FreeCinema

Follow us

ODEON @ TALOS PLAZA

ΣΟΦΟΚΛΗ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, ΜΙΝΩΟΣ ΚΑΙ ΠΕΛΑΣΓΩΝ, ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΑΛΩΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 14560 (χρέωση ανά λεπτό 0,49€ (από σταθερό) και 0,99€ (από κινητό).

Ηλεκτρ. αγορές: www.odeon.gr & www.i-ticket.gr.

Τηλ. επικοινωνίας & αγορά εισιτηρίων: 14560 (χρέωση ανά λεπτό 0,49€ (από σταθερό) και 0,99€ (από κινητό).

Εισιτήρια: Δευτ. – Παρ.: €7,50

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α.: €6,50

Άνεργοι: €6,00

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €5,00

Εισιτήρια: Σαβ – Κυρ.: €8,00

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α.: €7,00

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €5,00

3D προβολές Δευτ. – Κυρ.: €10,00

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α., Άνεργοι: €9,00 (μόνο Δευτ. – Παρ.)

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €6,00

 

ALIEN: COVENANT

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίντλεϊ Σκοτ
  • ΚΑΣΤ: Κάθριν Γουότερστον, Μάικλ Φασμπέντερ, Μπίλι Κρούνταπ, Ντάνι ΜακΜπράιντ, Ντεμιάν Μπιτσίρ, Κάρμεν Ιτζόγκο, Τζούσι Σμόλετ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 2

20:15 23:00

CHUCK: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ROCKY BALBOA

(THE BLEEDER)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φιλίπ Φαλαρντό
  • ΚΑΣΤ: Λιβ Σράιμπερ, Ναόμι Γουάτς, Ρον Πέρλμαν, Ελίζαμπεθ Μος, Πουτς Χολ, Μόργκαν Σπέκτορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 6

22:15

POLINA: Ο ΧΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

(POLINA: DANSER SA VIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βαλερί Μιλέρ, Ανγκελίν Πρελιοτσάι
  • ΚΑΣΤ: Αναστασία Σέβτσοβα, Βερόνικα Ζόβνιτσκα, Αλεξέι Γκούσκοβ, Νιλς Σνάιντερ, Ζερεμί Μπελινγκάρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 6

20:00 ΣΚ ΚΑΙ 17:40

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ

(THE BOSS BABY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τομ ΜακΓκραθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 7

18:20 ΜΕΤΑΓΛ

ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΑΘΙΟΥ

(KING ARTHUR: LEGEND OF THE SWORD)

  • ΕΙΔΟΣ: Επική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάι Ρίτσι
  • ΚΑΣΤ: Τσάρλι Χάναμ, Τζουντ Λο, Αστρίντ Μπερζές-Φρισμπέ, Ντζιμόν Χούνσου, Έρικ Μπάνα, Έινταν Γκίλεν, Νιλ Μάσκελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 8

22:40

Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ

(BALLERINA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Σουμέρ, Ερίκ Βαρέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON @ TALOS PLAZA 8

ΣΚ 17:30 ΜΕΤΑΓΛ

Ο ΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΚΟΥΔΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ

(NORM OF THE NORTH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τρέβορ Γουόλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 4

ΣΚ 17:50 ΜΕΤΑΓΛ

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ

(PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδης Φαντασία Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόαχιμ Ρόνινγκ, Έσπεν Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Τζέφρι Ρας, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μπρέντον Θουέιτς, Κάγια Σκοντελάριο, Κέβιν ΜακΝάλι, Ντέιβιντ Γουέναμ, Στίβεν Γκρέιαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 1

19:00 22:00

ODEON @ TALOS PLAZA 3

18:30 21:30 3D

ODEON @ TALOS PLAZA 4

19:50 22:30

ODEON @ TALOS PLAZA 5

21:00 ΠΕΜ,ΣΚ ΚΑΙ 18:00

ODEON @ TALOS PLAZA 7

20:30 23:15

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 2

ΣΚ 18:10 ΜΕΤΑΓΛ

ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ 2

(GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γκαν
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Ζόι Σαλντάνα, Ντέιβ Μπαουτίστα, Μπράντλεϊ Κούπερ, Βιν Ντίζελ, Σιλβέστερ Σταλόνε, Κερτ Ράσελ, Μάικλ Ρούκερ, Κάρεν Γκίλαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 8

19:30