FreeCinema

Follow us

RIO CINEMA (LIMASSOL)

ΕΛΛΑΔΟΣ 125, ΛΕΜΕΣΟΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 00357 25 87 1410

ALPHA

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλμπερτ Χιουζ
  • ΚΑΣΤ: Κόντι Σμιτ-ΜακΦι, Γιοχάνες Χάουκουρ Γιοχάνεσον, Νατάσια Μάλτε, Γενς Χουλτέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

ΣΚ 15.30 17.30

RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

22.00

VENOM

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρούμπεν Φλάισερ
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Μισέλ Γουίλιαμς, Ριζ Άχμεντ, Τζένι Σλέιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.00 ΣΚ ΚΑΙ 15.15 17.30

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛ ΡΟΑΓΙΑΛ

(BAD TIMES AT THE EL ROYALE)

  • ΕΙΔΟΣ: Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντρου Γκόνταρντ
  • ΚΑΣΤ: Τζεφ Μπρίτζες, Σίνθια Ερίβο, Ντακότα Τζόνσον, Τζον Χαμ, Κρις Χέμσγουορθ, Κάιλι Σπίνι, Λούις Πούλμαν, Νικ Όφερμαν, Ξαβιέ Ντολάν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.15

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ

(A STAR IS BORN)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράντλεϊ Κούπερ
  • ΚΑΣΤ: Lady Gaga, Μπράντλεϊ Κούπερ, Σαμ Έλιοτ, Ντέιβ Σαπέλ, Άντονι Ράμος, Άντριου Ντάις Κλέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.15 ΣΚ ΚΑΙ 17.20

ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ & ΓΟΥΙΝΙ

(CHRISTOPHER ROBIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Φόρστερ
  • ΚΑΣΤ: Γιούαν ΜακΓκρέγκορ, Χέιλι Άτγουελ, Μπρόντι Καρμάικλ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

ΣΚ 15.15 ΜΕΤΑΓΛ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3: ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκέντι Ταρτακόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

ΣΚ 15.30 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

Ο JOHNNY ENGLISH ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ

(JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Κερ
  • ΚΑΣΤ: Ρόουαν Άτκινσον, Όλγκα Κουριλένκο, Έμμα Τόμσον, Τζέικ Λέισι, Μπεν Μίλερ, Μιράντα Χένεσι, Άνταμ Τζέιμς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.00 ΣΚ ΚΑΙ 15.30 17.30

Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ

(SMALLFOOT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρεϊ Κερκπάτρικ, Τζέισον Ρίσιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

ΣΚ 15.30 17.30 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

(FIRST MAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιμιεν Τσαζέλ
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Κλερ Φόι, Κρίστοφερ Άμποτ, Κάιλ Τσάντλερ, Τζέισον Κλαρκ, Πάμπλο Σράιμπερ, Ίθαν Έμπρι, Κόρεϊ Στολ, Πάτρικ Φούτζιτ, Λούκας Χάας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

ΠΑΡ - ΠΕΜ 19.45 22.15