ

ΑΙΓΑΙΟ SOS

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιέρρος Ανδρακάκος
  • ΚΑΣΤ: Θοδωρής Αθερίδης, Πάνος Βλάχος, Ευαγγελία Συριοπούλου, Μιχάλης Λεβεντογιάννης, Κωνσταντίνος Μπιμπής, Νίκος Μίχας, Τζερόμ Καλούτα, Νίνα Σένιτσαρ, Κωνσταντίνος Γεωργαλής Δήμητρα Κολλά, Φου Γιν, Γιάννης Ζωγράφος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
WESTCITY CINEMAS 4

19.45

WESTCITY CINEMAS 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.45

ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

(MANBIKI KAZOKU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χιροκάζου Κόρε-Έντα
  • ΚΑΣΤ: Λίλι Φράνκι, Σακούρα Άντο, Κίριν Κίκι, Μάγιου Ματσουόκα, Τζίο Κάιρι, Μίγιου Σασάκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ONE FROM THE HEART
WESTCITY CINEMAS 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΚΡΙΝΤ ΙΙ

(CREED II)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Κέιπλ Τζούνιορ
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Μπ. Τζόρνταν, Σιλβέστερ Σταλόνε, Τέσα Τόμσον, Φλόριαν Μουντιάνου, Ντολφ Λούντγκρεν, Φιλίσια Ρασάντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
WESTCITY CINEMAS 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.45

WESTCITY CINEMAS 4

21:45

Ο ΑΣΠΡΟΔΟΝΤΗΣ

(CROC-BLANC)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντρ Εσπιγκάρες
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
WESTCITY CINEMAS 4

18.00

WESTCITY CINEMAS 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.00 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΓΚΡΙΝΤΣ

(THE GRINCH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιάροου Τσέινι, Σκοτ Μόζιερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
WESTCITY CINEMAS 2

MONOΠΕΜ,ΣΑΒ,ΚΥΡ,ΤΕΤ 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

ΟΙ ΧΗΡΕΣ

(WIDOWS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στιβ ΜακΚουίν
  • ΚΑΣΤ: Βαϊόλα Ντέιβις, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Ελίζαμπεθ Ντεμπίκι, Κόλιν Φάρελ, Λίαμ Νίσον, Ντάνιελ Καλούγια, Σίνθια Ερίβο, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Ρόμπερτ Ντιβάλ, Τζάκι Γουίβερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
WESTCITY CINEMAS 2

19.30

WESTCITY CINEMAS 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30

ΡΑΛΦ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

(RALPH BREAKS THE INTERNET)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φιλ Τζόνσον, Ριτς Μουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
WESTCITY CINEMAS 1

ΠΕΜ & ΣΑΒ - ΚΥΡ & ΤΕΤ 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

WESTCITY CINEMAS 1

MONO ΠΕΜ,ΣΑΒ,ΚΥΡ,ΤΕΤ16.00 ΜΕΤΑΓΛ