FreeCinema

Follow us

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

Λ. ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 116, ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ ΓΑΖΙΟΥ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2810 82 1400 & 2810 823 813

Γενική Είσοδος 8€ Φοιτητικό, Παιδικό & Κάρτα Μέλους «Καρέ Καρέ» Club 7€

www.texnopolis.net

BAYWATCH

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σεθ Γκόρντον
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Ζακ Έφρον, Πριγιάνκα Τσόπρα, Αλεξάντρα Νταντάριο, Κέλι Ρόρμπακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

18:30

TRANSFORMERS 5: Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

(TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μπέι
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Λόρα Χάντοκ, Άντονι Χόπκινς, Τζος Ντουμέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 17:45, 20:30, 22:30 & 23:15

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

3-D 19:15

WONDER WOMAN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πάτι Τζένκινς
  • ΚΑΣΤ: Γκαλ Γκαντότ, Κρις Πάιν, Ντάνι Χιούστον, Ντέιβιντ Θιούλις, Κόνι Νίλσεν, Ρόμπιν Ράιτ, Ελένα Ανάγια, Σαΐντ Ταγκμαουί, Γιούεν Μπρέμνερ, Λούσι Ντέιβις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

22:30

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3

(CARS 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Φι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

ΠΕΜ - ΤΕΤ ΜΕΤΑΓΛ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ ΜΕΤΑΓΛ 17:15, 18:30, 19:15 & 20:30 Σάββατο και Κυριακή και στις 16:30, 17:15, 18:30, 19:15 & 20:30. Κυριακή και πρωινή προβολή στις 12:00πμ.

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ ΜΕΤΑΓΛ 17:15, 18:30, 19:15 & 20:30 Σάββατο και Κυριακή και στις 16:30, 17:15, 18:30, 19:15 & 20:30. Κυριακή και πρωινή προβολή στις 12:00πμ.

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ

(GOING IN STYLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζακ Μπραφ
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Κέιν, Μόργκαν Φρίμαν, Άλαν Άρκιν, Ανν Μάργκρετ, Ματ Ντίλον, Κρίστοφερ Λόιντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

21:15

Η ΜΟΥΜΙΑ

(THE MUMMY)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Τρόμου Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Κέρτζμαν
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Ράσελ Κρόου, Άναμπελ Γουόλις, Σοφία Μπουτέλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ 20:30 & 22:30

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ

(PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδης Φαντασία Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόαχιμ Ρόνινγκ, Έσπεν Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Τζέφρι Ρας, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μπρέντον Θουέιτς, Κάγια Σκοντελάριο, Κέβιν ΜακΝάλι, Ντέιβιντ Γουέναμ, Στίβεν Γκρέιαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 4

17:00

ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ

(SMURFS: THE LOST VILLAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλι Άσμπερι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

16:30 Σάββατο και Κυριακή Κυριακή και πρωινή προβολή στις 12:00πμ. ΜΕΤΑΓΛ.