FreeCinema

Follow us

MEGAPLACE

ΒΛΗΤΕΣ ΣΟΥΔΑΣ, XANIA

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 28210 57757-9

GAME NIGHT

  • ΕΙΔΟΣ: Τζον Φράνσις Ντέιλι, Τζόναθαν Γκόλντσταϊν
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Φράνσις Ντέιλι, Τζόναθαν Γκόλντσταϊν
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Μπέιτμαν, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Κάιλ Τσάντλερ, Σάρον Χόργκαν, Μπίλι Μάγκνουσεν, Λαμόρν Μόρις, Κάιλι Μπάνμπερι, Τζέσι Πλέμονς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 18:30

RAMPAGE: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ

(RAMPAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Πέιτον
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Ναόμι Χάρις, Τζέφρι Ντιν Μόργκαν, Μάλιν Άκερμαν, Τζέικ Λέισι, Τζο Μανγκανιέλο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 2

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 19:00

ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑΣ

(AVENGERS: INFINITY WAR)

  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MEGAPLACE 1

ΤΕΤ 25/04/18 22:30

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ

(A QUIET PLACE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κραζίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Έμιλι Μπλαντ, Τζον Κραζίνσκι, Νόα Τζουπ, Μίλισεντ Σίμοντς, Κέιντ Γούντγουορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 22:30

Η ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ

(LA PROMESSE DE L’AUBE)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Μπαρμπιέ
  • ΚΑΣΤ: Σαρλότ Γκενσμπούργκ, Πιέρ Νινέ, Κάθριν ΜακΚόρμακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MEGAPLACE 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 19:30 & 22:15 ΣΑΒ 22:15

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(GHOST STORIES)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέρεμι Ντάισον, Άντι Νάιμαν
  • ΚΑΣΤ: Άντι Νάιμαν, Μάρτιν Φρίμαν, Πολ Γουάιτχαουζ, Άλεξ Λόδερ, Πολ Γουόρεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
MEGAPLACE 3

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 20:30

ΛΕΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ

(LEO DA VINCI: MISSIONE MONNA LISA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέρτζιο Μάνφιο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 1

ΚΥΡ 18:00 METAΓΛΩΤ

ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ

(UNLOCKED)

  • ΕΙΔΟΣ: Κατασκοπευτικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Άπτεντ
  • ΚΑΣΤ: Νούμι Ραπάς, Τόνι Κολέτ, Ορλάντο Μπλουμ, Τζον Μάλκοβιτς, Μάικλ Ντάγκλας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
MEGAPLACE 2

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 21:30