FreeCinema

Follow us

ODEON TALOS

ΣΟΦΟΚΛΗ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, ΜΙΝΩΟΣ ΚΑΙ ΠΕΛΑΣΓΩΝ, ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΑΛΩΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 801 116 0000

Γενική είσοδος: 7,50€ , μέλη του club Cineφίλοι & παιδικό 6,50€ . Παιδικό/Οικογενειακό 6.50€ (με κουπόνι). Προβολές 3D 10€ , μέλη του club Cineφίλοι 9€ .

ANNABELLE

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Ρ. Λεονέτι
  • ΚΑΣΤ: Άναμπελ Γουόλις, Γουόρντ Χόρτον, Τόνι Αμεντόλα, Άλφρι Γούνταρντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: VILLAGE FILMS
ODEON TALOS 7

18:50 21:00 23:20

DRACULA UNTOLD

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάρι Σορ
  • ΚΑΣΤ: Λουκ Έβανς, Ντόμινικ Κούπερ, Σάρα Γκάντον, Τσαρλς Ντανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON TALOS 4

21:10 23:10

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ 30,5 ΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ

(THE HUNDRED-FOOT JOURNEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λάσε Χάλστρεμ
  • ΚΑΣΤ: Έλεν Μίρεν, Ομ Πούρι, Μανίς Νταγιάλ, Σαρλότ Λε Μπον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 2

20:20 22:50 ΣΚ ΚΑΙ 17:50

ΕΝΑΣ ΣΚΙΟΥΡΟΣ ΣΟΥΠΕΡ-ΗΡΩΑΣ

(THE NUT JOB)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πίτερ Λεπενιότις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 8

ΠΑΡ,ΣΚ 18:30 ΜΕΤΑΓΛ

ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΛΑΘΟΣ

(MEA CULPA)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φρεντ Καβαγέ
  • ΚΑΣΤ: Βενσάν Λεντόν, Ζιλ Λελούς, Ναντίν Λαμπακί, Μαξ Μπεσέτ ντε Μαλγκλέβ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 1

20:30 22:40

Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

(THE MAZE RUNNER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουές Μπολ
  • ΚΑΣΤ: Ντίλαν Ο’Μπράιεν, Αμλ Άμιν, Γουίλ Πόλτερ, Κάγια Σκοντελάριο, Πατρίσια Κλάρκσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 6

19:50 22:20

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

(LES VACANCES DU PETIT NICOLAS)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λοράν Τιράρ
  • ΚΑΣΤ: Ματεό Μπουασελιέ, Βαλερί Λεμερσιέ, Καντ Μεράντ, Μπουλί Λανέρς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON TALOS 1

18:20 ΜΕΤΑΓΛ

ODEON TALOS 3

19:20 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ

(THE GIVER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φίλιπ Νόις
  • ΚΑΣΤ: Μπρένταν Θουέιτς, Τζεφ Μπρίτζες, Μέριλ Στριπ, Οντέια Ρας, Κάμερον Μόναγκαν, Κέιτι Χολμς, Αλεξάντερ Σκάρσγκαρντ, Τέιλορ Σουίφτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 3

21:40

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 2

(HOW TO TRAIN YOUR DRAGON 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν ΝτεΜπλουά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 6

ΣΚ 17:30 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΑ ΤΕΡΑΤΟΚΟΥΤΑΚΙΑ

(THE BOXTROLLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντονι Στάκι, Γκρέιαμ Άναμπλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON TALOS 4

19:00 ΣΚ ΚΑΙ 16:50 ΜΕΤΑΓΛ

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ

(GONE GIRL)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Φίντσερ
  • ΚΑΣΤ: Μπεν Άφλεκ, Ρόζαμουντ Πάικ, Κάρι Κουν, Κιμ Ντίκενς, Τάιλερ Πέρι, Νιλ Πάτρικ Χάρις, Μίσι Πάιλ, Πάτρικ Φούτζιτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 5

20:00 23:00 ΣΚ ΚΑΙ 17:00

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΔΙΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ

(JACK ET LA MÉCANIQUE DU COEUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματιάς Μαλζιέ, Στεφάν Μπερλά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94’
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON TALOS 3

ΣΚ 17:10