FreeCinema

Follow us

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ 68, ΧΑΝΙΑ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 28210 51850-851

BAYWATCH

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σεθ Γκόρντον
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Ζακ Έφρον, Πριγιάνκα Τσόπρα, Αλεξάντρα Νταντάριο, Κέλι Ρόρμπακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΕΛΛΗΝΙΣ 4

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00

TRANSFORMERS 5: Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

(TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Επιστημονικής Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μπέι
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Λόρα Χάντοκ, Άντονι Χόπκινς, Τζος Ντουμέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 149'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.30

WONDER WOMAN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πάτι Τζένκινς
  • ΚΑΣΤ: Γκαλ Γκαντότ, Κρις Πάιν, Ντάνι Χιούστον, Ντέιβιντ Θιούλις, Κόνι Νίλσεν, Ρόμπιν Ράιτ, Ελένα Ανάγια, Σαΐντ Ταγκμαουί, Γιούεν Μπρέμνερ, Λούσι Ντέιβις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 3

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3

(CARS 3)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπράιαν Φι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ:20.50) ΜΕΤΑΓΛ

ΕΛΛΗΝΙΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ ΜΕΤΑΓΛ

ΓΥΡΙΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ

(DADDY'S HOME)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σον Άντερς
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Φέρελ, Μαρκ Γουόλμπεργκ, Λίντα Καρντελίνι, Τόμας Χέιντεν Τσερτς, Μπόμπι Καναβάλε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 22.30)

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ

(GOING IN STYLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζακ Μπραφ
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Κέιν, Μόργκαν Φρίμαν, Άλαν Άρκιν, Ανν Μάργκρετ, Ματ Ντίλον, Κρίστοφερ Λόιντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 4

ΠΕΜ - ΤΕΤ

Η ΜΟΥΜΙΑ

(THE MUMMY)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Τρόμου Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Κέρτζμαν
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Ράσελ Κρόου, Άναμπελ Γουόλις, Σοφία Μπουτέλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 00.15)

ΕΛΛΗΝΙΣ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 - 22.00

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

(HOJE EU QUERO VOLTAR SOZINHO)

  • ΕΙΔΟΣ: Εφηβική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντανιέλ Ριμπέιρο
  • ΚΑΣΤ: Γκιλιέρμε Λόμπο, Φάμπιο Άουντι, Τες Αμορίμ, Ιζαμπέλα Γκουάσκο, Βίκτορ Φιλγκέιρας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: STRADA FILMS
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

ΠΕΜ - ΤΕΤ

Ο ΑΡΧΙΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ

(RADIN!)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φρεντ Καβαγέ
  • ΚΑΣΤ: Ντανί Μπουν, Λοράνς Αρνέ, Νοεμί Σμιντ, Πατρίκ Ριντρεμόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / SEVEN FILMS
ΕΛΛΗΝΙΣ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 23.00)

Ο ΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΚΟΥΔΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ

(NORM OF THE NORTH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τρέβορ Γουόλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 3

ΣΚ ΜΕΤΑΓΛ

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ

(PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδης Φαντασία Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόαχιμ Ρόνινγκ, Έσπεν Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Τζέφρι Ρας, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μπρέντον Θουέιτς, Κάγια Σκοντελάριο, Κέβιν ΜακΝάλι, Ντέιβιντ Γουέναμ, Στίβεν Γκρέιαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗΝΙΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ

(MAL DE PIERRES)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νικόλ Γκαρσιά
  • ΚΑΣΤ: Μαριόν Κοτιγιάρ, Λουί Γκαρέλ, Άλεξ Μπρεντεμούλ, Μπριζίτ Ρουάν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 2

ΠΕΜ - ΤΕΤ

ΕΛΛΗΝΙΣ 2

(ΠΡΟΒΟΛΕΣ: 21.00 )