FreeCinema

Follow us

VILLAGE 20 CINEMAS

ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ & ΘΗΒΩΝ, ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 4278600, 1 48 48

Γενική είσοδος 7€ , Φοιτητικό Δευτ – Τρ. 5€. Προβολές 3D €12, φοιτ., παιδ., στρατιωτικό 11€.
Τηλ. αγορά εισιτηρίων με πιστωτική κάρτα (Visa ή Mastercard) στο τηλ. 14848 On-line αγορά εισιτηρίων στο www.villagecinemas.gr

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

(THE EMOJI MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόνι Λεοντίς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.30 ΜΕΤΑΓΛ

JUSTICE LEAGUE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζακ Σνάιντερ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Άφλεκ, Γκαλ Γκαντότ, Έζρα Μίλερ, Τζέισον Μόμοα, Ρέι Φίσερ, Χένρι Κάβιλ, Έιμι Άνταμς, Νταϊάν Λέιν, Τζέρεμι Άιρονς, Άμπερ Χερντ, Τζ. Κ. Σίμονς, Κόνι Νίλσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.10

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.30 - 21.10 - 23.50

VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.00 - 19.40 - 22.20

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.40 - 23.20 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.20

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30 - 20.10 - 22.50

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 19.00 - 21.40 - 00.15 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.20 - 19.00 - 21.40 - 00.15

SAW: LEGACY

(JIGSAW)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Σπίεριγκ, Πίτερ Σπίεριγκ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Πάσμορ, Κάλουμ Κιθ Ρένι, Κλε Μπένετ, Χάνα Έμιλι Άντερσον, Τόμπιν Μπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.00 - 21.00 - 23.00

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.00 - 22.00 - 00.00

STRONGER: ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

(STRONGER)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Γκόρντον Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Τζέικ Τζίλενχολ, Τατιάνα Μασλάνι, Μιράντα Ρίτσαρντσον, Ρίτσαρντ Λέιν Τζούνιορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.10 - 22.40

THOR: RAGNAROK

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τάικα Γουαϊτίτι
  • ΚΑΣΤ: Κρις Χέμσγουορθ, Τομ Χίντλστον, Κέιτ Μπλάνσετ, Καρλ Έρμπαν, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, Τέσα Τόμσον, Μάρκ Ράφαλο, Άντονι Χόπκινς, Ίντρις Έλμπα, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.40 - 21.20 - 00.00 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00 - 18.40 - 21.20 - 00.00

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.10 - 19.50 - 22.30

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.50 - 20.30 - 23.10

ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ

(HAPPY DEATH DAY)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Λάντον
  • ΚΑΣΤ: Τζέσικα Ροθ, Ίσραελ Μπρουσάρντ, Ρούμπι Μοντίν, Τσαρλς Άιτκεν, Λόρα Κλίφτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 23.40

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ

(MURDER ON THE ORIENT EXPRESS)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κένεθ Μπράνα
  • ΚΑΣΤ: Κένεθ Μπράνα, Τζόνι Ντεπ, Μισέλ Φάιφερ, Τζούντι Ντεντς, Πενέλοπε Κρουζ, Ντέιζι Ρίντλεϊ, Γουίλεμ Νταφόου, Ντέρεκ Τζάκομπι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.50 - 21.20 - 23.50

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.00 - 20.30 - 23.00

VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 22.40

VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.30

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.40 - 22.10

ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3

(DESPICABLE ME 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάιλ Μπάλντα, Πιέρ Κοφέν, Ερίκ Γκιγιόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.10 - 17.10 ΜΕΤΑΓΛ

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO NINJAGO

(THE LEGO NINJAGO MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τσάρλι Μπιν, Πολ Φίσερ, Μπομπ Λόγκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.40 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.20 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.10 - 17.20 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

(HAPPY FAMILY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χόλγκερ Τάπε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.30 - 20.50 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.10 - 18.30 - 20.50 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.30 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.00 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.00 - 17.00 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.50 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.10 ΜΕΤΑΓΛ

ΝΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

(GNOME ALONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πίτερ Λεπενιότις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.50 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 18.10 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 16.10 - 18.10 ΜΕΤΑΓΛ

VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 - 20.20 ΚΥΡ 15.20 - 17.40 - 20.20 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ

(THE SON OF BIGFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζερεμί Ντεγκρισόν, Μπεν Στάσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ 17.40 ΣΑΒ ΕΩΣ ΚΥΡ 15.40 - 17.40 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ

(THE SNOWMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόμας Άλφρεντσον
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Φασμπέντερ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζ. Κ. Σίμονς, Σαρλότ Γκενσμπούργκ, Ντάβιντ Ντέντσικ, Βαλ Κίλμερ, Τζέιμς Ντ’ Άρσι, Κλόι Σεβινί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 19.30 - 22.00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM

(GEOSTORM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Καταστροφής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Ντέβλιν
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Τζιμ Στέρτζες, Άμπι Κόρνις, Άντι Γκαρσία, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 20.20 - 22.50

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα Περιόδου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Παντελής Βούλγαρης
  • ΚΑΣΤ: Ανδρέας Κωνσταντίνου, Αντρέ Χένικε, Μελία Κράιλινγκ, Τάσος Δήμας, Αινείας Τσαμάτης, Βασίλης Κουκαλάνι, Λουκάς Κυριαζής, Λευτέρης Λαμπράκης, Μανώλης Ψαρουδάκης, Βασίλης Σύρρος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 21.10

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ 17.30 - 20.00 - 22.30