DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS VESO MARE 4
Πεμ-Τετ 21:30
OPTIONS VESO MARE 5
Πεμ-Τετ 19:0, 22:30 (Κυριακή μόνο 19:00)
OPTIONS VESO MARE 6
Πεμ-Τετ 20:30
ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
(FORCE OF NATURE: THE DRY 2)
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Κόνολι
- ΚΑΣΤ: Έρικ Μπάνα, Άννα Τορβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες, Ρόμπιν ΜακΛίβι, Σίσι Στρίνγκερ, Λούσι Άνσελ, Τζάκλιν ΜακΚένζι, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS VESO MARE 3
Πεμ-Τετ 19:20, 21:50
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS VESO MARE 6
Πεμ-Τετ 18:30
ΓΟΥΟΝΚΑ
(WONKA)
- ΕΙΔΟΣ: Μουσική Κωμωδία Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ολίβια Κόλμαν, Τομ Ντέιβις, Κάλα Λέιν, Τζιμ Κάρτερ, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόζεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Χιου Γκραντ, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS VESO MARE 7
Σαβ 17:30 (μεταγλ)
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ
(CUANDO ACECHA LA MALDAD)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντεμιάν Ρούγκνα
- ΚΑΣΤ: Εζέκιελ Ροντρίγκεζ, Ντεμιάν Σαλομόν, Σιλβίνα Σαμπάτερ, Λουίς Ζιμπρόφσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS VESO MARE 8
Πεμ-Τετ 21:00, 23:10 (Κυριακή μόνο 21:00)
ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ
(MIGRATION)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS VESO MARE 1
Παρ-Κυρ 18:15
ΕΝΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ
(IMAGINARY)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Γουάντλοου
- ΚΑΣΤ: ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Τάιγκεν Μπερνς, Πάιπερ Μπράουν, Μπέτι Μπάκλεϊ, Τομ Πέιν, Βερόνικα Φάλκον, Σάμιουελ Σάλαρι, Μάθιου Σάτο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS VESO MARE 1
Πεμ-Τετ 20:45, 23:00 (Κυριακή μόνο 20:45)
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ
(ANYONE BUT YOU)
- ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
- ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS VESO MARE 2
Πεμ-Τετ 20:00, 22:15 (Κυριακή μόνο 20:00)
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS VESO MARE 7
Πεμ-Τετ 19:40, 22:00
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ
(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS VESO MARE 2
Πεμ-Τετ 18:00
ΠΡΙΜΑ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ
(JOIKA)
- ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Νάπιερ Ρόμπερτσον
- ΚΑΣΤ: Τάλια Ράιντερ, Ντιάνε Κρούγκερ, Μπορίς Σικ, Τόμας Κοτ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS VESO MARE 8
Παρ-Κυρ 18:40
ΣΚΥΛΟΣ & ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
(CHIEN & CHAT)
- ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ριμ Κερισί
- ΚΑΣΤ: Φρανκ Ντιμπόσκ, Ριμ Κερισί, Φιλίπ Λασό
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
OPTIONS VESO MARE 4
Πεμ-Τετ 19:10
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΝΘΕΟΝ
Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 19:30,21:30